320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väidetavalt olevat üks purjus tüüpi üle käte läinud ja karjunud Adeyemile manc bastard (nii väidab kaks rida taga pool istunud fänn), Adeyemi olevat kuulnud aga black bastard. Oleks talle black bastard öeldud, oleks too "fänn" ära toimetatud, aga midagi sellist ei juhtunud. Politsei kedagi ei arreteerinud, aga kui peaks selguma, et tõepoolest midagi rassistliku öeldi, siis vaevalt seda tüüpi staadionil enam kohtab. Meedial muidugi juttu kui palju nüüd.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Lootsin viiki, et Suarez varem tagasi saaks .
      Jah, 'poolil on tõesti jaanuaris liiga vähe mänge.
      Miks ma Anfieldil käinud pole.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Liverpool tahab osta Jackson Martinezt 8,5 miljoni eest.. pole õrna aimugi kes too on, aga statistika on suht hea.
        Kolumbia koondises 10 mänguga 5 väravat ning p.m. igas liigamängus jms on samuti värava löönud.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          black bastard
          midagi analoogset ütles ta ka poliismändiele. Tema reaktsioon oli aga selline, et nagu ta oleks kõiks viis väravat 'poolile teeninud ja ikkagi oleks pidanud, vaatamata keeldumisele, Cambridge'i minema. Na 1/2 _____
          Ja nõrganärviliste veel seda teadmiseks, et kindlasti on LFC fännide hulgas rassiste.

          Millwall will have better reputation than us by the end of the month
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Väidetavalt olevat üks purjus tüüpi üle käte läinud ja karjunud Adeyemile manc bastard (nii väidab kaks rida taga pool istunud fänn), Adeyemi olevat kuulnud aga black bastard.
            Ilmselt ütles Suarez Evrale ka tegelikult manc bastard, selleks hakkaski Kop Adeyemile Luisi nime skandeerima.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              See oleks ikka päris halb, kui Luis sai selle arusaamatuse pärast sellise karistuse, siis kui peale uurimist see osutubki nii otseselt rassistlikuks tögamiseks, võib Liverpool mingi päris karmi trahvi saada, rääkimata niikuinii halvenevast mainest valjuhäälse meedia käes. Samas olen ka foorumeid lugend kus väidetakse, et Adeyemi oli valesti aru saanud ja isegi väiteid, et too fänni mölin polnud üldse temale suunatud. Igaljuhul loodan, et see lahendatakse politsei ja Oldhamiga võimalikult vaikselt, et meedia meid nüüd päris natsiparteiks ei tembelda.
              Mängust enesest veel, et Downing ja Carroll, olgugi, et väsinud Oldhami vastu ja kindlas eduseisus, näitasid siiski katkendit sellest mida nad tegema peaksid ja tundus nagu tõesti ainus asi mis takistuseks premis on, on pinge/surve? Bellars muidugi täielik eeskuju jälle, Shelvey tubli, aga kaitsest ainult Kellyt saab kiita. Aurelio oli ikka väga rabe, näha et pole sada aastat mänginud ja Coates, nagu kommentaator ütles, 'shaky, to say the least'. Noorema urugailasega läheb veel aega.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ilmselt ütles Suarez Evrale ka tegelikult manc bastard, selleks hakkaski Kop Adeyemile Luisi nime skandeerima.
                Mitte LS nime, vaid tema laul juba käis ning siis pandi veel volüümi peale... see laul oli reaktsioon vastasfännide omadele - seda tead, mis laul see neil oli?

                Tglt võiks tõesti eraldi teema teha, sest ei tahaks siia seda illi postitada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  [QUOTE=Daz Booob;1368969
                  Ja nõrganärviliste veel seda teadmiseks, et kindlasti on LFC fännide hulgas rassiste.

                  [I[/QUOTE]

                  Piinlik lugu, aga mina vihkan tänasest valgeid bastardeid-jõudsin vabaduse väljakul ühele möödujale seda tõdemust juba ka näkku karjuda,sellel oli aga pohhui ja miiltsasse ei läinudki
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Yaya ja Kompany olid meie vastu pool meeskonda - eks näis, kas saame nüüd asjad joonde aetud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Järgmise mängu eel soojendusel on Downingu mordaga särgid meestel seljas ?
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar




                          Mis toimub,?
                          This is Anfield,

                          Kommentaar


                            Rassism, peksmine, varastamine - tõeline Liverpool.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ship has docked
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                On mis on, aga loodetavasti ei ole dauningu "former girlfriend"- kuidas nüüd viisakalt üteldagi-mittevalget värvi,siis on küll jama majas.Muidu igati normaalne viis väravat tähistada.
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X