320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    skandaalide juures... sorry, lihtsalt ei mõista.
    mul selline kahtlane tunne, et siin paljudel käib mängu tajumine läbi raamatu ja meedia. väga tore on lugeda igast fakte ja analüüse ning mõningaid arutlusi, kuid sellele inimlikule faktorile nagu ei saada hästi pihta.

    irvitavalt võiks vastu küsida, et kas Bale teeb juba Barca'ga koos trenni vä?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      mul selline kahtlane tunne, et siin paljudel käib mängu tajumine läbi raamatu ja meedia. väga tore on lugeda igast fakte ja analüüse ning mõningaid arutlusi, kuid sellele inimlikule faktorile nagu ei saada hästi pihta.

      irvitavalt võiks vastu küsida, et kas Bale teeb juba Barca'ga koos trenni vä?
      Ei, miks läbi raamatu ja meedia. Ma räägin, et ma saan aru, et staarile antakse andeks ja nii (kusjuures ei peagi silmas seda rassismiskandaali), aga ta suudab igasugu ebasümpaatustega peale sellegi hakkama saada ju. Ma ei ütlegi, et fännid teda vihkama peaksid.... ah nevermind, ma ei viitsi seletada pikemalt.

      Muide Bale kohta- mulle jäi mulje, et selles ühes olukorras, mille pärast irvitavalt seda küsida saab kaotas ta tasakaalu ja Aggeriga läks karvupidi kokku ainult sellepärast, et Agger talle niimoodi peale lendas kohe ja ilmselt just kõige poliitilisemalt korrektseid väljedeid seejuures ei kasutanud, vb on see ainult wishful thinking muidugi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        mine osta endale fotoalbum.
        ou boob, su persele on käed kasvanud ja nad logisid foorumisse sisse!


        vaadates seda situatsiooni, siis no blin. ühelt poolt ongi suarez selle kassiga samal vaimsel tasemel ning ilmselt tulevad ka paljud otsused puhtalt instinkti pealt, samas...oeh. eks ta stiil ole juba ammu teada: kui selline vend on sinu (fännatavas) tiimis, siis on okei, sest palli mängida ta tegelt ju mõistab, aga vastasfännid sallivad seda t*rastunud konna ajaga üha vähem. eba-poppe vend on muidugi igas satsis, aga sellist venda nagu ei mäletagi. igasugused bartonid ja muud annavad/andsid kõigi silme all pasunasse; nad on need "pahad poisid", suarez on lihtsalt paras Iago... või Bruutus, vaba valik.

        jagan rainise mõtet ning tulevikku vaadates: olenemata statistikast ei saa selline vend kunagi SG, fowleri, mcallisteri või hyypiaga staatust jagama. mitte, et see teda muidugi eriti kotiks, äkitsi pole ta sellisteks (statistilisteks) tegudeks ka päriselt võimeline, ja ei koti see ilmselt ka paljusid fänne. miks peakski? te olete ju tumeda poole paremal küljel.

        aga no mis ma ikka tuututan, ändi on vähemalt teemas (või sinna jõudmas). head und!

        ps. boob, ära siis unusta - su käed...
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          aga ta suudab igasugu ebasümpaatustega peale sellegi hakkama saada ju.
          see va vastase kaela lutsimine oli kahtlase väärtusega tegu (aga ma pakun, et ka seal meedia võidutses), kuid rohkemat ma küll ei tea. käega mäng + joovastus? saatis evra pikalt, nüliti? tahtis 50 cm pealt vastase koos palliga väravasse lüüa?

          minule pole Suarez kunagi väga meeldinud (temperamentsed, lõunamaalased lihtsalt ei istu - nendega kokku sattudes ma tahaksin olla Lennox Lewis), kuid peale Gaanaga (kelle poolt ma muide olin) mängu ma sain aru, et inimesed hästi ei taju väljakul toimuvat. ning rämedalt kurvaks teeb see, et väljakul toimuvalt tahetakse hing ära võtta.

          murdok - ära töina, mine kustuta arsenali teemas mõni postitus ära.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


            Okei, kui niimoodi üle vaadata, siis ikka kuradi kole.

            Isegy Wayne Rooney ütles twitteris, et ei mõista kohtunikku- kui nägi sellist asja ja kaardi andis, siis juba sellise, mis särgi värviga kokku sobiks. Kui ei näe, siis on teine asi, aga tähele pannes...
            Nojah, muidugi, meie saame seda viie nurga alt, seitsesada korda üle vaadata, aga siiski...

