320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas mcnamara
    Mis ei tähenda seda, et tegemist poleks ühega maailma parimatest ründajatest, kes pealegi rõõmustaks tõsiselt võimaluse üle Liverpoolis mängida.
    Kui ta niiväga rõõmustaks, siis miks lahkus? Miks ta ei pannud jalga maha kui realis müügiks läks, et \"Oi! Mina tahan minna Pooli ja jutul lõpp!\" Ta ei tahtnud, ta tahtis mängida Inglismaal ja tal suva kus. Peaasi et nänni võidaks. Aga tiri näpust, läks hoopis persetpidi sohu.




    Ja Martin:

    Must <----------------------------------------------tühjus?------------------------------------------------>Valge ?
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Sajets


      Algselt postitas mcnamara


      Ja ma pole ainus...
      Lugesin veidi - ja minu arvamus - A BIG PILE OF BOLLOCKS!

      Owen on vigastatud - jälle... Peaaegu et hooaja lõpuni. Muidugi ei toimi aeg sedasi, et kõik oleks juhtunud ka Poolis olles, kuid võimalus on ja jääb. Owen on vigastustest lõhki kistud goal-machine - kellest pikemas perspektiivis poleks sellise summa eest küll kasu. Maksad mehele üüratut palka, kui tema karkudel komberdab vüi physio laual Kewelli poolt leigeks jäänud kohta soojendab.

      Okei, 10 mängus 7 väravat. Ja siis. Palju sinna ikka juurde tuleb enam see hooaeg ja see 7 meid küll nüüd edasi poleks aidanud. Või abistanud Chelsea või ManU kaitsete vastu, kus Terry või Rio oleks ta tasku pistnud.

      Ja ka Owen, täie tervise juures, läks läbi faasi, kus ta pikka aega ei löönud väravat. Mis sest et võimalusi nagu Kohtla-Järvel tuhka.

      Saage aru, et tema ei ole Liverpooli ainuke pääsetee, ja mina olen rõõmus, et Pool ei löönud 17 miljonit letti mehe eest, kes hooajal maksimum 14 mängu mängib.

      17 miljonit naela!!!!

      385 miljonit eesti krooni!!!

      Võtke palun mõistus pähe, mida te soovite siin.
      No seepeale ei jää muud üle kui ,et laseme selle pleki eest japsidel ehitada ühe inimese sarnase roboti ,kellel oleks oweni võimed ja iial ei oleks vigatsatud !?
      mc jünger.Anus Äärits.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Oh, jah... Aga tegelikult on lahe lugeda, kuidas proovitakse sisuliselt pükstest välja pugedes tõestada, et £17m Oweni eest oleks raha raiskamine ning £7m Crouchi eest oli täpselt õige summa. Ja korduvalt. Tuletab meelde ammust klassikat: Rondaldo on parim. Punkt.
        Vaielda on mõttetu.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Kui Rafa arvas, et Crouchi eest 7 milli pole liiga kallis, aga 17 Oweni eest küll, siis mina usun teda. Ja mul ei ole vaja mingit muud tõestust. Aga ju siis on paremini teadjaid.

          Need, kes meedias või siin raiuvad jääre järjekindlusega, et Owen oleks miski päästeingel, võiks aru saada, et Owen on Newcastle\'s ja mingi \"I told you so\" jutt on asjatu, sest viimane on vigastatud. Ei saanud temast ei Newcastle ega Liverpooli päästeinglit, ei CLi võitjat, ei sittagi. Vaid üks katkise jalaga mees sai, kelle aura ümber saab mõttetut demagoogiat ajada, et oleks seda või oleks teist.

          Ja niikaua kui kõigil nende juttude uskujatel või kirjutajatel pole ajamasinat ja 10 minjonit naela tagataskus, võiks nad sel teemal lõuad pidada.

          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Kahjuks Sajets, pole mul vähimatki kavatsust \"lõugu pidada\". :P
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas Sajets


              Kui Rafa arvas, et Crouchi eest 7 milli pole liiga kallis, aga 17 Oweni eest küll, siis mina usun teda. Ja mul ei ole vaja mingit muud tõestust. Aga ju siis on paremini teadjaid.

              Need, kes meedias või siin raiuvad jääre järjekindlusega, et Owen oleks miski päästeingel, võiks aru saada, et Owen on Newcastle\'s ja mingi \"I told you so\" jutt on asjatu, sest viimane on vigastatud. Ei saanud temast ei Newcastle ega Liverpooli päästeinglit, ei CLi võitjat, ei sittagi. Vaid üks katkise jalaga mees sai, kelle aura ümber saab mõttetut demagoogiat ajada, et oleks seda või oleks teist.

