320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Muidugi on see hirmutav, et me oleme nii nadilt väravaid löönud, kuid ma loodan, et asjad paranevad. Fowler ehk aitab 5-8 väravaga sel hooajal, Crouch lööb 5 veel. Cisse võib ka midagi pakkuda,kui mängu saab kuid Moro võimalikku panust näen vaid maksimum 3 väravaga ja seda koos Euroopa mängudega.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      See väravate löömine-mittelöömine ainult ründajate poolt overrated. Loomulikult näeks iga meeskond enda ridades Henryd või Luca Tonit, kes külma rahuga oma võimalused oskuslikult ära löövad.

      Meil näiteks on keskväljamees, kelle arvel sel hooajal 18 väravat. Mida on selle vastu panna mõnel \"rohkem väravaid löönud võistkonnal\". Jajaa, mis saab siis, kui põlv või hüppeliiges järele annab. Võetakse kokku ja saadakse ilma kaptenita hakkama, kvaliteeti peaks piisavalt jaguma.

      Et väravad peaks meeste vahel ühtlaselt jaotuma ja neid võiks rohkem olla?

      Ühe LFC puudusena (võrreldes väga mitmete kõrgliiga meeskondadega) tooks ma välja selle, et meie kaitsjad ei suuda (sel hooajal/üldse?) võrku sahistada. Oleks arvestanud 10konna väravaga per hooaeg. Carra ei löö niikuinii (mis on selle mehe ainuke puudus. tõsi Kaunases ju lõi), Hüüpiä pole veel löönud, Finnan suudaks kindlasti 2-3 hooajal. Poole kohaga poolkaitsja Riise on ainuke, kes väravaga hakkama saanud (1 värav liigas, 1 karikas). Agger oma terava vasaku jalaga ja Kromkamp ootavad oma võimalust. Traore/Warnock samuti nulli peal.

      Pettumus on ka näiteks Kewelli, kellelt loodetakse justnimelt väravaid, madal tabavus. Pealelööke sooritab, aga ebaõnne ja roostet üle. Samas on Harry mäng järjest paranemas ning 5 tuleb talt hooaja lõpuks kindlasti.

      Pole need lood nii sitad midagi. Siin maalitud pilt on kõvasti mustem. Hooaja alguses, peale nirut ja väravatevaest starti, sarjati samamoodi, et väravaid pole. Rafa ütles vaid, et andke aega. Küll me neid väravaid lööme ja küll võitma hakkame. Kui eelmise aasta lõpus vaid järjestikkused võidud kukkusid, oli kriitikuid vähem. Nüüd, kui meeskonnal on raskemad ajad ja väga tihe mängudegraafik, on laululinnud jälle välja ilmunud. Mind nad ei koti.

      Come on you reds!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        RVN 24 mängu (osalust) liigas = 18-st väravat
        D. Vassell 25/7
        D. Drogba 19/7
        B. McBride 25/9
        A. Mido 20/9

        PC 20/4
        FM 16/3
        DC 21/4

        SG 21/7

        väikene võrdlus = üleüldine nukker pilt eesliinis
        pakun, et see tuleb n.ö. vabakasvatusest - pole eesliinis meest, kes ütleks, et nüüd teeme nii. RF puhul, ehk saime sellise ütleja.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Tähendab Sajets - Kui Cisse lööb väravaid, siis sellepärast, et talle mängitakse ette kogu aeg. Kui Crouch ei löö, siis sellepärast, et talle ei mängita ette. Ma olen vist segaduses.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Mis sind segadusse ajab?

            Cisse lõi väravaid Auxerre\'i eest tänu sellele, et ta oli üksik ründaja ees ja kogu service käis läbi tema. Ta on selleks loodud - tugev, kiire, saab palju võimalusi ja mingi hulga neist lööb ta ära. Crouch pole ehitatud olema üksik ründaja ees - talle sobiks väikse mees kõrvale - a la Owen või Dafoe. Või Folwer isegi, kes tema poolt alla toodud palliga miskit ka ehk ära teha oskaks.

            Crouchil on viimasel ajal metsa läinud just põhjusel, et ta on koos Moroga ees mänginud. Viimane aga on temaga liiga sarnane pluss mäng lihtsalt jookseb teamast mööda. Ja samas pole Crouch ka mingi 20+ väravalööja hooaja peale. Pigem on ta see, kes lööb 10 ja loob 10, tänu temale on meie võõrsil madalamate meeskondade vastu näidatud pask mäng eelmisel hooajal vahetunud talutava, enamasti kontrollitud mängu vastu, kus me lööme ühe ja võidame. Kasvõi läbi ussi munni, aga võidame, või saame viigi.

            Cissed üksi ees mängida väärsil Blackburni või Pompey vastu pole ju mõtet, sest ta ei oska pika palliga midagi ette võtta, ka ei oska ta keskvälja rünnakule kaasa tuua. Oskab vaid parema jalaga tsenderdada, kiirelt lipata ja pommlööki rahvasse taguda. Ka on ta laisk nagu lohe. Ei viitsi ta kaitsjaid surve alla panna, ei viitsi väravavahiga võidu joosta, kui pall läheb ta jalast peetri jagu mööda, siis ta ei aja seda taga, ta ei oska kaitsta. Ehk siis seda, mida võõrsil mängides peaks üks ründaja tegama, et meeskonda aidata. Pluss ta viriseb, vangutab pead, laiutab käsi.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Jaan


              Tähendab Sajets - Kui Cisse lööb väravaid, siis sellepärast, et talle mängitakse ette kogu aeg. Kui Crouch ei löö, siis sellepärast, et talle ei mängita ette. Ma olen vist segaduses.
              See tähendab seda, et Crouch ei oska minna kohtadesse, kus talle ette mängitaks. Ehk siis - Crouchi väravad on kõik indivuduaalsed meistriteosed. Ju seetõttu on neid ka vähe, meistriteoseid ma mõtlen. Kuigi väravaid muidugi ka.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets
                Mis sind segadusse ajab?