            Ja järgnevaga ei taha ma viriseda, ega kurta, ega midagi kellegile ette heita, aga juba mängu ajal mõtlesin sellele (täiesti neutraalselt, mitte põlgusega or smth), et kuidas saab Suareze sugune mees olla mingisugune Cult Hero. Ma saan aru Liverpooli fännidest, keegi siin seletas ka, et tehku mees mis teeb, niikaua, kui skoorib ja väravaid lööb, on see andeks antav. Mõistan. Aga siin pole asi enam andeks andmises, teda koheldakse nagu mingit märtrit või kurat teab keda, austatakse nagu jumalat. Ma saaks aru, kui tema postiivne panus mängu ja kõik kaansnev negatiivne üksteist nö. neutraliseeriks ja mehe tegutsemine suhteliselt külmaks jätaks, aga mingi kangelasena teda tervitada igasugste sellise liigutsute ja skandaalide juures... sorry, lihtsalt ei mõista.
            Toetan seda mõtet, et krt.... ja kui keegi küsis mida ma mõtlesin et Suarez rikub meeskonnavaimu...
            Tüüp oli platsil 30 min ja tegi sellega rohkem vigu kui pilti sattus ja "spetsid" peavad mängu ja rünnaku kõige sitemaks Carrolli? Tra oli ainus mees rünnakul kes oma töö ära tegi, Bellamy oli taskus ja Kuyt harjumuspäraselt sitt. Suarez ei saanud üldse pihta, mida ta seal teeb...

            Kommentaar


              75 minutit tühikargamist, 15 min lootust ent õhtu lõpuks jäi ejakulatsioon ikkagi tulemata. Nendele kellele meeldib rong nimega Skrtel-Reina-Johnson-Adam-Skrtel-Reina.... võis see mäng tõesti põnev tunduda. Kodus mängides asub võimalusi loov keskväli oma väljakupoolel? Iga väiksemagi pressi peale söödetakse vv'le pall tagasi? Ehk sittagi ei ole muutunud laseme täpselt samasugust "parem viik käes, kui kaotus katusel" mängu.
              Downingu üha vähenev mänguaeg võiks lõppeda sellega, et a) tüüp teeb endale selgeks, et ta peab mängima hakkama b) Jonjo saab platsil oma koha
              Andy suutis hoida viimastes mängudes näidatud taset, Kuyt ei suutnud. Samas Dawson tegi väga kena ja julge mängu hoolimata oma kollasest kaardist.
              Suarezt ja Bellamyt oleks tahtnud koos mängimas näha.


              Õhtu kangelane, a cat!

              Kommentaar


                telepildist on raske pihta saada, milles probleem, kuid kindlasti andis oma tõuke taolisele tagasihoidlikule lähenemisele vastaste väga hästi organiseeritud kaitse ning kartus Bale'i ees.
                minupoolest võib Reinale isegi rohkem sööte jagada kui (keskel) pall kiiremini liiguks - ei ole vaja palli patsutada ja vanurit mängida - siis tekib ka kehade liikumine, siis tekivad augud jne. vhaking simpll.
                vahepeal kui Adam liikus 10 meetrit mingil teokiirusel, tegi kuus puudet ja siis söötis 5 m eemale ning sealt läks pall tagasi kaitseliini, siis mõtlesin küll, et õpetuseks tuleks keegi keset mängu maha lasta.
                Ott püüdis vurri käima tõmmata, kuid teda ei võetud väga tõsiselt. kahjuks suutis ta paaril korral mingit fair paly'd harrastada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  telepildist on raske pihta saada, milles probleem, kuid kindlasti andis oma tõuke taolisele tagasihoidlikule lähenemisele vastaste väga hästi organiseeritud kaitse ning kartus Bale'i ees.
                  Ma siin kiitsin Dawsoni, võiks lisada veel Walkeri, aga King ja Ekotto olid küll täiesti keskpärased.

