320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Andy juba meedias viriseb, et ta pidanud liiga palju sel hooajal meil pingilt alustama ja et selline asi talle ei sobi. Täiesti enesekriitika talumatu vend. Mängutase on nagu seas*tt olnud ja jätkub auru paukumiseks. Õudne.
    üks korralik ründaja ongi egomaniakk. õudne oleks see, kui noor ründaja näpp perses istub.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Reservide liiga on sealmail, et mängida on veel kaks kohtumist. Kodus ManU-ga homme pärastlõunal ja siis veel Newcastle'iga. 8 meeskonnaga liigas ollakse ManU järel teisel kohal ja see on ka maksimum, mis saavutada võimalik. Homsed vastased on põhjaliiga juba kinni pannud. NextGen sarjas jõuti nelja parema hulka. Talutav hooaeg, aga päris seda loodetud sära poistes polnud. Eriti nigelalt esineti võõrsil.
      Akadeemia hooaeg hakkab samuti lõpule jõudma. Noortekarikast esimeses ringi pudenemine oli katastroof. Liigas ollakse omas grupis esinelikus, liidrit ManCity-t enam püüda pole võimalik. Jääb veel mäng Newcastle'iga laupäeval.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Akadeemiasse üks 16-aastane poolkaitsja hangitud. Dan Smith on nimi, endine klubi Crewe. 300tuhat on nii noore mehe eest tubli summa, loodame, et kasvab väärt mängija.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          http://www.youtube.com/watch?v=KyUPqs5EK_E 3.30 peal peaks tema stiilinäide olema

          Kommentaar


            Mõlemad klubid said FA Cupi finaaliks 25k piletit, kuhu need 40k lähevad??

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                Mõlemad klubid said FA Cupi finaaliks 25k piletit, kuhu need 40k lähevad??
                No eks ülejäänud lähevad müüki neile, kellel vastava klubi liikmekaarti pole.
                Aga eks 25k on ikka häbiväärselt vähe küll FA finaaliks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas idikas Vaata postitust
                  Mõlemad klubid said FA Cupi finaaliks 25k piletit, kuhu need 40k lähevad??
                  Although the FA would not comment, privately the governing body stresses that the remainder will go to the wider football community from the grassroots of the game to the 763 clubs who entered this year's competition. Some 17,000 go to Club Wembley members who are effectively season ticket holders at the stadium, with proceeds from the sales of these being invested back in the game.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas idikas Vaata postitust
                    Mõlemad klubid said FA Cupi finaaliks 25k piletit, kuhu need 40k lähevad??
                    Nn "laiem jalgpalliavalikkus", st rohkem kui 700 klubi esindajad ja noortetöö tegijad.
                    Ja pea pooled neljakümnest tuhandest Wembley Klubi liikmetele ehk sisuliselt staadioni sponsoritele. Viimased saavad parimad kohad, saabuvad oma VIP launžidest kümme minutit peale mängu algust ja veedavad sealsamas mõnusalt pika vaheaja, nii et terved tribüünisektsioonid tunduvad tühjad.

                    Edit: ette jõuti.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Reservid mängisid ManU-ga 2:2. Vaatasin kohati vale poolaega, st esimest, mil meie noored olid lihtsalt kohutavad. Teisel poolajal olla mängupilt oluliselt paranenud, kusjuures ohje hoidis hispaanlane Suso. Ngoo ja vahetusmees Eccleston lõid väravad. Ainus, kes minu silme all nähtust kiitust väärib, on suurepärane Jack Robinson.
                      Sterling taas puudu. Vigastusest pole kuulda olnud, nii et üsna murelikuks teeb see lugu. Ngoo ja Morgan olid ründes kaunis abitud taaskord.
                      'pool: Gulacsi, Mendy, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Morgan (Eccleston 45), Adorjan, Ngoo
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        mängule pani silma peale ka JWH isiklikult. möödunud nädalal anti mõista, et akadeemiaga seoses on mingid muutused plaanis. mingid. täpsem info on puudu.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Sterling taas puudu. Vigastusest pole kuulda olnud, nii et üsna murelikuks teeb see lugu.
                          Kuuldavasti teeb nüüdsest "täiskohaga" trenni esindustiimis. Natuke jama variant, sest sedasi trenni tehes pole ta juba päris pikka aega mänginud vist?

                          Kommentaar


                            Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Spearing, Henderson, Maxi, Kuyt, Carroll, Suarez
                            Subs: Doni, Coates, Downing, Carragher, Bellamy, Shelvey, Kelly

                            Üllatusi pole, ehk Downingu pingile jäämine vaid.

                            Kommentaar


                              Ma nüüd ei tea kas ma olen midagi jälle unustanud või kahe kõrva vahele jätnud, aga mul on küll üks üllatus. Kus Gerrard on?

                              Kommentaar


                                Tal pidi väike "hamstring injury" olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X