320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    aitüma, aint PLi pigasingi silmas.
    ehk siis vahetusest tulnuna on ändi keskmiselt 13min ja 15sek mängida saanud. püstitan hüpoteesi, et mitte kuradi ükski ründaja maailmas ei tee ega saagi teha sellise ajaga mängus mingit igakordset revolutsiooni. vahel harva õnnestub, loomulikult harvem (ac puhul), kui loodaks või ootaks või peaks, aga stabiilse mänguaja puudus selle kõik tingibki.
    kui ei sobi, müüge maha. ma usun, et totts ostaks.
    Amnn, guess again.
    Ade on sellel hooajal näidanud, millist ründajat Spurs vajab. Carrolil pole ühte kahekümneviiendikku ka sellest paraku .

    Kommentaar


      City'l on vägev veeb ehk videod ja kõik muu tasuta näpitav. Kellel eilsed sündmused nägemata jäid - click here.
      Ilma Harti vägitegudeta oleks City veel oma 2-3 kolli sisse imend.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        siis tekib mul küsimus, et kui palju on eeldatavalt end küljejoone taga soojaks jooksnud ründajal aega vaja, et mängus silma paista?
        vormis ründaja võiks ju stabiilselt 15min kohta ühe asjalikku teoga hakkama saada: terav löök, kaitsja kohvile viimine, karistuslöögi/korneri teenimine jne. ändi suguse target mäni puhul oleks juba mõni edukas "luts" nt bellamyle tervitatav.
        antud hetke kärrolli puhul ma paneks selle numbri mingi 20-25minuti peale. loomulikult on mänge, kus ta loivab pohmakaga poolteist tundi mööda platsi ringi ja sügab ainult kotte. samas on mänge, kus ta paneb palli 7m pealt peaga üle, lööb mööda või lihtsalt puterdab: ilmselged märgid alavormist, mitte sellest, et mees lauspask oleks, sest muidu ta ju ilmselt ei satuks sellistesse olukordadesse. võin muidugi ka eksida. äkki on hoopis olulisem küsimus, et kas kutt üleüldse kennü mänguplaani sobib? enne tuleks see selgeks teha. kui ei, siis polekski midagi kui lasta tal miskit moodi suveni hinda koguda - õnneks on inglane, seega kui butsa paelu siduda oskab ja teab kuhu värava poole rünnata, on £15m garanteeritud -, et siis uhkus alla neelata ja öelda isvinitje, sitt investeering.
        ses suhtes, et mulle ta meeldib. muidu siin ei kaitseks teda. tahaks ainult näha, et ta kuskil endale omast mängu saaks teha. neid iseenesest kõvasid ründajaid, kes suurtes klubides mingil lihtsal põhjusel ei ole, ju teisigi, kasvõi bent praegustest meestest.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Sattusin vaatama veebruari mängukava ja avastasin sellise asja:
          25.02 vs Everton kodus
          26.02 vs Cardiff Carling Cup finaal.

          Küsimus, kumb kuupäev on raudsemalt kivisse raiutud? Finaal on finaal, aga kodune derby pole kah mingi tilulilu. TV õigused peaksid vist mõlemad Sky Sportsi käes olema, et ilmselt siit mingit jama ei tule. Aga kes otsutab?

          Kommentaar


            Finaal igal juhul. Derby peetakse maha mõnel kesknädalasel õhtul või karikast väljakukkumise puhul ka laupäeval.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Sattusin vaatama veebruari mängukava ja avastasin sellise asja:
              25.02 vs Everton kodus
              26.02 vs Cardiff Carling Cup finaal.

              Küsimus, kumb kuupäev on raudsemalt kivisse raiutud? Finaal on finaal, aga kodune derby pole kah mingi tilulilu. TV õigused peaksid vist mõlemad Sky Sportsi käes olema, et ilmselt siit mingit jama ei tule. Aga kes otsutab?
              Premier League ja Football League kui liigakarika korraldajad otsustavad loomulikult. Ja pole ju midagi otsustada. Kaks meeskonda pidid nii või naa karikafinaali jõudma. Evertoniga mängitakse teisel ajal.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                tahaks ainult näha, et ta kuskil endale omast mängu saaks teha. neid iseenesest kõvasid ründajaid, kes suurtes klubides mingil lihtsal põhjusel ei ole, ju teisigi, kasvõi bent praegustest meestest.
                Mis kuramuse endale omast mängu. Kui Carroll tahab vutiplatsil legendiks saada, peab ta ülejäänud tiimi sulanduma, mitte ootama, et teised teda kummardaksid. Mängigu ta siis 'poolis või kusagil mujal. See, kas tast asja saab, sõltub peamiselt mehest endast. Hetkel on ta väravate löömise mõttes ebaefektiivne tööloom, aga see ei pruugi nõnda jääda. Elu sees ei usu, et teda eeloleval suvel kusagile müüakse. Vähemalt üks hooaeg veel valu ja vaeva.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kui ühe kallal võtmist vähe tasandada üritada, siis küsiks teilt, et mitu hooaega võttis aega enne kui Lucas'est hea mängija sai ?
                  Nii et...

                  ...aga tõsiasi on ka see, et DM'i ja Forwardi armuajad pole võrreldavad kahjuks. Eriti kui su nimele hiigel hinnasilt külge liimitakse, kuigi mõtlev inimene teab, et tegelik väärtus on palju maalähedasem ning kogu jant oli hoopis mitme diili virr-varr.

                  Kommentaar


                    Jose Enrique meenutab mulle näost Fernando Alonsot

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Jose Enrique meenutab mulle näost Fernando Alonsot
                      Terane tähelepanek, mulle meenutab Suarez Urmas Kibuspuud ja Carragher Kalmer Tennosaart.Rohkem ei meenuta keegi kedagi, ei näost ega kuskilt mujalt millest on muidugi kahju sest mulle väga meeldib näost meenutamine.cheers!
                      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                      Kommentaar


                        No kui te arvate, et juba Enrique on Alonso nägu siis saate paraja üllatuse osaliseks kui näete Coatese nägu.

                        Kommentaar


                          Kui need kuulujutud tõele vastavad, et Cavani on tulemas oleks see küll supertäiendus. Uruguai näitab võimu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas idikas Vaata postitust
                            Kui need kuulujutud tõele vastavad, et Cavani on tulemas oleks see küll supertäiendus. Uruguai näitab võimu!
                            Kui tulebki, siis võiks tulla ikka suvel. Las ta olla seal Napolis selle hooaja ilusti ära.
                            See ei ole vast eriti usutav aga Wikipedia juba väitnud, et Napoli olla vastu võtnud Liverpooli 30 millioni $ suuruse pakkumise ning ta hakkavat kandma särki nr 10.
                            Adiós amigos

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Enrique ja Alonso sarnasust märkasid terasemad ornitoloogid juba sügisel, ent seniajani on selgusetu, kuidas suudab Ott Sepp oma aega jagada Vanemuise teatri ja LFC vahel..
                              Ka mina olen sama asja üle pead vaaginud.

                              LFC kodulehe piletiostu sektsiooni andmetel lükatakse linnaderby edasi ja Carlingu finaal jääb paika.
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                seniajani on selgusetu, kuidas suudab Ott Sepp oma aega jagada Vanemuise teatri ja LFC vahel..
                                krt ma ei saanud alguses aru, kellest jutt käib, aga kui spearingu pildi ette võtsin, siis pidi kohvi peaaegu nina kaudu välja purskama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X