320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti masendav - kõik on lolliks läinud, varsti ei või enam kulmu kortsutada vastase suunas ega olukorras õlga panna, rääkimata kõigest muust.
    Premiership Pussyclub 2012 !

    Kommentaar


      Adam ei saa kuidagi meie mängu pildiga hakkama, see kaitsevärk oli ikka päris riskantne.Tulemus oli super!

      Kommentaar


        Ei teagi täpselt kuhu threadi panna - aga paneme siia:

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kuradi hea, õnnelikuks teeb selline video lausa
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ei teagi täpselt kuhu threadi panna - aga paneme siia:

            Ta sõidab Inglismaal vasakpoolse rooliga?
            Video ise on hea
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ei teagi täpselt kuhu threadi panna - aga paneme siia:
              Nasri on jultunud mees, sest ta avab oma suu, et Carragheri peale käratada. Ta peaks Carragheri halli pead austama. Kusjuures veel kordusmäng.

              Kommentaar


                kas keegi sellest sai aru, millepärast Carra kollase sai?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Sellistel õhtutel nagu eile saan ma aru, et olen sadomasohist. 'pool juhib, 1 ründaja ja järjest tuuakse kaitsjaid sisse. Loogika ütleb, et siin ei tule enam mingit väravat, võiks magama minna, aga ei on vaja unega võidelda ja mäng lõpuni vaadata. Aga hea enesetundega on parem uinuda, kui kripeldusega südames.

                  MCity oli selgrootu ja ajuta. Afro-itaallasele kah ilm ei sobinud ja jonnis nagu väike tüdruk. Richards oli tubli ja Nasri tõi veidike teravust sisse, aga päeva päästa nad ei suutnud. Kui ei oleks olnud Harti siis mnjahh. Paar väga kena tõrjet taas.

                  Meite poolelt oli üllatus, et Enrique ei alustanud. Üllatus, et Maxi ei alustanud. Üllatus, et Bellamy ja Downing mängisid mõlemad oma naturaalsetel äärtel. Tulemus on magus.

                  Spearinguga loodetavasti midagi väga hullu lahti ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    kas keegi sellest sai aru, millepärast Carra kollase sai?
                    Tegi peaga väikse kõksu Nasri suunas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Meite poolelt oli üllatus, et Enrique ei alustanud.
                      Mul oli hea meel, et Kelly alustas. Kuni ta selle mõistmatu otsuse tegi, et oma värava poole pööras (kuigi kümne meetri kaugusel oli vaba mees ootamas) ja palli otse Aguerole söötis. Pool minutit hiljem oli kaadris lahtiriietuv Enrique ja ma mõtlesin, et kas KD tõesti karistab noort poissi nii karmilt, et võtab kohe välja. Õnneks mitte. Aga teisalt pole väga kahtlust, mis on 'pooli hetkel tugevam kaitsenelik.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Tegi peaga väikse kõksu Nasri suunas.
                        Tõenäoliselt mikroskoobi all

                        Kommentaar


                          Jah Kelly tegi üldises plaanis kena mängu nagu ikka. Selle lohaka tagasisöödu klaaris Reina suurepäraselt ära. Kogemusi peab kuskil hankima ja hea kui sellised olukorrad vanad kalad ära klaarivad.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Joe Cole on suurepärases hoos Lilles, eilegi lõi Lyonile värava, mis sest, et kaotati
                              Ei tea, kas oleks Liverpoolis ruumi tal..

                              Kommentaar


                                Kapten jätkab....

                                The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X