320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll tänast ei näinud, aga IMO tehakse Hendersonile nats liiga ja Adamis on ka suuresti potensiaali.

    Downingust on suht savi, vahetusmeheks vast kõlbab küll lol. ja noh Carroll, worldclass!

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ma küll tänast ei näinud, aga IMO tehakse Hendersonile nats liiga ja Adamis on ka suuresti potensiaali.
      Hendersonil on suurepärased võimed, mida ta suudab rakendada ülimalt harva. Niipalju on veel noor, et kui ühel hetkel äkki klikib, siis võib ilusaid asju tulla.

      Adam on konchesky vol2.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        35m kohutav

        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          hahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!
          WTF

          Kommentaar


            Vastaste kaitsjale tõmbas ju koti pähe, oleks ainult keegi tulnud 20 -25 m pealt ja peale kõmmutanud...

            Kommentaar


              Gerrard tuli, lükati pikali pallini jõudes ja kohtunik otsustas, et Steven tegi vea.

              Kommentaar


                Esimene mäng mida kahe aasta jooksul ei näind ja... Mis kurat siis toimus seal? Loen, et KD nii pahane et valmis kinga andma teatud poistele, kui nii edasi läheb. Kes mida tegi, või õigemini ei teinud siis, ja kes kaitses paska panid?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Henry on kunagi öelnud, et CL koht on ikkagi miinimumeesmärk.
                  Arvan et kui seda ei tule, on ka KD töökoht läinud, olen üpris veendunud. Vb halastatakse napilt neljandast väljajäämise puhul, kuid muidu kaheldav.

                  Oli just eriti hea võimalus vahet vähendada, sest rivaalidki eksisid, aga ei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Esimene mäng mida kahe aasta jooksul ei näind ja... Mis kurat siis toimus seal? Loen, et KD nii pahane et valmis kinga andma teatud poistele, kui nii edasi läheb. Kes mida tegi, või õigemini ei teinud siis, ja kes kaitses paska panid?
                    Palju õnne, et sellest jamast ilma jäid. Kogu kaitseliin, oli algusest peale championshipi keskmiku tasemel. Palli peksti paanikas ette, Eagles jooksis Enrique mitu korda üle, Johnson oli nagu mingite ainete all, palli omaks ei saanud kordagi. Skrtel ja Agger käitusid esimese värava olukorras väga naiivselt.
                    Ega keskväligi parem polnud. Pall ei jäänud kordagi pikemalt kellegi jalale. Kohe lükati pall tagasi või kaotati see. Gerrard - Adam keskvälja ei tahaks kunagi enam näha. Vahepeal oli pallivaldamine 60-30 Boltoni kasuks. Ainuke, keda kiita oli Bellamy. Kõige teravam vend, näis nagu ta tahtis midagi korda saata. Carroll tundus esimesel poolajal isegi üsna korralik, 2-3 korda mängis Bellamyga hästi kokku. Teisel poolajal oli anonüümne ja paar päris kohutavat pallipuudet + see gif eelmisel lehel. Ehk siis väga halb, väga, väga halb. Tundus, et pooled mehed olid mõtetega juba kusagil mujal. Võib-olla ootasid juba seda miki-hiire karikamängu ja Bellamy ei oodanud, sest ta tavaliselt kahte mängu nii lähestikku ei mängi. Kennyle ja co'le vasta pead kõigi brittide ostmise eest, välja arvatud Bellamy ofc.

                    + Mis kuradi kasu on Hendersonist paremal äärel?

                    Ahjaa, Maxit unustasin milleski süüdistada, aga kuna teda näha polnud, siis ei oskagi midagi tema kohta öelda, müstiline vend. Üks koomiline olukord oli, kus sai palli potentsiaalselt 1v1-le, aga lõi peaga palli omale vastu kätt.

                    Kommentaar


                      Palli peksti paanikas ette, Eagles jooksis Enrique mitu korda üle, Johnson oli nagu mingite ainete all, palli omaks ei saanud kordagi. Skrtel ja Agger käitusid esimese värava olukorras väga naiivselt.
                      Kõlab täpselt nagu see 'protestimäng' eelmine hooaeg Roversite vastu (Woy). Uskumatu, milles nüüd siis asi..

                      + Mis kuradi kasu on Hendersonist paremal äärel?
                      Ja kas sellest mitte juba ei loobutud? Uuesti?
                      Igaljuhul tänu väikse review eest.
                      Kui ainult Bellamyl on tahet igat mängu mängida, olles ainuke kes enam seda lubada ei saa, on ikka päris hukkas. Vähemalt hea on see et KD nii kuri on, ehk lööb mõnel mõistuse tagasi pähe või lööb üldse uksest välja.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Henry on kunagi öelnud, et CL koht on ikkagi miinimumeesmärk.
                        Arvan et kui seda ei tule, on ka KD töökoht läinud, olen üpris veendunud. Vb halastatakse napilt neljandast väljajäämise puhul, kuid muidu kaheldav.

                        Oli just eriti hea võimalus vahet vähendada, sest rivaalidki eksisid, aga ei.
                        Ma arvan, et Kenny on ikkagi selline mees kes oskab ise tagasi astuda kui selleks põhjust on.

                        Kommentaar


                          koopaorava puudumise tõttu ei tasu liigennatlike järeldusi teha, kuigi üks mees ei tohiks top4 pürgivas satsis nii määrava tähtsusega olla. see jutt inglaste peeti läind ostmisest on jah juba halenaljakas: 40milkut downingu ja hendoka peale uugama panna, antud hetkel, on ikka maderfaking lollus. korduvmainitud fakt hendersoni väidetavas valel positsioonil mängitamisest on nüüdseks ka juba siuke...kurat teda siis sinna topitakse - loll oled vä, kenny?! suvisteid tränshvereid teise külje alt vaadates downing-hendo-adam, kes küll kohati mehemoodi jõhvi imeb-enrique kokku 51,5 milliga - pole vigagi. ma oskan hoobilt vähemalt ühe tiimi nimetada, kes sarnase summa kuskile veel koledamasse kohta on toppind, aga samas ka mõne, kes on sama sulliga heas mõttes hullu pand.
                          käut rahaks ja mingi päris äär sisse, soovitatavalt mitte-inglane. kenny vallandamine/tagasiastumine poleks ka mingi lahendus: asemele võtta pole kedagi ja mõnda meest omast klubist ära tooma ka ei hakata.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            täpsustuseks seda, et Rafa on oma-jope + suurem osa ostudest on anderperforminud ehk pole neil mängijatena otseselt häda midagi. lihtsalt kodumaine kaup on kallim kui sisseostetud nodi + põhjuse leiab alati.
                            ma kipun ikkagi arvama, et üks (rikkamal klubil kaks või kolm-neli) koostisosa on taignast puudu, mis maitset annaks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Ega siin midagi juurde lisada ei olegi. Häirib see, et isegi kui jäädi kaotusseisu siis oldi väga passiivsed edasi. Mängupilt ei muutunud grammigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X