320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuyt ihkab tagasi Feyernoordi. Kahju.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Andy Carroll, Sulle tehti eile puust ja siniseks, kuidas oma ostutšekk hüvitada. 5. mail, Euroopa parimate siniste vastu, tee ära raisk!
      Kas ootame x aastat kuni jõuame suurte poiste 1/2 finaali? Või piisab kui tsekid lunastatakse osade kaupa saarekesksemas karikas kah siniste vastu? Kui nii siis algus on juba tehtud

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Sama lugu nagu kahel eelmisel suvel eeldatavasti: kui mõni Itaalia klubi on valmis ostma, müüakse ära. Kui ostjat taas ei leidu, jätkab laenul. Leping tehti 2009 temaga viieaastane.
        Ise arvasin sama
        FORZA FIORENTINA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Kuyt ihkab tagasi Feyernoordi. Kahju.
          see uudis mis Kaluu ütles? loodetavasti häma
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Kuna selle hooaja põhjal pole mõtet väravatest eriti põhjust videomaterjali üles riputada, siis tuleb vaadata hoopis "oleks vaid natukene täpsemalt löönud" hetki.

            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

            Kommentaar


              Sry, mitu lehekülge vana info juba, aga ikkagi - Wingback - seriously, mida listi?!? See on õnneks see hetk, kus ma saan aru, et FMi mängivad ka mitte kõige pädevamad inimesed.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                Kuna selle hooaja põhjal pole mõtet väravatest eriti põhjust videomaterjali üles riputada, siis tuleb vaadata hoopis "oleks vaid natukene täpsemalt löönud" hetki.

                http://www.youtube.com/watch?v=wcuwW...layer_embedded
                Pole veel näinud, et nii palju neid poste-latte kolistatakse. Ju nad mingi aeg sisse ka minema hakkavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  See on õnneks see hetk, kus ma saan aru, et FMi mängivad ka mitte kõige pädevamad inimesed.
                  wroooong. ainult emeriitproffessorid mängivad.



                  aga pean paraku tunnistama, et mu äsja (eile?) antud lubadus enne hooaja lõppu siia mitte-postitada oli hobuse peer, sest kõneainet on justkui juurde tekkinud ja mai keskel nende teemade juurde naasemine oleks veel suurem patt.


                  igatahes...oli suur minu üllatus, kui nägin nii mõnegi mehe erinevalt väljendunud vastuseisu käudi lahkumisele.
                  miljon tugrikut pole jaa teab mis summa sellise mehe eest, kes on enda tööhobuse (ei tahtnud öelda ruuna) mentaliteedi ja vastupidavusega endast pooli (kasvõi lähi)ajalukku kirjutanud, AGA vastav kodanik on see hooaeg juust olnud. ja ma ei mõtle seda isegi mitte halvustavalt, aga kui sa teed nii pikki aastaid nii kõvasti tööd - ja ei meenu ka, et mees oleks pikkade vigastuste (kasvõi ühe) käes vaevelnud ja seeläbi miskitpidi puhata saanud -, siis käib see kett ilmsel(gel)t aasta või paar varem maha kui teistel poistel, sest ega see suvel täituv 32. eluaasta pole ju mingi hull number.
                  asi pole isegi selles hooajas, sest ega ta ainus alavormiga maadelnud mees lollerpoolis ole, aga tema ilmselged eelised on lihtsalt üpris kiiresti tömbimaks muutunud ning ainus allesjäänud skill on manule järjekindel väravate löömine. legendaarsed 200km mängu jooksul üles-alla mööda äärt siblimised ja õigel ajal õiges kohas olemised on mehest kaugenenud. seda öeldes ei näe ma teda sellest seisust paranemas, sest nagu ma ütlesin, on töökad aastad mehe turjal oma võtnud ning olgem ausad: ega see praegune mängustiil tema karakteristikutega nii hästi ei sobi ka.
                  lisaks - pool on hetkel enda madalseisu teises laines ja mingid väiksed ümberkorraldused ning uute meeste rotatsioon peab tahes-tahtmata tulema. dirki alleshoidmisest - sest aasta või kahe pärast müüdaks/antaks ta niikuinii ära - oleks seega rohkem kahju kui kasu, kuna ta hoiaks potentsiaalse tulevikumehe arengut kinni.

