320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ma ei saa aru - Kenny räägib, et kõik olid tema valitud transfer targetid ning Comolli lihtsalt läks ja tegi oma tööd ning tõi nad klubisse. Ent ometi töö kaotab Comolli?
    Juu-siis see on jälle Kennylik 'võtan vastutuse enda peale' ning ei lase Comollil olla nö scapegoat. Miks muidu Comolli päeva pealt kinga saab, eks ta ikka leidis ja korraldas. Kindlasti ütles KD siin seal jah sõna, aga mu meelest kui see intervjuu temaga ilmus kohe peale Comolli lahkumist, kus ta nii väitis, tundus see täpselt nii mitte usutavalt kui esmane teadaanne lahkumise põhjuseks 'family reasons'
    ★★★★★★

    Kommentaar


      No aga pmst Kenny ütles, et tahan seda ja seda ja seda ja Commoli oli see, kes kõigi meeste eest 2x suurema summa maksis, kui nad väärt on.

      Kommentaar


        Niiviisi on täitsa normaalne ju.

        Käisin hommikul pesemas ja panin ilusti särgi selge. Varsti saab siis higistama hakkata ^_^

        Kommentaar


          Liverpool: Jones, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Gulacsi, Enrique, Maxi, Kuyt, Shelvey, Kelly, Bellamy.

          Kommentaar


            Kes kust mängu vaatab?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Sellise mänguga finaali oodata pole. Oleks eelistanud ikka Aureliot Carra asemel. ehk toob Kenny kohe teise poolaja alguses Maxi või Bellamy Hendo asemele.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Ei oleks nii negatiivne. Üks loll eksimus ainult. Muidu on potensiaali küll.
                Aga mismõttes Aurelio Carra asemele? Äkki siis Agger keskele ja Enrique oma positsioonile, aga see selleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KingK Vaata postitust
                  Ei oleks nii negatiivne. Üks loll eksimus ainult. Muidu on potensiaali küll.
                  Aga mismõttes Aurelio Carra asemele? Äkki siis Agger keskele ja Enrique oma positsioonile, aga see selleks.
                  Kus sa seda potentsiaali nägid?

                  Kommentaar


                    Ei näinudki, et enrique pingil. Ju tal siis vigastus, muidu oleks põhis.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ei näinudki, et enrique pingil. Ju tal siis vigastus, muidu oleks põhis.
                      Ei tea midagi, äkki ütles hoopis Kennyle,et ei saa tilligi aru mis too räägib ja plaanib.
                      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kus sa seda potentsiaali nägid?
                        No palli ju hoiti, peale löödi, karistuslööke saadi, nurgalööke teeniti.

                        Muide, Liverpool FC mitte FC Liverpool. Lihtsalt tähenärimiseks.

                        Kommentaar


                          Positiivne on see, et kui tuleb lisaaeg, siis ei jää vast Kenny vahetused nii hiljaks ja ta ei tee neid 5 minutit enne mängu lõppu

                          Kommentaar


                            No ei tulnud lisaaega, aga ikka on positiivne

                            Kommentaar


                              Läks nii nagu pidi.
                              YNWA

                              Kommentaar


                                Võtke välja, poisid. Teisel poolajal oli 'Pool üle ning Andy sai tas värava kirja. Positiivne on kõik.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X