320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Evra kätes oli võimalus olukord väljakule jätta.
    “....and you can see him say a certain word to me at least ten times… No place for that in 2011″ - Evra

    10 korda, kuskil on ju piir?!? või sa ei arva seda?

    Kommentaar


      nii see on, roppe sõnu pole, kuid kõik oleneb kontekstist...
      sõnal peremees puudub eesti keeles halvustav tähendus, ometi on see teatud seoses kasutatuna eesti rahvale ülimalt solvav
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Naljad naljadeks, Evra pole ju ka milleski süüdi. Pidanuks Zidane'i kombel peaga poksima ja punase võtma? Nii et oleks ta edaspidigi easy target. Minu arvates on ikka vahe sees, kas keegi lihtsalt solvab ja ropendab või vallatleb Su isikupära kallal.
        Vahe on selles, et kui Bellamy ütleb kohtunikule otse eetris (vs QPR) "Fukc off" siis saab ta suusõnalise hoiatuse. Aga kui staadioni hämarates nurkades ütleb latiino neegrile "negro" siis tuleb algatada juurdlus kõrgemail tasemel.

        Kommentaar


          Premier League selleks ongi ju, et pakkuda tippklassi meelelahtust

          Kommentaar


            eks ta nii ole, et kui inimestel on ikka selge veendumus, et neegrile peabki neeger ütlema ja selle peale solvuja on eit (pealtnäha just niisugune mulje jääb), siis on üsna mõttetu vastu vaielda või hakata näiteks seletama, mis see rassism üldse on. igaühele oma.

            teiseks rassismi võrdsustamine tavalise roppusega on muidugi ka päris huvitav lähenemine.

            kui aga see kõik kõrvale jätta, siis probleemi lahendamisel tehtud rumalused võtab imho väga hästi kokku see arvamus:

            Algselt postitas 7even
            Let's say we accepts Suarez explanation. His intention wasn't to be racial and his using of the word "negro/negrito" wasn't meant to abuse Evra.

            I understand that after a tense game it isn't so easy to do the right things. Off course both Dalglish and Suarez had the possibility to offer Evra and apology, face to face, or just explain that his intension wasn't racial abuse. Maybe not the easiest route to go but I'm quite sure that Evra, after a little thoughts, would accept the apologize. A smart manager like Dalglish could end the story right here if he used this opportunity. Win and win.

            Another route for Liverpool to take would be to after a few day's release a official statement where they explain Suarez intentions, made their view clear regarding racial abuse and what his club stands for, and finally offer Evra some sort of apologize. Another public win and win situation for Liverpool. Whatever the outcome would be of this they would have their back free.

            Now they took the third route. Total backing of Suarez. Denials of every bit of the story. Counter attack and accusing Evra of using "the race card". Not the wisest move in the world. Not only do they rely on a others to decide the outcome who's right or wrong. They will face endless of speculations, badwill in the media and worst of all. A possibility to come out as liars and semi racists. And on top of that the club have put their reputation in one mans actions. Talk about guilty by association. Lose and lose situation of epic proportions.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              eks ta nii ole, et kui inimestel on ikka selge veendumus, et neegrile peabki neeger ütlema ja selle peale solvuja on eit (pealtnäha just niisugune mulje jääb), siis on üsna mõttetu vastu vaielda või hakata näiteks seletama, mis see rassism üldse on. igaühele oma.
              Kuna ma olen sellel teemal siin kõige rohkem sõna võtnud siis ma tunnen, et osa sellest lõigust on minu pihta suunatud. Kui ei ole anna andeks. Antud teemas olen ma ärritunud 2/3 ulatuses FA peale, kellel on selle teema menetemine võtnud minu silmis liiga kaua aega (see ei ole ju esimene kord menetleda rassismi PLis eks? Sa oled hea faktide leidja/teadja oskad äkki öelda kui kaua tavaliselt on aega võtnud selliste asjade menetlemine?). Kuna suur osa 'pooli mängust püsib Suareze õlgadel siis iga päev teadmatust on üha suurem frustratsioon olukorra mitte lahenemise üle. 1/3 on kinni selles rassismi (Evra) pooles. Nagu euroopas tänapäeval kombeks on, peab olema tolerantne teiste rasside ja kultuuride jms suhtes. Ainult et kõrgemal struktuurilisel tasemel kipub olema nii, et tolerantne on ainult see va valge (kraega?) mees. Ehk nagu ma ennist siin teatasin et kõik ei ole ainult must ja valge. Sigapalju halli (tavainemene) on vahepeal.

