320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väidetavalt on Affelay available on loan ning Spurs ja Liverpool jahivad teda, noo poleks paha. Aga kahjuks "väidetavalt"

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      FSG poliitikat arvestades oleks Guardiola lausa ideaalne, aga pole kuigi sobilik uuest treenerist rääkida seni, kuni Kenny veel pukis on. Liverpoolil on endiselt võimalus lõpetada kahe kopsikuga ja see pole sugugi paha Kenny esimese täishooaja kohta. Tulevikus ei vaata keegi mitmes Liverpool liigas oli, vaadatakse kes võitsid karikad ja 2/3-st karikast võivad vabalt 'poolile kuuluda. Jah, hooaja teine pool liigas läks ikka väga käest ära, aga ei saa öelda, et 'pool oleks halvasti mänginud või et nad pole üldse võimalusi tekkinud. Kolisenud on nii postid ja latid, mööda on löödud penalteid. Asi on poiste peas kinni, vähemalt nii kipun mina arvama. Olnuks Liverpoolil hooaja algusest saati korralik "poacher", võinuks neid väravaid olla vaat, et kaks korda rohkem. Seda suutmatust panna pall väravasse aitaks lahendada üks korralik ründaja ja mõni loov ründav poolik (kuna keskväljalt tuleb liiga vähe väravaid). Põhimõtteliselt on ju mängupilt sama, mis eelmise hooaja teisel poolel. Ainuke erinevus on see, et viimases veerandis ei osata enam midagi teha kuna keegi ei suuda võimalusi ära lüüa. Mõneti sarnane Barcale Camp Noule Chelsea vastu- liigutatakse seda palli seal kasti äärel ning ei osata midagi ette võtta.
      Keskvälja kohta,kas teil pole mitte siukest venda nagu Steven 'parem kui Lampard' Gerrardi, kes peaks vähemalt siukse 15 väravaga praeguseks arvel olema? ( sest noh, ta on parem kui Lampard ja peaks isegi vigasena sama numbri kollide ja söötudega maha saama) (sest ta on parem kui lampard obv).
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Keskvälja kohta,kas teil pole mitte siukest venda nagu Steven 'parem kui Lampard' Gerrardi, kes peaks vähemalt siukse 15 väravaga praeguseks arvel olema? ( sest noh, ta on parem kui Lampard ja peaks isegi vigasena sama numbri kollide ja söötudega maha saama) (sest ta on parem kui lampard obv).
        Ära peale võta.

        Kommentaar


          Kas hapukurgihooajaks mitte liiga vara pole? Kuidagi imelik on aprillis lugeda väga kollaseid (ja kedagi märjaks ajavaid) transferi uudiseid.

          Kommentaar


            peamine asi on see, et inimesed mõtlevad.
            Kenny väisas eile Toulouse ja Montpellier'i mängu - keda seal jälgis?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              peamine asi on see, et inimesed mõtlevad.
              Kenny väisas eile Toulouse ja Montpellier'i mängu - keda seal jälgis?
              Oliver Giroud oli selleks mängijaks, väidetavalt.



              Iseasi muidugi kui palju see tõele vastab.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                riki-wiki-tiki @ Olivier Giroud: "he plays a striker and is known for his size, physical style of play, and heading ability." = AC
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Confirmed #LFC team v Norwich: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Downing, Shelvey, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez.

                  Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Kelly, Skrtel.

                  Loodetavasti ei ole Henderson jälle kuskil äärel. 3 kaitsjat pingil on juba nii tüüpiline, et selle üle ei viitsi vinguda ka enam. Carra mängus ja Skrtel pingi peal on lihtsalt imelik.

                  Kommentaar


                    Suurepärane värav lõpetamaks oma esimest kübarat.

                    Väga positiivne esitus nädalake enne suurt finaali.

                    Kommentaar


                      Nädala pärast sama, Luis, plz.

                      Kommentaar


                        Norwich oli üsna pasa, aga hea, enesekindel etteaste sellegipoolest.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Oublä kust siuke siis välja võeti, kena
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Silm hakkas tasapisi kinni vajuma ja siis tuli esimene värav. Loetud hetked hiljem teine. Ja lõpp pandi stiilselt. Gz Luis, kena hattrick!

                            Kommentaar


                              mai tea, minu poolest võib sureaz kasvüi kümme väravat lppa, ikkagi opeaks tast lahti saama
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                mai tea, minu poolest võib sureaz kasvüi kümme väravat lppa, ikkagi opeaks tast lahti saama
                                mõistlik mõte, hea kui oleks kohe varnast võtta üks sõbralik ja viisakas 2 puujalaga homost neeger aga need on defitsiitne kaup hekel vist.
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X