320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brighton tuli suure hurraaga peale ja me tulistasime samasuguse hurraaga väravaid. Taas mingi ultrakoba 3b pennal, aga õnneks tegi selle tasa mõned minutid hiljem.
    Andylt taas suurepärane mäng. Söödud paremale ja vasakule, maalt ja õhust, superluks. Downing tegi kah väga kena mängu.
    Skrtel oli taas kaitseboss.

    Kommentaar


      Millal ja kellega järgmine mäng on?

      Kommentaar


        26-ndal Carling, Cardiffiga.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          26-ndal Carling, Cardiffiga.
          Just. Jah. Kell 6 õhtul. Esimene 'pooli karikafinaal pika pika aja järel. Sellest johtuvalt küsimus, kas keegi seda mängu ka avalikus kohas nautida kavatseb? Ise mõtlen küll, et sellise mängu puhul sitase arvutistriimiga ei lepiks. Hiiu pubi pole küll veel oma selle nädala kava avalikustanud, aga kui seal näidatakse, siis võib-olla vaatan seal.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            J Sellest johtuvalt küsimus, kas keegi seda mängu ka avalikus kohas nautida kavatseb? Ise mõtlen küll, et sellise mängu puhul sitase arvutistriimiga ei lepiks. Hiiu pubi pole küll veel oma selle nädala kava avalikustanud, aga kui seal näidatakse, siis võib-olla vaatan seal.
            Esialgne mõte liikus Molly Malonesi peale. Samas nädal on aega planeerida, kui massid vajuvad Hiiusse siis eks vean kah ennast sinna kohale.

            Kommentaar


              3 + 3 -1 pidu, ennustamatu lugu, aga peab meeldima. Näinud kui sisutühjalt Stoke Crewe vastu mängis, ei tohiks meil probleeme tulla, kuigi meie statsid Stoke'i vastu head ei räägi.

              Kommentaar


                'pooli naistetiim hakkab ka vaikselt talveunest ärkama. Algaval suvehooajal mängitakse taas WSL profiliigas - seekord siis lootusega viimaseks jäämise kordumist vältida. Esimene uus ost on Uus-Meremaa koondise vv Aroon Clansey.
                Esialgu FA kapi näol läheb naiste uus hooaeg millalgi märtsis käima.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Okei, nüüd ma saan aru. Erinevalt minust endast vist on siin kõik Liverpooli üsna kesisest hooajast heitunud ja pidasid juba tänast Brightonit võrdväärseks vastaseks ning kardetud vastast sedasi võites on seepeale tõesti hea pilvedesse tõusta.

                  Mina pigem eeldasin, et siinkohal tasuks ära mainimist suurepärane Kazenga värav (http://www.youtube.com/watch?v=i0_d29P0880), julge pealehakkamine, meeletu ebaõnn paari omavärava näol ja väravast suurepärasemgi 6000 fänni toetus... aga kui mõnel on pigem tore millegipärast rääkida rõvedatest fännidest või postitada ei teagi mis tagamõttega pilte ilmselt tulevasest koondislasest ning varem või hiljem Premieri mängijast (eks näis, mis meeskonnaga), siis enne minu esimeses lõigus tehtud avaldust tundus see isegi pisut halvamaiguline. Aga vabandagem minu ignorantsi.

                  Kommentaar


                    austa ennast, kuid veelgi tähtsam - austa enda vastaseid, sest nendeta oled sa siin maailmas tühi leid. pole mingi saladus, et meid kõiki ootab ees lein - ja kui on raske, siis Jumala nimel! avagem vein. andkem armu ja elagem õndsalt, sest pole meeldiv lahkuda areenilt tõrksalt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Hiiu pubi pole küll veel oma selle nädala kava avalikustanud, aga kui seal näidatakse, siis võib-olla vaatan seal.
                      Hmm. Hiiu pubis on mäng märgitud näidatavaks laupäeva õhtul. Kuidas nad seda suudavad ja kas sinna nüüd pühapäeval minna julgeb - tõesti ei tea.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Hmm. Hiiu pubis on mäng märgitud näidatavaks laupäeva õhtul. Kuidas nad seda suudavad ja kas sinna nüüd pühapäeval minna julgeb - tõesti ei tea.
                        Hmm, ette ei tahaks näha, Molly's on vast kõige ohutum.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas skint Vaata postitust
                          Okei, nüüd ma saan aru...
                          Ei ole vaja isiklikult võtta, lihtsalt mulle jubedalt käis kõrvadele kui mingi grupp fänne ilma põhjusteta Suarezele vilet andsid ning Carollile laulu laulsid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KingK Vaata postitust
                            Ei ole vaja isiklikult võtta, lihtsalt mulle jubedalt käis kõrvadele kui mingi grupp fänne ilma põhjusteta Suarezele vilet andsid ning Carollile laulu laulsid.

                            Kommentaar


                              >zip

                              Kommentaar


                                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                                Carra jalatsite värvi pole näha ju ... jagad siin valeinfot..
                                tra, kui nii, siis nii
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X