                  Kommentaar


                    Parker ja Niko olid ka ägedad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Parker ja Niko olid ka ägedad.
                      Parker töötas kenasti tagasi, aga mitte Spursi mehi ei taha ma siin järjest kiita

                      Kommentaar


                        Ei viitsi tervet siinset jahumist lugeda, sest jutt paistab ääretult etteaimatav. Minu arvates oli eilne selle hooaja tüüpiline Anfieldi 'pool, peame sellega hetkel leppima. Pall liigub liiga aeglaselt ja diagonaalis, ohtlikesse tsoonidesse jõutakse palliga koos haruharva ja neil üksikutel juhtudel minnakse lihtsalt närvi. Eile ei nõutatud isegi Friedelilt erilisi imesid. Parker on muidugi täiesti fenomenaalne pühkija - jätkuks tal vaid EM-ini jõudu.
                        Suarez sai liiga vähe mänguaega. Spearing aga ei ole piisavalt hea mänguehitaja, paraku tal eile suuresti see roll oli.
                        Spursi kohta tervikuna: liiga vara lepiti nullnulliga. Avanenuks vastane veidigi, saanuks ka meie võimalusi juurde. Nüüd jõuti sinna kuhu kumbki ei tahtnud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma tõesti ei viitsi siia videot otsida, sest see korjatakse maha ja gifide otsimise saladust pole senini keegi mulle avaldanud. Kas dive on nüüdsest eestikeeli kaotas tasakaalu? Agger on otsekohene vend (vt. kasvõi tema sirgjoonelisi liikumisi, mis lõpevad kellelegi otsa jooksmisega) ja sõimas staaril näo täis, et too nii haledalt daivis. Minu plussid lähevad kindlalt Aggerile, kes ei neelanud alla ega keeranud teist põske ette.
                            eiei. bale vs agger oli rõve daiv, see on selge. bale oli eile väga kehva, see on ka selge.
                            aga... millest tuleb aggeri ja skrteli vähemalt sama rõve närvitsemine ja nõmetsemine? stiilne kaitsja ei oleks läinud bale'i sedasi kohe tatipritsetega töötlema, olgugi et stiilne ründaja poleks ka sedasi vastu reageerinud, tulemuseks bale'ile kollane, kindlalt õige otsus. okei.
                            aga... andes aggerile andeks, skrtel seevastu käitus eile vähemalt kahel korral nagu täismunn: esiteks kui ta bale'i reklaamtahvlisse lükkas ja selle eest ei vabandanud, mis oleks jällegi olnud stiilne ja viisakas vastasmängija suhtes ja siis teiseks see kollase kaardi olukord, mis oli ikka väga-rõve-korgid-ees-sisseminek-suurel-kiirusel! vähe sellest, et vabandada (korkide jälg jalal oli ju selgelt näha!), üritas munand väita et mängis palli, ajades sellega isegi KD kõhevile küljejoone ääres. milleks? mänguliselt ja tasemelt on 'poolil väga hea KK-paar, aga kuidagi nõmedad kaagid tunduvad need mehed kohati.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              eiei. bale vs agger oli rõve daiv, see on selge. bale oli eile väga kehva, see on ka selge.
                              aga... millest tuleb aggeri ja skrteli vähemalt sama rõve närvitsemine ja nõmetsemine? stiilne kaitsja ei oleks läinud bale'i sedasi kohe tatipritsetega töötlema, olgugi et stiilne ründaja poleks ka sedasi vastu reageerinud, tulemuseks bale'ile kollane, kindlalt õige otsus. okei.
                              aga... andes aggerile andeks, skrtel seevastu käitus eile vähemalt kahel korral nagu täismunn: esiteks kui ta bale'i reklaamtahvlisse lükkas ja selle eest ei vabandanud, mis oleks jällegi olnud stiilne ja viisakas vastasmängija suhtes ja siis teiseks see kollase kaardi olukord, mis oli ikka väga-rõve-korgid-ees-sisseminek-suurel-kiirusel! vähe sellest, et vabandada (korkide jälg jalal oli ju selgelt näha!), üritas munand väita et mängis palli, ajades sellega isegi KD kõhevile küljejoone ääres. milleks? mänguliselt ja tasemelt on 'poolil väga hea KK-paar, aga kuidagi nõmedad kaagid tunduvad need mehed kohati.
                              Ja kas mitte Skrtel ei läinud korgid ees sisse veel tegelikult Friedelile, kui tuli kasti tsenderdus ja viga anti ka Spursi kasuks?

                              Kommentaar


                                palli peale läks. Friedel oli lihtsalt piisavalt julge, et käed ette panna.

                                midagi murdokile fotoalbumisse:
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X