320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna mulle meeldis mis Vello teeb Spursi teemas, siis hakkasin ka vaatama, kuidas meie punktiseis võrreldes eelmise hooajaga ka on.
    Kusjuures väljalangejate vastu teenisime 2 võitu, viigi ja 3 kaotust. Praegu siis uustulijate vastu Võit ja 2 viiki ehk -2 punkti läks Norwichi viigi juurde kirja ja tabel ise selline:

    1-1 H Sunderland +0
    2-0 A Arsenal +2
    3-1 H Bolton +0
    0-1 A Stoke +0
    0-4 A Spurs +0
    2-1 H Wolves +3
    2-0 A Everton +3
    1-1 H ManU -2
    1-1 H Norwich -2
    2-0 A West Brom +3
    0-0 H Swansea +0
    2-1 A Chelsea +0
    1-1 H ManCity -2
    0-1 A Fulham -3
    1-0 H QPR +0

    +2 punni ja seega oleme 60 punkti graafikus, mis oleks toonud eelmine aasta täpselt selle sama 6. koha

    JEE!!

    Kommentaar


      Pink hakkab paugutama ja osta pole vaja kedagi. Jep!

      Kommentaar


        Kenny iganädalane stiiviküsimus tõi jätkuvalt sama vastuse: paraneb, millal mängib, ei tea. Lisaks olla uuritud Suareze ja jaanuaritehingute kohta - vastused nii ettearvatavad, et mõttetu rääkida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          http://www.guardian.co.uk/football/2...-evra-race-row Homme õhtuks on sotid selged. Detsis karistust kanda oleks soodsam, kui jaanuaris (jeee optimist karika osas!). Mitte, et mingisugunegi karistuse määramine vesi meie veskile oleks, aga siiski..

          Kommentaar


            Villa juttud vist on nüüd läbi jah :P

            Kommentaar


              oma vanusega on ta meie jaoks nagunii sobimatu arvatavasti.....

              Kommentaar


                Reservidel oli õudustäratav õhtu kui Manult 0:4 peksa saadi. Suso sõitis 25. minutil Pogbale sisse, nägi punast ning sealt see allakäik algas.
                'pool: Hansen, Flanagan, Wisdom, Sama, Wilson, Coady (Roddan), Suso, Roberts, Eccleston (Silva), Adorjan (Ngoo), Sterling.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Guardian väidab, et SG naaseb esmaspäeval täiemahulistele treeningutele. Ja veel kirjutatakse pikalt Downingist, kes pole meie eest löönud ühtegi väravat ega andnud ainsatki väravasöötu, küll aga tabanud korduvalt posti ja latti. No kui mitte Villa Parkil võrku sahistada, siis kus veel.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Jonjo suutis enda lühikese Blackpoolis veedetud ajajooksul väikese tunnustuse kapi peale teenida. Kahju, et nõnda vara pidi sealt ära tulema, sest regulaarset mänguaega see tüüp vajab, et enda mäng kindlamaks muuta.



                    Novembri parim noormängija FL-is.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kas semmoiste tätöveeringutega sell ikka kõlbab Liverpooli? Ma ei teagi, on tal need jubedamad kui Aggeri omad või mitte. Žürii on, nagu igas korralikult tõlgitud kohtudraamas öeldakse, väljas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kas mitte Daggeril polnud LFC vapp ka kuskile kritseldatud? Igaljuhul kui see meie hetke keskkaitse paar kuskil pimedal tänaval vastu tuleks, oleks päris kõhe tunne
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ma ei teadnud, et Saarlane on Liverpooli kapifänn

                          (got pics, got proof)
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            http://www.guardian.co.uk/football/2...-evra-race-row Homme õhtuks on sotid selged. Detsis karistust kanda oleks soodsam, kui jaanuaris (jeee optimist karika osas!). Mitte, et mingisugunegi karistuse määramine vesi meie veskile oleks, aga siiski..
                            ülla-ülla - meenub ütlus, et homme on õlu tasuta
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Jah. Eks kõik teame ju vana FA ütelust, et tänased toimetused jäta järgmisesse nädalasse. Kuigi artiklis väidetakse, et tegu on äärmiselt keeruka looga, kuhu on kaasatud kõikvõimalikud mokalugemis ja keele eksperdid. Siiski on õhus küsimus millega on siis need 2 kuud sisustatud? Kas on nigga, negro liiga keerulised ja pikad sõnad härrade ekspertide jaoks? Või kardetakse luua pretsedenti, kus mikid hispaaniapärasest kultuurist võivadki platsil negrotada. Ja ükski prantsuse noir ei tohi tunda ennast puudutatuna? Sellist vastutust ei taha loomulikult mitte keegi enda peale võtta ja nüüd mängitakse selle looga kuuma kartulit.

                              Enivei tervitan Evrat eesti lastelauluga: http://www.youtube.com/watch?v=BNgbjTcD6hc Jätka sama must valgelt.

                              Kommentaar


                                Evra kätes oli võimalus olukord väljakule jätta.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X