                Cisse lõi väravaid Auxerre\'i eest tänu sellele, et ta oli üksik ründaja ees ja kogu service käis läbi tema. Ta on selleks loodud - tugev, kiire, saab palju võimalusi ja mingi hulga neist lööb ta ära.

                Cissed üksi ees mängida väärsil Blackburni või Pompey vastu pole ju mõtet, sest ta ei oska pika palliga midagi ette võtta, ka ei oska ta keskvälja rünnakule kaasa tuua. Oskab vaid parema jalaga tsenderdada, kiirelt lipata ja pommlööki rahvasse taguda. Ka on ta laisk nagu lohe. Ei viitsi ta kaitsjaid surve alla panna, ei viitsi väravavahiga võidu joosta, kui pall läheb ta jalast peetri jagu mööda, siis ta ei aja seda taga, ta ei oska kaitsta. Ehk siis seda, mida võõrsil mängides peaks üks ründaja tegama, et meeskonda aidata. Pluss ta viriseb, vangutab pead, laiutab käsi.
                Ahsoo. Sai tõesti meeletult selgemaks.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas Daz Booob


                  RVN 24 mängu (osalust) liigas = 18-st väravat
                  D. Vassell 25/7
                  D. Drogba 19/7
                  B. McBride 25/9
                  A. Mido 20/9

                  PC 20/4
                  FM 16/3
                  DC 21/4

                  SG 21/7
                  Lisaks siia lihtsalt oma meeskonna saba tõstmiseks Henry statistika: 18/15.
                  Ning oh, loomulikult ka Adebayor 1/1
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Mulle meeldivad sellised ründajad, kes tunnustavad-ergutavad kaaslasi isegi siis kui neile mõeldud sööt tegelikult metsa läheb - tõstavad pöidla või plaksutavad või mis iganes.

                    Ma olen Pooli mänge vähe näinud, nii et parandage mind kui eksin, aga Cissest on jäänud mulje, et ta on rohkem selline näokrimpsutaja, kätelaiutaja tüüp.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Tead ära uhkusta. Mul on kodus külgkorviga Jawa ja mitu medalit ja ordenit on mul kah, raisk.

                      Algselt postitas vandersell

                      Lisaks siia lihtsalt oma meeskonna saba tõstmiseks Henry statistika: 18/15.
                      Ning oh, loomulikult ka Adebayor 1/1

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas Daz Booob
                        Peter Crouch 20/4
                        Kui siin juba tõesti uhkeldamiseks läks, siisi ma paneks üles ka Leedsi superründaja Paul Butleri statistika: 33/3.

                        Paul on eriti heas hoos olnud viimastes mängudes ja ju möödub varsti Peterist.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Algselt postitas Martin


                          Algselt postitas Daz Booob
                          Peter Crouch 20/4
                          Kui siin juba tõesti uhkeldamiseks läks, siisi ma paneks üles ka Leedsi superründaja Paul Butleri statistika: 33/3.

                          Paul on eriti heas hoos olnud viimastes mängudes ja ju möödub varsti Peterist.
                          Olgugi, et mõned Arsenali parimad on siin teemas juba välja toodud, unustas sell Cygani. 12/2 räägib iseenda eest. Ja ennetades võimalikku küsimust - jah, mõistliku summa eest on too kahur ilmselt müügis küll.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Me läheme siin vist omadega veidi rappa selles mõttes, et pole mõeldav tervet \'pooli ründeliini välja vahetada või isegi kui see oleks mõeldav, ei annaks see soovitud efekti.
                            Minu isikliku arvamuse kohaselt on Morientes tuleviku suhtes lootusetu valik, kuid Crouchi ja võib-olla ka Cissega võib edasi töötada. Ning Pongolle\'iga kohe päris kindlasti.
                            Kindlasti oleks ründeliini vaja teatud balanssi - tulevikku silmas pidades tahaksin siiski näha seda, et igas mängus ründajaid ja nende mängitamise süsteemi ei vahetataks. Teatud rotatsioon on vajalik, aga veel toredam oleks meil ka rünnakul näha mängijat, kelle peale võib alati kindel olla. Ilma sellise mängijata võib liigat võita vaid Chelsea, kellel ressursse osta igale mängukohale kaks võrdset meest.
                            Kindlasti tuleks põhitähelepanu pöörata suvel selle nn staarmängija hankimisele, mitte kogu kamba väljavahetamisele.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Iseäranis põhjalik ja ka kaunis sisukas intervjuu Luis Garciaga.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas mcnamara
                                Kindlasti tuleks põhitähelepanu pöörata suvel selle nn staarmängija hankimisele, mitte kogu kamba väljavahetamisele.
                                Kas Liverpooli treenerite või üldse koosseisu põhiprobleem pole mitte see, et neid nn staarmängijaid mängitatakse äärtel ja mitte keskründes?

                                Leedsis on ka praegu samasugune haiglane tegevuskava.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X