              Kommentaar


                ei olnud kusjuures sinu pihta suunatud, sest nagu ka eelnevast postitusest näha, ei tegele sa teemat käsitledes lahmimisega.

                menetlemise poole pealt absoluutselt nõus, võrdluseks võib ehk Rooney juhtumi tuua, kus oli vist mõne päevaga asi selge. ilmselt on nii, nagu üks juba kuskil teravmeelselt märkis, et "they're probably agonising over the symbolic implications of using a black and white printer".

                mul isiklikult ronib kops natuke üle maksa kõige rohkem selle peale, kuidas mõne arvates on Evra siin olukorras milleski süüdi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                  “....and you can see him say a certain word to me at least ten times… No place for that in 2011″ - Evra

                  10 korda, kuskil on ju piir?!? või sa ei arva seda?
                  kui üheksa korda oleks hellitavalt kutsunud, siis poleks midagi olnud? demagoogia on mõnus - postitage veel mingeid arvamusi, siis muutub kõik kohe selgemaks.
                  Võib-olla Suarez ütles heas usus "you are going down negrito" (tõlge: te manu naiskad saate pähe) ning Evra küsis, et mida sa ütlesid... bla-bla-bla viis minutit hiljem oli juba kolmkümmend korda maailma kõige võimsamat sõna täis tiksunud - tõlkige inglise ja vene keelde ning tsiteerige seda!

                  enamus sellest ilast, kes-mida-tegi on lihtsalt vale, keeruline - nii keeruline, et selgrootud FA ei suuda ise ka enam seda suppi ära süüa... ja naistel on kombeks "võimu" provotseerida.

                  Kui ma nüüd õieti mäletan, siis Wenger'il tekkis küsimus, et mida tema peaks tegema kui mängu algusest lõpuni kõik teda ja tema perekonda rahuldavad. Mida ta peaks tegema?

                  kogu selle pasa kõrval oli Zidane rüütel selle sõna kõige õigemas mõttes.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Chelsea jälle komistas. 1:1 Wiganiga.
                    Homme lihtsalt tuleb võit ära võtta. Ükskõik kuidas aga need 3 punkti tuleb Villa Parkilt kätte saada. Siis toome vahe Chelseaga kahe punkti peale. Aga teada on, et tuleb väga raske mäng. YNWA!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Chelsea ja N'castle komistasid ja nüüd on meil kohustus 3 punkti homme ära võtta. Usun et peale 4 järgmist mängu oleme kenasti esinelikus!
                      You'll Never Walk Alone

                      Kommentaar


                        Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Henderson, Shelvey, Downing, Suarez, Bellamy. Subs: Doni, Carroll, Maxi, Coates, Kuyt, Carragher, Kelly.

                        Kommentaar


                          15 minutit ja 2:0...
                          Ja krt iga kord, kui ma näen Bellamy-d scoresheetil, siis tahaks öelda uuesti Poolile, aitüma, et te ta Shityst ära päästsite !

                          Kommentaar


                            Nojah. Ma olen harva näinud Premieris nii hambutut esitust kui Villa oma täna. 'pooli kohta võib öelda, et kriitikast võeti õppust ja paar kornerit lahendati kenasti ära. Oleks võinud veel nii mõnegi lüüa. 16 või 17 posti/latti poole hooajaga. Shelvey sai minu meelest suurepäraselt hakkama, samuti paistis silma Johnson.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Hea tulemus ning mäng niisamuti. Bellamyt peaks jälle kiitma, hästi sisseelanud meeskonda. Shelvey on aga päris lootustandev mängija, mulle meeldis. No ja see away vorm on ikka ilus
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Shelvey sai väga kenasti hakkama. Täpselt see puuduv lüli mis keskvälja ja Suareze vahel kadunud oli. Ega muud lisada olegi.

                                Kui millegi üle kritiseerida siis ainult 1 tsenderdus Andyle? Ja veidike liiga kergelt saadud kollased.

                                PS Bellamy on selle hooaja Kuyt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X