320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kompanyl võis tribüünil ahastus ikka peal olla, vaadates kuidas Johnson kargas kaks jalga ees ja ei saanudki punastEsimene 40 minutit oli kuldne mäng rsk,hiljem õnneks polnud cityst asja.
    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

    Kommentaar


      Pärast eduseisu saavutamist mindi kohe kaitsvale taktikale üle mis oli suhteliselt üllatav. Lõpuks oli mängus 6 kaitsjat, aga noh võidu tõi see ära ja see on peamine.

      Kommentaar


        Pole paha, mängu ei näinud kuna vaatasin kukevapiga poisse aga palju õnne!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Tänase mängu lühikokkuvõte:





          Aga mina olen rahul.
          sigpic

          Kommentaar


            See oli juba peaaegu nagu Rafa 'pool võõrsil Euroopas. Hea töö igatahes nii need esimesed 12 minutit kui järelejätmatult rünnati kui ka need viimased 80 umbkaitses. Kuuenda kaitsja sissetoomine ja oma karistusalasse vajumine tundusid küll juba liialdusena. Ohtlik värk. Carrolli sõimamine täna asjatu: täiesti üksi ees saabki sellist väikest viisi segamise tööd teha, muud midagi.
            90 minutit veel.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Jõudsin 20.ks mindiks teleka ette. Peab mainima, et suht igav oli, nagu mingi preseason friendly vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Mis moodi too Liverpooli koosseis õieti lõpuks paberil välja nägi ka?
                Phalanx formation
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Räägitakse, et Liverpool täna oli nagu Houllieriga ja Beniteziga, tore. Andy sõi City närvid ära. Revanš.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Mis moodi too Liverpooli koosseis õieti lõpuks paberil välja nägi ka?
                    -----------------------Reina
                    Johnson - Kelly - Skrtel - Carragher - Agger - Enrique
                    ----------------Adam ------ Gerrard
                    ---------------------Henderson
                    -----------------------Carroll

                    Midagi sellist vast?

                    Aga Johnsoni tackla lõhnas küll punase järgi kangesti, kuigi jalgu ta ei tõstnud, aga see eest hüppas päris jõuliselt sinna. Aga ei kurda. Lihtsalt kohtunikud erinevad - otsused erinevad. Ma poleks kummagile punast andnud.

                    Kommentaar


                      Päris uskumatu, 6 kaitset? Millal viimati nii pessimistlikud olime? Õnn oli järsku küll me poolel, põhimõtteliselt mängu pildi järgi võiks selle ja eelmise Etihadi külastuse skoorid täpselt ära vahetada. Võõrsil värava võtaks igaljuhul.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Muudan meelt

                        Suht punane olukord.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          -----------------------Reina
                          Johnson - Kelly - Skrtel - Carragher - Agger - Enrique
                          ----------------Adam ------ Gerrard
                          ---------------------Henderson
                          -----------------------Carroll
                          -----------Reina
                          Kelly - Skrtel - Carragher - Agger
                          Johnson--Henderson -- Gerrard---Enrique
                          ------------Adam
                          -----------Carroll

                          Kommentaar


                            Ei siin vaid väike korrektsioon vaja teha

                            -----------------------Reina
                            Johnson - Kelly - Skrtel - Carragher - Agger - Enrique
                            ----------------Adam ------ Gerrard
                            ---------------------Henderson
                            -----------------------
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              tglt oleks huvitav teada, kuidas kohtunikud taolist GJ asja kommenteerivad... või siis antud kohtunik. Õigustusi leiaks küll aga ma ei hakkaks hetkel veel luuletama Võib-olla kui taoline tackle toimub kaitse-kaitsja vastu, siis on teised reeglid vms?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Njaa, sellest liikuvast pildist tundub tõesti, et kaitsemängija oleks pidanud nägema oma särgiga kokkusobivat kaarti. Ainuke asi, mida oskaks öelda neid kahte taklamist vaadates (vs Kompany punane) on see, et hiljutisemal üritusel ta peaaegu ei puutunudki Shity mängijat (mis küll ei tähenda seda, et tema üritus oleks kuidagi leebem olnud vms).

                                Igastahes meeldiv tulemus. Palju õnne !
                                Isegi kui te ei peaks kokkuvõttes edasi saama, siis vähemalt peab Shity teises mängus kõvasti energiavarusid kulutama !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X