              Ja niikaua kui kõigil nende juttude uskujatel või kirjutajatel pole ajamasinat ja 10 minjonit naela tagataskus, võiks nad sel teemal lõuad pidada.
              7m crouchi eest jätka samas vaimus rafa, kes järgmisena? 10m eest erik bakke või hoopiski 12m eest juan pablo angel? geenius tõesti puhas geenius

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas eestimees
                7m crouchi eest jätka samas vaimus rafa, kes järgmisena? 10m eest erik bakke või hoopiski 12m eest juan pablo angel? geenius tõesti puhas geenius
                eestimees on ju meil lausa ilmselge geenius, avastades veebruaris tehingu, mis on läbi viidud rohkem kui pool aastat tagasi.

                Täna Charltoni vastu asendab Gerrardi ilmselt Luis Garcia. Ründes arvatavasti Fowler algkoosseisu ei pääse, vaid alustab pingil. Warnocki asemel näeksin pärast viimatisi eksimusi hea meelega kedagi teist.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas mcnamara


                  Algselt postitas eestimees
                  7m crouchi eest jätka samas vaimus rafa, kes järgmisena? 10m eest erik bakke või hoopiski 12m eest juan pablo angel? geenius tõesti puhas geenius
                  eestimees on ju meil lausa ilmselge geenius, avastades veebruaris tehingu, mis on läbi viidud rohkem kui pool aastat tagasi.

                  Täna Charltoni vastu asendab Gerrardi ilmselt Luis Garcia. Ründes arvatavasti Fowler algkoosseisu ei pääse, vaid alustab pingil. Warnocki asemel näeksin pärast viimatisi eksimusi hea meelega kedagi teist.
                  ei, tean seda ammu, ei tea kustsa seda võtad et nüüd alles sain teada aga see selleks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Selline algkoosseis siis meil seekord:

                    Dudek
                    Finnan
                    Hyypia
                    Carragher
                    Traore
                    Cisse
                    Sissoko
                    Alonso
                    Kewell
                    Crouch
                    Morientes

                    Subs:
                    Carson
                    Riise
                    Hamann
                    Kromkamp
                    Fowler

                    Päris ründav koosseis, kuid ma ei julge mingeid ennustusi teha. C\'mon You Reds!
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas eestimees
                      10m eest erik bakke
                      1. Kas Bakke on 10 rated ? :P
                      2. Kas Bakke on müügis ? :P

                      Eirik siis mehe eesnimi..

                      Sry OT pärast

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Algselt postitas mcnamara

                        eestimees on ju meil lausa ilmselge geenius
                        Sellest piisab, say no more.

                        Rünno...
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Kohtunik on ikka täielik ***** ! Pennu, mille eest ometi ?
                          Poolaja seis 2-0 ja võib öelda, et vastased on erinevalt meist, oma võimalustest maksimumi võtnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Iseenesest sõitis ju jalgade alt läbi, Dudekist kahju, teine värav ka jalgade vahelt.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Nägin mängu väga episoodiliselt, aga see mida nägin olid punnitatud rünnakud, mis lõppesid palli saatmisega kus juhtub. Reeglina sihtmärgist kõrgelt üle või kauget mööda.
                              Vist olime kaotanud juba enne algust. Chelsea vastu ei läinud mitte üksnes kolm punkti, vaid ka midagi hoopis enamat. Isegi teoreetiline lootus liiga võita. Sellest hoobist kiirelt ei toibuta ja ausalt öeldes olen ka laupäevase reisu suhtes väga pessimistlik. Ehk suudab Anfield järgmisel nädalal jälle meeskonna ellu äratada.
                              Vastik taaskord sellist virelemist vaadata. Igal kuramuse hooajal \'poolil need taolised perioodid.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Nukker mäng. Häid võimalusi ei suudetud piisavalt tekitada ning keskväli ja ründajad ei mänginud minuarust piisavalt hästi kokku. Jään arvamuse juurde, et penalt oli liiast, kuid teise värava põhjust on raske ühe mehe süüks veeretada. Charltonil jätkus ka teisi teravaid võimalusi.
                                Alonso oli minu hinnangul parim mees väljakul - eelkõige oma söötude tõttu. Kewell ja Cisse meeldisid samuti, kuid Morientest minuarust platsil ei olnud lihtsalt ning ega ka Fowler palli saanud. Miks sai Morientes 90 minutit mängida on täiesti mõistmatu minujaoks. Hispaania kodakondsuse tõttu vist. Räägite siin laialt, kui kehva on Cisse mäng ja pange ta müüki jne, kuid Morientest on meil palju vähem kasu olnud ning ei paista ka valgust selle tunneli otsas.
                                Loodetavasti mõjuvad need kaotused kainestavalt. Ees on palju tähtsaid mänge, mis vajavad oluliselt paremat häälestatust mängule ning säravamat leidlikkust rünnakul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X