320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Liverpool röövis Evertonilt omale poolkaitsja.
    Ja palun kõigil toetajatel ikka seda lehekülge ka jälgida.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Kui teil ideid on, kuidas litsentsiga kaitstud .avi contetnti lahti muukida, on mul aastatepikkune väga põhjalik liverpoolfc.tv mängude ja tipphetkede arhiiv kasutada. Tirimise vaev, aga paroolita ei saa vaadata ja enda parooli ma ei tahaks anda.

      Pange pea tööle. Alternatiiv on maksta 50 quidi aastas ja saada see asi endale ametlikult masinasse. Fännidel soovitan võtta kasvõi ühe kuu konto ja surfata suremiseni, vajalikku ümber striimides. Materjali on VÄGA PALJU.

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas -Marko-


      Algselt postitas mcnamara
      Tipphetkede järgi
      Kust tipphetki nägid ? Kui kuskil netis üleval, siis ehk viitad ?
      BBC Spordi esilehel on link. Väga lühikesed tipphetked ja vähemalt minu silmade jaoks ka küllalt kehv kvaliteet. Aga midagi ikka.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Algselt postitas OskarM


        Kui teil ideid on, kuidas litsentsiga kaitstud .avi contetnti lahti muukida, on mul aastatepikkune väga põhjalik liverpoolfc.tv mängude ja tipphetkede arhiiv kasutada. Tirimise vaev, aga paroolita ei saa vaadata ja enda parooli ma ei tahaks anda.

        Pange pea tööle. Alternatiiv on maksta 50 quidi aastas ja saada see asi endale ametlikult masinasse. Fännidel soovitan võtta kasvõi ühe kuu konto ja surfata suremiseni, vajalikku ümber striimides. Materjali on VÄGA PALJU.
        Oleks veel .avigi. Aga tegu -wmv-ga mis vägagi kindlalt kaitstud. Üks võimalus on lihtsalt screen-capture progega proovida neid ümber võtta. Otsisin ise ka netist mingil hetkel selle kohta inffi aga ei suutnud paremat võimalust leida.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          peaasi, et ikka midagi lahti muukida ja varastada saaks..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            On jah hoopis WMVd. Streamimiseks pakub Reali või Media Playeri formaadis.

            Neid screen capture programme ikka on, selle taha asi ei jääks. Kui kellelgi on mingi töötav ja lihtne moodus seda teha, siis ma võiks vahel incognito mingeid asju üles panna. Sama kehtib ka NUFCi lehe tasulise osa kohta.

            Mõnus Ida-Euroopa suhtumine, aga elamused maksavad eetikast rohkem või samas siiski mitte...

            Algselt postitas Sajets

            Oleks veel .avigi. Aga tegu -wmv-ga mis vägagi kindlalt kaitstud. Üks võimalus on lihtsalt screen-capture progega proovida neid ümber võtta. Otsisin ise ka netist mingil hetkel selle kohta inffi aga ei suutnud paremat võimalust leida.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Kodus ManU. Kena.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Manc bastards at home!

                Eh! Niipalju siis kergest vastasest, samas kui Chelsea/Everton paar sai Colchesteri. No fakk, võiks mõni madalama liiga vastane olla, aga ei.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Sajets


                  Manc bastards at home!

                  Eh! Niipalju siis kergest vastasest, samas kui Chelsea/Everton paar sai Colchesteri. No fakk, võiks mõni madalama liiga vastane olla, aga ei.
                  Samas pidime me ju lihtsalt veel ühe võimaluse nende vastu saama. Sügisene mäng oli hirmus, aga lõpptulemus enam-vähem, nädalatagune pea sama hirmus, seekord ka vastava tulemusega. Nüüd tuleb veel üks hästi kole mäng nendega pidada, aga omapoolne võidukoll ära lüüa. Siis on õiglus majas ja hing rahul.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas OskarM

                    Sama kehtib ka NUFCi lehe tasulise osa kohta.
                    Ehk siis kehtib phmt kogu liiga normaalsema osa klubide kohta, kes liitunud moodustisega premiumtv või WORLD... ja see ei nõua minuteada ka miskit rippimist ega kräkkimist.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Premiumtv kvaliteet teeb silmale haiget, aga viimases hädas olles saab mänguaimu siiski kätte.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Veebruar ei ole mitte viinakuu, vaid jalgpallikuu. 8 mängu ja latt on kõrgel.

                        01.02 Birmingham kodus
                        05.02 Chelski võõrsil
                        08.02 Charlton võõrsil
                        11.02 Wigan võõrsil
                        14.02 Arsenal kodus
                        18/19.02? FA Cup Manure kodus
                        21.02 CL Benfica võõrsil
                        26.02 ManCity kodus

                        Rescheduling anyone?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Ma juba tahtsin Ossiga taas vaidlema hakata, aga enne mõistsin, et ega ta eriti millagagi eksigi seekord. Sest tõepoolest pole ju veebruar viinakuu.

                          Karikasarja loosi koha pealt... ei tea, kas Gary Nevilla mängus osaleda saab? Nojah, kuigi selle pulli võiks küll ära unustada tegelikult.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas skint
                            Karikasarja loosi koha pealt... ei tea, kas Gary Nevilla mängus osaleda saab? Nojah, kuigi selle pulli võiks küll ära unustada tegelikult.
                            Ma küll loodan, et saab. Ja muidugi seda, et Robbie ikka meil platsile tuleks. Selles mängus eriti.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Robbie ei tule ju. Minu arust vähemalt cup-tied...

                              jah. hättrikk vs Scun thorpe.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas skint


                                Robbie ei tule ju. Minu arust vähemalt cup-tied...

                                jah. hättrikk vs Scun thorpe.
                                Ah õige jah. Pagan.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X