320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    No sellisel juhul oleksid ju Pooli fännid selle hinnaga väga rahul ja kurtma peaksid Chelsea poolehoidjad, kas pole ?
    No selle mehega veel ei julge rääkida, aga viimasel ajal on juba veits lubama hakand jälle. Obv mitte 50 eest, aga lootus jääb. Üldises meelestatuses aga on nii, et 35 Carrolli eest ja 18 (?) Downingu eest on diilid, mis küll ei peaks jätma mingit põhjust Torrese üle irvitada.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Meireles-Maxi-Suarez kolmiku koostööd oli lausa lust vaadata.
      Eelmise hooaja teisel poolel mängisime me hoopis teistsugust jalgpalli. Mäng oli palju sirgjoonelisem, vastaste värvale suunatud. Iga vastase jaoks oli midagi uut või erinevat välja mõeldud. See hooaeg seda pole näinud.
      Küll, aga meenub, et Meirelesele heideti ette kehva vastupidavust? Ma ei tea nüüd kas Downingu poolkõvad esitused jäävad vastupidavuse või viitsimise taha?

      Aga mis silma hakkab siin postitustest, siis kui meeskonna indiviide tasandile lahti harutame on kõik nagu hästi (paari erandiga eks). Aga meeskonnana asi ei tööta. Sügisel veel kuidagi töötas, aga nüüd on kõik käega löönud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Aga mis silma hakkab siin postitustest, siis kui meeskonna indiviide tasandile lahti harutame on kõik nagu hästi (paari erandiga eks). Aga meeskonnana asi ei tööta. Sügisel veel kuidagi töötas, aga nüüd on kõik käega löönud.
        Ei tea. Eile õhtul vaatasin Mascheranot, täna Alonsot ja Arbeloat. Vaatan ja mõttes võrdlen Hendersoni, Spearingu ja Flanaganiga. Teine klass, teised ajad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Mascheranole ja Arbeloale on täiesti adekvaatsed ning vast isegi paremad (nooremad) asendajad olemas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            njah, Kellyl pole väga lootust maailmameistriks tulla.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ei tea. Eile õhtul vaatasin Mascheranot, täna Alonsot ja Arbeloat. Vaatan ja mõttes võrdlen Hendersoni, Spearingu ja Flanaganiga. Teine klass, teised ajad.
              Jah võime võrrelda. Alonso ja Mascherano varjus olu Lucas täiesti saamatu käpard, kes ei saanud millegagi hakkama. Võib-olla oli see tugev konkurents kohale, mis tast sellise mehe vormis ilma kelleta meil meeskond ei toimi?

              Sellesama konkurentsi (olematuse) varjus ehk lasevadki osad mehed poolkõvaga platsil ringi? Struktuur on kuidagi liiga kindlalt paika pandud: Johnson>Kelly>Flanno, Lucas>Spearing>ei kedagi, ülejäänud roteeruvad, kes vähem väsinud on.

              PS. Unustasid ära AA, kes eile kah platsil käis ja teoorias veel meie oma on.

              Kommentaar




                Tuleb nõustuda, kindlasti tuleks Kennyle aega anda, mitte Chelsea stiilis lahmima hakkata kui tleb meeskonnal halvem periood.
                Kuid millega ei saa nõus olla on olnud transfer poliitika, ei teagi kas suurem süüdlane selles käkkis on Comolli või Dalglish.
                This is Anfield,

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                  Kuid millega ei saa nõus olla on olnud transfer poliitika, ei teagi kas suurem süüdlane selles käkkis on Comolli või Dalglish.
                  egas seal miskit väga valesti ka ei tehtud. lihtsalt tulem pole olnud see, mis pidanuks (eeldati, planeeriti, loodeti jne).
                  mängijad isegi näitasid, et päris äpud nad ka pole, sest sisuliselt väravaid löömata, kuid mänge domineerides, pool aastat pjede-staalile kandideerida on (rariteetne) kunst.

                  ma eeldan, et otsiti kodumaist produkti, sest see ei hakka aasta-paari pärast vinguma ja kuhugile soojemale maale ronima (ja sina pead uuesti ehitustööga alustama) - ainukene võimalus on mõnda teise kohalikku tiimi minna, kuid siis peab teine mansa sisuliselt topelt maksma. nutke või naerge, kuid tiitlid tulevad (ülemakstud) brittidega, sest neil on rohkem tuhhi. kodutunne.
                  pealegi ei tohiks kohalikul produktil olla väga raske aklimatiseeruda... või siiski?
                  ja kui võtta iga hange eraldi letti, siis neist enamikke ühendab mentaalne tugevus-stabiilsus ning head leiab veelgi. muidugi ka halba, kuid selle leidmine on lihtsam kui tilli pihus hoidmine.

                  e: midagi huvitavat ka lugemiseks.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar




                    See saab naljakas ümberehitus küll olema ... . Aga eks Kenny on nad ka vist selle hooajaga põhist välja söönud enivei.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kassasaad, ise vana mees, aga ikka risustab teiste foorumit!

                      Vabandust Ei tahtnud risustada. Aga lihtsalt tundus imelik manööver .

                      PS - mis kuradi asi see Hillsborough justice campaign on ?
                      Ehk siis mis õiglust nad taga ajavad?: uurisin kodukat - seal ainult öeldakse, et tahetakse õiglust, aga mitte ei saa aru milles see õiglus seisneb.

                      Kommentaar


                        Tänud selgituse eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mina olen seejuures vist ainus eestlane, kel ei ole ühtegi sugulast ega tuttavat Läänemeres.
                          Ei ole
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Doni, Flanagan, Carra, Skrtel, Enrique, Henderson, Shelvey, Gerrard, Downing, Suarez, Kuyt.

                            subs: Jones, Bellamy, Carroll, Maxi, Spearing, Agger, Coates.

                            Tore, et Shelvey põhis. Aga miks jälle Sterlingut ei võiks pingil olla.

                            Kommentaar


                              Oehh,Henderson jälle platsil.....

                              Kommentaar


                                Mul on mingi paranoia, et Henderson lööb täna värava ja on üldse nunnu ja toimekas täna...imelik õlu see Karl
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X