320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    mai tea, minu poolest võib sureaz kasvüi kümme väravat lppa, ikkagi opeaks tast lahti saama
    Hõkkk...aamen!

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Silm hakkas tasapisi kinni vajuma ja siis tuli esimene värav. Loetud hetked hiljem teine. Ja lõpp pandi stiilselt. Gz Luis, kena hattrick!
      Mul oli silm kinni juba esimese värava ajaks, aga kuna kommentaatori hääl tõusis enne väravat märgatavalt, siis suutsin üles ärgata ja nägin värava ära ja õnneks nägin ka teise. Kolmanda värava ajaks oli silm täitsa kinni ja nägin aint kordust

      Igav mäng, aga hea tulemus ja Suarezelt kolm väga ilusat väravat.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        mai tea, minu poolest võib sureaz kasvüi kümme väravat lppa, ikkagi opeaks tast lahti saama
        "Tähelepanu, alkohol võib mõjutada teie otsustsuvõimet."

        Kommentaar


          tipphetked:


          100% võimalusi ära ei lööda - liiga lihtne vist. Ebameeldiv on kujutada ette seda, kuidas meie rünnak Suarez'ita välja näe/b/ks. Too ütelus oli mõistagi tervitus neile, kes sellest aru said

          Kas kellegil on infot selle kohta, mis trajektoori mööda pall rünnakule liikus?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            We are one man team.

            Kommentaar


              Käes on see hetk aastas, kui valitakse keskpäraste seast parim.

              Kommentaar


                Martin Skrtel all the way!
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Doni, Kelly, Aurelio, Skrtel, Coates, Henderson, Shelvey, Spearing, Maxi, Kuyt, Carroll.
                  Sterling, Downing, Robinson, Enrique, Flanagan, Carragher, Jones.

                  ops-ops, aurelio üles leitud ja Sterling mahutati jälle pingile ära

                  Kommentaar


                    Kui ma eelmine kord ütlesin, et selle üle pole enam mõtet vingudagi, et pingil 3 kaitsjat on, siis 4 on juba uus tase. Coatesi ja Doni põhisse panemise ja Sterlingu pingile mahutamise üle on muidugi hea meel.

                    Kommentaar


                      Aurelio ja Doni! Ei tea, Fabio pole üldse väljakule saanud, võib ikka päris rabe olla. Muidu tore Robinsoni ja Sterlingut taas näha, kasvõi pingi nimistuses.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Martin Skrtel all the way!
                        Omavärava poiss, ei juhtub!
                        FORZA FIORENTINA!

                        Kommentaar


                          Ikka juhtub, väga õnnetu ja midagi polnud teha selles situatsioonis. Ott Sepp on vaja ruttu teatrisse tagasi saata, see esimene poolaeg oli ikka õudus. Teisalt käib pinda, et Andyt, kes võitis kõik pallid mis temani tulid ja tegi õiged otsused, ei abista ükski punane särk, et see sisse lükata (vahest Shelvey tuli kaasa). Kolmandaks, mis kurat Anfieldiga juhtunud on? Nagu matused.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            No mitte ei saa aru kellele need tsenderdused seal mõeldud on.. Metsikult palju valesööte lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Fulhamit me see hooaeg murda ei suutnud.

                              Kommentaar


                                Sterlingust lihtsalt kahju, et pidi üksi mängima. Spearing ja Doni ka normaalne ofc. Aga ülejäänud tiim võiks peeglisse vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X