320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti nõus, see vaikus on äärmiselt muret tekitav. Väga loodan, et see ei tähenda, et nad istuvad seal kaugel pesapalli maal pea käte vahel "mis me ostsime kogu selle raha eest Sunderlandi?" Tulgu ruttu millegagi lagedale, selline peata olek on praegu ja mängijad võivad lahkuda ebakindlust tundes.
    Kennyle praegu kinga anda oleks veel opakam kui natuke aega tagasi Mick McCarthyle oli. Loodan et seda reaktsiooni ei tule kui saame näiteks Wembleyl suhkamit, sest praegu on moraal meeskonnas ülimadal ja Everton on kõvema pundi ja tahtega kohal kui Anfieldil liigamängus. Loodame imet. (ja et Doni püksi ei tee)
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      kurat võtaks mingi eneseuhkus peab meestel olema.
      See eneseuhkus on ülemakstud transferinumbrites olemas ja see ei kao kuskile. Iga palgapäev kõditab kurgualust veel ka kena summa mis kontole laekub justkui kinnitades, et kõik on hästi.

      Edit:
      07/04/12 vs Aston Villa (kodus)
      10/04/12 vs Blackburn Rovers (võõrsil)
      14/04/12 vs Everton (FA, Wembley)
      22/04/12 vs West Brom (kodus)
      28/04/12 vs Norwich City (võõrsil)
      Kergeid vastaseid pole.
      Last edited by Marduk; 02.04.12, 11:22. Põhjus: Aprilli mängud

      Kommentaar


        Hetkel ei tundu ükski neist võidetav. Pole lihtsalt keskväljale panna kedagi. Stevie pole minu arust enam ammu keskväljal midagi head korda saatnud (va derby mängud)

        Ikka loobiks edasi seda sama kivi nende kapsaaeda, kes otsustasid, et Lucasele pole vaja asendust tuua jaanuaris... aga noh, kes teab, äkki ei antud raha.

        Kommentaar


          mis sealt bostonist ikka oodata. On ju teada, et töö käib ja kui miski on kindel, siis saame teada - juttu jutukese pärast pole vaja. Eks tühi pea tekita rumalaid mõtteid, kuid paha ei tee kunagi ka positiivne mõtlemine
          seni aga WIP.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            KD toob vahetused sisse alles 80min vms...jeeesus issand...issand...
            Henderson möliseb noore Flanagan'iga, kuigi ise annab täiesti emase söödu, Carroll panustab hoopis Oskaritele, kapten on pime loid penskar, kes palli tagasi võitlemises üldse enam ei osale. Spearingule kellel on tuhandeid ruutkilomeetreid vaba ala, keegi ei sööda. Reina - üks meeskonna soliidsemaid mehi kaotab täislapsikult enesekontrolli. Ükski teine mängija ei jõua Suarez'i mängutempoga kaasa tulla...jne jne jne...
            Ma ei tea, meestele kaigast anda on vist ka täiesti tulutu. Palgast maha ? Kohutav.
            Viimasest 7 mängust 6 kaotust räägib enda eest. Omanikud ootavad vist tähtaja (hooaja lõpp) ilusti ära ja siis läheb laamendamiseks...

            Kommentaar


              Fakte 'pooli liigahooajast. Too neetud 1953/54 kipub liigagi palju korduma.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Andy asemel tahaks palju rohkem Sterling'ut näha. Igati terav oli viimati. Las poiss proovib 45mintsagi.

                Kommentaar


                  Ei tea mis KD Carolliga ette võtab, sest väidetakse, et koos oma lahkumisega oli ta KD poole ka paar tervamat sõna lausunud. Igatahes minu lootus selle mehe suhtes on otsa lõppenud, see kustus tema diveiga.
                  This is Anfield,

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    KD toob vahetused sisse alles 80min vms...jeeesus issand...issand...
                    Ta ei tee seda see hooaeg esimest korda

                    Kommentaar


                      If the Premier League had started on New Year's Day, Liverpool would be 19th in the table – and that's only for starters


                      Ilmselt see lause võtab aastat 2012 kõige paremini kokku?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        [/I]
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          hiljaks jäid, see obene oli paar kuud tagasi hitt, nüüd vahepeal leiti ka kaamel, mis oli päris äge. try again.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Ta ei tee seda see hooaeg esimest korda
                              selles minu jaoks see kd jant ongi, et osa sittadest tulemustest või paremate tulemuste järele mitte-püüdlemisest ongi tema arusaamatute taktikate (eriti kodus 1 ründajaga alustamine jne) ja 83nda minuti vahetuste tegemine.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                tähtis pole see, mitu ründajat sul alustab, vaid see, mitu ründava suuntilusega mängijat sul mängu alustab (siinkohal toonitaks, et ka kaitsemängija võib olla ründava mõtlemisega, suunitlusega, oskustega jne).
                                ma ei tahaks õigustada (sest ma ei tea, mis tegelikult toimub, kuid eks ma hiljem tiba seda proovin) KD käekirja (tegelikult saab need hilised vahetused projekteerida ka üldisesse meeskonna valikusse), kuid kindlasti ma ei usu, et klubis pole inimesi, kes ei oponeeriks... siit võib vaid järeldada, et KD on suutnud argumenteeritult põhjendada enda käitumist, otsuseid. tabeliseisule viidates tundub, et need argumendid on väga head või oponendid nüridad.

                                kui minul oleks ülesanne ehitada võitja meeskond, siis samuti mängitaksin võimalikult rohkem ühte ja sama mansat, sest see tekitab meeskonnavaimu (tibens-tobens vaimne pool tipus on 50% meistritiitlist. näiteks barca pole mitte mänguliselt teistet über üle, vaid just vaimselt - see on neil muidugi suisa hämmastav). kui casper on olemas, siis on juba lihtsam roteerida, sest you'll go wit da flow.
                                mis puutub (eriti just n.ö. vundamendi valamisel) vahetustesse, siis ei ole otsest mõtet vahetada neid mängijaid, kes mängivad hästi (v.a. juhul kui nad on über väsinud, vigastatud). ei ole mõtet vahetada mängijaid kui terve tiim kehvalt mängib - sul peab olema pingil mingi väga supa-dupa-fly, kes suudaks kõigil lahti imeda ja nad mängima puhuda.

                                tõenäoliselt enamikel flipib ära kui öelda, et võta rahulikult, sest tulevik on helge... päris pikalt on säherdust infot inimestesse kodeeritud - tulemusi isegi leiab, kuid järjepidevust mitte. aga üle pika-pika aja meeldib tihtilugu see, mida väljakul näen - ma ei pea silmas väravaid, mängijaid, ega Rafa-laadseid võite. ma pean silmas seda, et püütakse luua kvaliteetset toodet. jah, see toode on defektne, kuid vähemalt ei püüta enam olla nagu enamus eesti ettevõtjaid, kes arvavad, et Edu toob see, kui võtad eesmärgina võimalikult odavalt midagi müüa - liiga lihtne ja kitsas nišš, mis ajalooürikutesse ei mahu.
                                isegi kribaks edasi (tahtsin vaid esimest lauset kirjutada), kuid pikk jutt nikku ei anna. teinekord ehk.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X