                  lattide ja postide video. sama palju kui oli ebaõnne löökide puhul, mis oleks pidanud võrgus lõpetama, oli õnne mingite pool mõtetute pallide üleüldse posti tabamise puhul. mida ma öelda tahan, on see, et oleks teil endal kergem, kui teravate nurkade alt või muidu väga keerulisi lööke (kukkumise pealt-kaitsja seljas-peaga taha posti lükkamise üritused jne) teinuna oleks need lihtsalt küljevõrku/üle/mööda mitte aga välisposti läinud?
                  loomulikult on osalt ebaõnne olnud - nagu kõigil, ilmselt näpuotsatäis rohkemgi -, aga ebaõnnes enda evertoni-fulhami-west bromi-safciga ühes pundis olemist ei õigusta. see statistiline postilöömine ning teadmine, et pall läks posti ja siis välja, ükskõik kui lootusetu see löök reaalsuses ka polnud, võib moraalile/vaimsusele muidugi mõjuda, eriti kui sellest veel tuututatakse ka, aga see on juba klubi vaimutohtrite ja meeste enda asi.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Pole veel näinud, et nii palju neid poste-latte kolistatakse. Ju nad mingi aeg sisse ka minema hakkavad.
                    Ehk hakkavad jah minema. Kuid üks omapärane lugu selle 30 juures oli, et vaid üks neist koksati 2. laine poolt sisse. Võiks ikka pisut suurem olla see number arvestades seda, et umbes 20 neist pallidest jäi ju mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

                      igatahes...oli suur minu üllatus, kui nägin nii mõnegi mehe erinevalt väljendunud vastuseisu käudi lahkumisele.
                      Mis selles siis ikka nii üllatavat on. Jalgpalliklubid on teatud meestele läbisõiduhoovid, aga Kuyt nende hulka ei kuulu. Tegemist on mehega, kes tõepoolest on tippjalkat mänginud. Ja päris mitmel hooajal, erinevalt mõnest muust 'poolis sellel hooajal pallinud mehest. Pole tal vanust veel sugugi üleliia, et kohe maha kandma hakata.
                      Mina sellist meest müügilehele ei paneks. Kui eelistab ise kodumaale naasta, siis teine lugu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Gerrard olla terve ja valmis Carrow Roadil platsile jooksma. Seevastu Adami hooaeg on päris kindlasti läbi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Suht tihedaks läheb: 28. 1. 5. 8. ,mu poolest hoidku Gerrard finaalini kuulikindla klaaskambri sees.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            pep 'pooli päästma? heh

                            Kommentaar


                              No ehk siis, kui KD saab ühe hooaja veel ja Guardiola ühe hooaja vahele jätab. Oleks ju päris vahva, või mis?

                              Kommentaar


                                FSG poliitikat arvestades oleks Guardiola lausa ideaalne, aga pole kuigi sobilik uuest treenerist rääkida seni, kuni Kenny veel pukis on. Liverpoolil on endiselt võimalus lõpetada kahe kopsikuga ja see pole sugugi paha Kenny esimese täishooaja kohta. Tulevikus ei vaata keegi mitmes Liverpool liigas oli, vaadatakse kes võitsid karikad ja 2/3-st karikast võivad vabalt 'poolile kuuluda. Jah, hooaja teine pool liigas läks ikka väga käest ära, aga ei saa öelda, et 'pool oleks halvasti mänginud või et nad pole üldse võimalusi tekkinud. Kolisenud on nii postid ja latid, mööda on löödud penalteid. Asi on poiste peas kinni, vähemalt nii kipun mina arvama. Olnuks Liverpoolil hooaja algusest saati korralik "poacher", võinuks neid väravaid olla vaat, et kaks korda rohkem. Seda suutmatust panna pall väravasse aitaks lahendada üks korralik ründaja ja mõni loov ründav poolik (kuna keskväljalt tuleb liiga vähe väravaid). Põhimõtteliselt on ju mängupilt sama, mis eelmise hooaja teisel poolel. Ainuke erinevus on see, et viimases veerandis ei osata enam midagi teha kuna keegi ei suuda võimalusi ära lüüa. Mõneti sarnane Barcale Camp Noule Chelsea vastu- liigutatakse seda palli seal kasti äärel ning ei osata midagi ette võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X