320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd oleme mõnusas supis. Flanagan munas terve aeg kui platsil oli ja kulmineerus sellise asjaga, lihtsalt Donist kahju. Reina käis kohe riietusruumis lohutamas. Jones saab oma poja auks nüüd Wembleyl särada.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kohutav mäng Flanaganilt. Poisil väga vedas, et teist kollast ei saanud. Tegutses väga rabedalt ja tema oli see kes andis tolle kohutava tagasisöödu Donile. Loodetavasti poiss vabandab Doni ees kuna väravavahil polnud seal väga midagi teha. Liverpooli mängud lähevad aina jaburamaks. Edu Jonesile Wembleyl (kui ta just ka punast ei suuda saada).

      Kommentaar


        Reina jah alles 22. aprill saab jälle postide vahele asuda.
        Varuväravavahti siis ei olegi nähtavasti laupäeval, libe tee.

        Kommentaar


          Algselt postitas KingK Vaata postitust
          Reina jah alles 22. aprill saab jälle postide vahele asuda.
          Varuväravavahti siis ei olegi nähtavasti laupäeval, libe tee.
          mingi juut-tiimi oma ikka leiab ju?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Danny Ward ehk saab pingile`. Tagantjärgi oleks vast parem olnud kui Flanagen oleks oma teise kollase kätte saanud. Poleks pennut olnud poleks Doni punast saand ja Flanagan läks välja niikuinii.

            Kommentaar


              Algselt postitas KingK Vaata postitust
              Reina jah alles 22. aprill saab jälle postide vahele asuda.
              Varuväravavahti siis ei olegi nähtavasti laupäeval, libe tee.
              Belford.

              Kommentaar


                siis on juba parem Enrique vv tembeldada, sest noored on... kehvad.

                e: kui keegi mannavahtu tahab, siis tehke.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  siis on juba parem Enrique vv tembeldada, sest noored on... kehvad.
                  Kehvemad kui vasakkaitsja?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    käisin komöödiat vaatamas, jõudsin koju ja vahi imet, telekast näidatakse veel paremat. nii hoida.

                    mis muidu sellel Danny Wardil viga peaks olema, et osade arvates Wembley pingile istuma ei kõlba?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ärge siis seda Jose osa lugege kui see teid segadusse ajab. noored vv on küll korraliku ettevalmistusega, kuid nende otsuste langetamine ja enesekindlus erilist usku ei sisenda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kahjuks ei sisenda erilist usku ka Brad Jones seal väravas..
                        Aga muidu oli super mäng emotsioonide poolest, kõik oleks väga tore, kui mõni korralik väravavaht ka FA Cupi jaoks veel leiduks.

                        Kommentaar


                          Tõesti, mõtlesin pikalt kas vaadata mängu või filmi täna - tänud hea komöödia eest. Seekord õnneliku lõpuga teile.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Uskumatu mäng!

                            HAHA

                            Carroll oli täna väga kõva täna. (Välja arvatud see oma värava üritus ofc)

                            Tänud suurepärase mängu eest, järgmisena Everton!

                            Kommentaar


                              Sellist mängu ei mäletagi kohe. Kohtunik oli kah täna kaartidega väga helde. Ainult, et punane kaart läks veits valele mehele. 3p on head küll, võtame vastu.
                              Kui Agger laupäeval ei mängi siis tuleb enne mängu viina otse veeni süstida, sest muidu ei tea mis juhtuda võib....

                              PS. kas keegi nägi veel, et seal viimase nurgalöögi järgses olukorras nühkis Skrtel mingile lamavale vennale 2x molli? Ma loodan, et ma eksisin ja näen igast luulusid.

                              Kommentaar


                                Carroll ja Henderson-not bad @ all
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X