320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mitte Sunderlandi poolt ei öeldud, et summa polnud nii suur, kui meedias arvatakse (ehk siis 20)? 16m on jäänud kuidagi rohkem kõrvu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      paneme siis AC stiilinäite ka:

      penalti?
      Kas Andy mitte selles olukorras väravat ei löönud?

      Kommentaar


        lõi-lõi
        99,9%, et sellist asja penaltiks ei vilistata.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Henderson oli 16M (13+3).

          Kommentaar


            5 mai ja Chelsea. Ja jätkuvalt oleme kodumeeskond.

            Kommentaar


              Begiristain? Armetu kõmu muidugi, aga tuleb tunnistada, et kübeke Barca mentaliteeti ei teeks klubile halba.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                kübeke? tänane sünnipäevalaps tegi juba selle kübekese akadeemia näol ära.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Hire the unpronounceable one!
                  Tselsi meeldib finaalivastasena isegi rohkem kui Totts. Old memories + Tottsiga on meil lähiajaloo jooksul liiga kusiselt läind.

                  Kommentaar


                    Soome jalgpalli meistriliiga avavoorus oli sündimas suur üllatus, kui Ahvenamaa esindussats Mariehamni IFK juhtis tiitlikaitsja Helsingi JK vastu veel 20 minutit enne lõppu 1:0. Ent siis algas 17aastase Joel Pohjanpalo šõu.

                    Kommentaar


                      selle gifi võiks tlgt "liiga hea" teema alla lükata aga...



                      ...tsekake fellainit (figaro siin, figaro seal)
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        tuleb välja, et Wiganilt 2-1 sisse saamine polnudki nii halb tulemus ..

                        Kommentaar


                          Andy juba meedias viriseb, et ta pidanud liiga palju sel hooajal meil pingilt alustama ja et selline asi talle ei sobi. Täiesti enesekriitika talumatu vend. Mängutase on nagu seas*tt olnud ja jätkub auru paukumiseks. Õudne.

                          Kommentaar


                            Lõi kaks väravat üle pika aja ja nüüd on vemmal püsti ning tahab maad ja ilmad saada.

                            Kommentaar


                              Kõvasti siis see hooaeg chelskyga materdamist, algselt 5ndal toimuma pidanud premi kohtumine on nüüd vaid kolm päeva peale finaali.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Liverpool's owners, John Henry and Tom Werner, are expected to return to Merseyside this week as they continue their structural overhaul of the club.
                                Ehk tuleb mõni asjalikum uudis. Näiteks staadioni kohta. Või siis lepitakse Comolli asendajas kokku.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X