320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Johnson õigustab oma nime täiega. Bellamy oli null.
    Brandon, kust persest see Carroll sul hea oli nagu viimasel ajal? Minu arust on ta viimasel ajal olnud stabiilselt sitt.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Järjekordselt suudeti väiksema klubiga kodus viiki mängida.

      trollface.jpg

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        ? Võibolla kole neutraalsele, aga ebakvaliteetne... selles mõttes see oligi nii täie võitlemise peal, väga põnev mäng.
        Spursi on lihtsalt liiga raske murda, kaitse oli väga tugev ja parker püherdas ka igalpool. Selle heitluse põhjal mõlemad väärivad top4 kohta, aga siis kui Suarez ja Carroll oma head võimalused mööda ja üle lõid tuli meelde miks me seal ei ole.
        I agree 100%
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            ? Võibolla kole neutraalsele, aga ebakvaliteetne... selles mõttes see oligi nii täie võitlemise peal, väga põnev mäng.
            Spursi on lihtsalt liiga raske murda, kaitse oli väga tugev ja parker püherdas ka igalpool. Selle heitluse põhjal mõlemad väärivad top4 kohta, aga siis kui Suarez ja Carroll oma head võimalused mööda ja üle lõid tuli meelde miks me seal ei ole.
            +1
            Võitluslik ja tasavägine, mänguilu nüüd ülemäära tõesti ei olnud, aga pinget oli pidevalt õhus. Neutraalsele vaatajale on ilmselt põnevamaid mänge olnud.

            Kommentaar


              kuulge poisid, võtke selle uruguai sitarattaga midagi ette. ma vaatan selle parker-kicki veel homme üle, aga no fakk, tundus ikka veits liiga näästi.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Ei tahaks uskuda, et ta seda päris meelega tegi. Sekund pärast lööki oli Parkeri juures vabandamas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Ei tahaks uskuda, et ta seda päris meelega tegi. Sekund pärast lööki oli Parkeri juures vabandamas.
                  jep. ei olnud selles midagi hullu, tavaline kuival oleva mängija liigne tahtmine + tema stiil juba on selline agressiivne ja labiilne, et igale poole peab varba vahele lükkama.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Stok, Unustasid näiteks Carrolli jalaga üle värava löögi.

                    Kommentaar




                      bibisii aitas.

                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Ei tahaks uskuda, et ta seda päris meelega tegi. Sekund pärast lööki oli Parkeri juures vabandamas.
                      ma ka ei tahaks, aga nii palju või vähe kui mina olen jalkat mänginud, siis õhust tulevat palli olen jälginud kuni jalga kontaktini. siin pildil on pilk küll vähe mujal. a samas ma olen sitemat sorti jalgpallur ja vb pole pildil palli näha, sest ega king ka taevasse ei vaata.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        mine osta endale fotoalbum.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kassil on igatahes Kenny toetus olemas:

                          Kommentaar




                            Okei, kui niimoodi üle vaadata, siis ikka kuradi kole.

                            Isegy Wayne Rooney ütles twitteris, et ei mõista kohtunikku- kui nägi sellist asja ja kaardi andis, siis juba sellise, mis särgi värviga kokku sobiks. Kui ei näe, siis on teine asi, aga tähele pannes...
                            Nojah, muidugi, meie saame seda viie nurga alt, seitsesada korda üle vaadata, aga siiski...

                            Ja järgnevaga ei taha ma viriseda, ega kurta, ega midagi kellegile ette heita, aga juba mängu ajal mõtlesin sellele (täiesti neutraalselt, mitte põlgusega or smth), et kuidas saab Suareze sugune mees olla mingisugune Cult Hero. Ma saan aru Liverpooli fännidest, keegi siin seletas ka, et tehku mees mis teeb, niikaua, kui skoorib ja väravaid lööb, on see andeks antav. Mõistan. Aga siin pole asi enam andeks andmises, teda koheldakse nagu mingit märtrit või kurat teab keda, austatakse nagu jumalat. Ma saaks aru, kui tema postiivne panus mängu ja kõik kaansnev negatiivne üksteist nö. neutraliseeriks ja mehe tegutsemine suhteliselt külmaks jätaks, aga mingi kangelasena teda tervitada igasugste sellise liigutsute ja skandaalide juures... sorry, lihtsalt ei mõista.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Isegy Wayne Rooney ütles
                              Ma sealt edasi ei hakanud lugema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Ma sealt edasi ei hakanud lugema.
                                Oh cmon, why not ? See tüüp on ju antud valdkonna ekspert . Ohtralt isiklikke kogemusi n' shit...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X