320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt on kõik tip-top,ainult natuke surnud, lihtsalt Õnnet ei olnud ja mehed on väsinud.
    Ja mis eriti rõõmustab, et uute särkide eest tuleb klubile väga palju putru.
    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

    Kommentaar


      Head aprillinalja tahate kuulda, mida sõber täna rääkis?

       
      Everton on Liverpooli ees..

      APRILLLLLLLLLLL
      MAKE US CREAM

      Kommentaar


        Ma loodan, et enam ei oodata hooaja lõpuni. Mees peab lahkuma. Meeskond küll veel tegutseb tema käsu alusel, kuid on loobunud võitlemast.

        Kommentaar


          EGa tegelikult nii hull ei olnudki see mängupilt. Suarez tavapäraselt parim mees rivistuses, täna kahjuks ära ei löönud. Üldiselt oleks oodanud oma mehelt, Atkinsonilt, veidikenegi paremat vilet, sest Reinale punane oli ikka väga liialdatud ja sellest teisest väravast ei hakka parem rääkimagi. Oleks sama hästi alguses pennu saanud ja oleks mäng hoopis teistmoodi läinud.
          Iseenesest mõistetav et everton kauaks sinna ette ei jää, järgmise mängu võtame villa vastu ära ja küll me ette välja ujume!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
            Ma loodan, et enam ei oodata hooaja lõpuni. Mees peab lahkuma. Meeskond küll veel tegutseb tema käsu alusel, kuid on loobunud võitlemast.
            Ma küll sellele alla ei kirjuta. Uue mehe tulekuga hakataks taas kõike nullist üles ehitama. Parem anda mehele aega ja loota, et teisel täishooajal saadakse mäng ka käima. Tänavu oli ju terve poolkaitse sisuliselt uus ja maksimaaleesmärk ehk Euroopa Liiga koht on ka kätte saadud. Hooaja lõpukoht pole selle kõige valguses enam väga oluline.

            Kommentaar


              tra, ma saan aru, et naised tulevad mölisema ja halama, kuid võtke ennast nüüd kokku või kolige chelsea liini üle.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ma arvan et me võime vaikselt hakata head-aega ütlema Reinadele ja Kuytidele sel suvel. Ja mida teeks Kennyle homme hommikul kinga andmine paremaks? Suvel tuleb põhjalikult järele mõelda.
                Täna oli igasugune kokkumäng olematu. Pigem mõni rügas lihtsalt frustratsioonist tühja. Ja miks Andy värava löömise asemel daivida otsustas? ...kui tal niigi juhe koguaeg koos on ja pole kindel mis ta seal Liverpoolis üldse teeb, siis Newcastlei koduväjakul pidi tal küll lõplikult kinni kiiluma. nii ei saa
                Kohtunike otsuseid, kui mööda nad võisid olla, ei olegi mõtet torkida, Newcastle vääris võita ja laulvad Liverpooli fännid seal staadionil väärivad kõvasti paremat.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  ändi oli lihtsalt väsinud ja unlucky.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    reina oli ka väsinud, ei julgenud vahetust küsida
                    MAKE US CREAM

                    Kommentaar




                      AC ei suutnud palli korralikult ette mängida ja kruli hüpe ei toonud oodatud kontakti ning siis juba jäi pall jala alla ning mingi asi käskis enda pikali visata. lühidalt: "don't try this at home."
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust


                        AC ei suutnud palli korralikult ette mängida ja kruli hüpe ei toonud oodatud kontakti ning siis juba jäi pall jala alla ning mingi asi käskis enda pikali visata. lühidalt: "don't try this at home."
                        Nojah. Eks sellises olukorras ongi lihtsam end maha visata. Muidu lööks veel äkki tühja väravasse sisse.

                        Kommentaar


                          Küsiks hoopis,mis klubi loetakse Liverpoolis tugevuselt kolmandaks?
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.
                            This is Anfield,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Suuri staare me tõenäoliselt ligi ei meelita, seega tuleb üles otsida Dennis Bergkampid ja Thierry Henryd ning nad mängima panna. Lihtne, eks?
                              Analoogia on osaliselt õige -Arsenal lõpetas 94/95 liigas 12. kohal, Bergkamp liitus ´95 suvel, aga oli selleks ajaks juba üsna tuntud mängija, mis sest, et Itaalias läbi kukkunud. Henry liitudes ´99 a oli klubi seis sutsu parem.

                              Aeg on näidanud, et häid mängijaid saab klubidesse ka kehvast liigapositsioonist hoolimata, aga antud juhul tundub tähtsam olevat treeneripost, nagu HMM juba viitas.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Omanikelt ootan tasahilju juba signaale, mis suunas klubi edasi liigub. Liiga kaua valitseb Bostonist vaikus. Staadioniprojekt seisab, klubi juhitakse kaheksakümnendate stiilis, mängijad segaduses, fännidest rääkimata.
                                Ka käesolevat hooaega ei saa niimoodi allavoolu lasta nagu praegu, kurat võtaks mingi eneseuhkus peab meestel olema.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X