320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sterlingut pole pingil seetõttu, et tal on vist mingi eksam homme

    Kommentaar


      jalkajumalad on karmid vennad
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Naljakas
        Tüüpiline selle hooaja mäng muidugi. Postid ja latid on endiselt "sõbrad". Realiseerimine on imeline. West Bromi värava ajal meeldis Johnsoni ja Reina suurepärane tegutsemine. Õnneks on liigast juba nii pohhui, et lihtsalt on naljakas Tundub, et Everton lõpetab meist ees pool.. Mäng iseenesest oli täiesti meie oma. Kaitses eksiti vähe palju aga võimalusi tekitati väga väga ohtralt.
        FC Flora

        Kommentaar


          copy-paste muudest anfieldi mängudest sel aastal, palju võimalusi, postid, latid ja sitt äralöömine eesotsas Kuytiga.

          Kenny Dalglish has no regrets at having accepted an SOS call from Liverpool and says he is happy to do the job for as long as his services are required.


          See tundub juba nagu hüvastijätuna ja no on raske olla sellele vastu, sest see meeskond väravaid lüüa ei oska.

          Kommentaar


            täna vähemalt oldi kuni vahetusteni loomingulised. ründefaasis siis. mida aega edasi, seda rohkem hapnik kinni jooksis ning lõpuks vajuti üldse ära - ei suudetud enam erilist loometööd teha, ega palli tagasi võita (kui eelneva mängu jooksul). ja see, et koos Bellamy vahetusega mäng hakkas sohu vajuma, eriti head muljet ei jätnud - õpitud abitus lõi välja.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              See oli nagu kordus saated seriaalist nimega 11-12. Mis teha, ei lähe sisse, ei lähe. Sulle lüüakse, läheb. Liigas pole niikuinaa midagi enam teha kui uhkuse pärast Evertonist kõrgemal lõpetada (?). Las teevad trenni kuni FA finaalini. Naljakas et seekord vastupidiselt just vahetustest läks asi allamäge.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Ega kui ei taha võita siis ei ole ka vaja võita. 4 õudukat veel jäänud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  4 õudukat veel jäänud.
                  Nojah, aga ega suvepuhkus midagi päästa. Midagi on vaja kardinaalselt muuta, muidu läheb sügisel samas vaimus edasi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Jah muuta on vaja seda, et pall pannakse väravasse vähem, kui 30 pealelöögiga per mäng.

                    Kommentaar


                      killereid on vaja, kes saavad aru, et vv on vaja rünnata, mitte pendla punkti juures palvetada. Agger oli eile meil ainukene selline, kes oli nõus koos palliga väravasse jooksma.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Jah muuta on vaja seda, et pall pannakse väravasse vähem, kui 30 pealelöögiga per mäng.
                        See on ilmselt osalt psühholoogiline tõrge, mis kõigi samalaadselt ebaõnnestunud mängudega on tekkinud. Aga teisalt tõesti ka valede valikute teema. Kui ennast vabaks mängitakse, minnakse kiirustades peale lööma, samas on kolleeg valmis kõrval palli tühja väravasse veeretama.
                        Võib-olla aitaks uus manager enesekindlust süstida, võib-olla oleks vaja mängijate seas muudatusi. Raske öelda, kumb variant paremini toimiks. Päris samal moel ometi jätkata ei saa.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Võib-olla aitaks uus manager enesekindlust süstida, võib-olla oleks vaja mängijate seas muudatusi. Raske öelda, kumb variant paremini toimiks. Päris samal moel ometi jätkata ei saa.
                          Väidaks, et tarvis oleks mõlemat: nii uut treenerit kui ka muudatusi mängijate seas.

                          Kommentaar


                            Vaatasin highlightsid ära ning see mis toimus teisel poolajal, oli ikka paras huumor. Pall kohe ei tahtnud väravasse minna. Johnson teeb Flanagani. Kurb, et selliselt tuli see kaotus. Pigem võiks Adami minema kupatada, tuua sisse imeline pallivõlur keskele ning jätkata Kennyga. Tõi meile ju tiitli see hooaeg ehk toob teisegi. Järgmine hooaeg las olla otsustav tema jaoks.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              See on ilmselt osalt psühholoogiline tõrge, mis kõigi samalaadselt ebaõnnestunud mängudega on tekkinud. Aga teisalt tõesti ka valede valikute teema. Kui ennast vabaks mängitakse, minnakse kiirustades peale lööma, samas on kolleeg valmis kõrval palli tühja väravasse veeretama.
                              See on selle hooaja läbikestev teema. Hoiame palli ja ründame, aga kokkuvõttes on mäng väga aeglane. Ehk kõik pallid mida me värava ette toimetame nende realiseerimine on raskem, kui see tavaliselt oleks. Keskväljal võime palli ühest äärest teise solgutada, aga kui ründamiseks läheb siis tuleb seda teha kiiresti. Ma ei tea milline muutus sellele kaasa aitaks, kas mängijate vahetused või treeneri. Aga mul oleks väga huvitav lugeda asjaliku põhjendust miks näiteks Carra, Kuyt, Downing, Henderson, Andy järgmine hooaeg põhis peaksid alustama. Vahetusest ei oleks probleemi vist.

                              Kommentaar


                                Kas ja mis muudatusi näitab opta meie viimase kuue mängu puhul?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X