320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üllatavalt kained ja mõistlikud kommentaarid Liverpooli fännidelt. Kiitus teile selle eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      Üllatavalt kained ja mõistlikud kommentaarid Liverpooli fännidelt. Kiitus teile selle eest.
      Mida ikka köhida on, kui sihuke tossike ollakse

      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
        On hullemaidki antud ja andmata jäetud.

        Cechi hea tõrje oli see, mis karika neile tõi, mitte kohtunik. Liverpool peab lihtsalt omad järeldused tegema ning suvel mõned vajakajäämised eemaldama.
        Sellesmõttes kirjutan elevandi postitusele kindlasti alla, et need Pooli fännid on ühed kannatlikud tüübid ikka. Aga no samas, ega sellest turtsumisest kusagil suvalises foorumis muidugi kasu ei oleks.

        Minu nägemus asjast on see, et viimase krt-teab-mitme üleminekuakna jooksul on agaralt külvatud puhtakujulist keskpärasust (kui Suarez välja arvata), samas kui Pooli fännid näevad ainult "mõnda vajakajäämist". Aga täitsa siiralt öelduna - mida mina ka tean.

        Kommentaar


          "Järgmine aasta on meie aasta", Rainis

          "Mõne" vajakajäämise all mõtlesin rohkem "palju" ja täpsemalt keskvälja. Lucas oligi kogu meie keskväli kuni detsembrini. Ma ei näe, miks ei peaks asjad drastiliselt paremuse poole muutuma, kui ostetakse mõni kvaliteetne keskväljur Lucasele lisaks ja mõni korralik ääremängija. Lisaks pole ju võimalik, et kaks nii õnnetut aastat järjest tulevad, või on?

          Samas olen ma hetkel sama tark kui Rainis. Ka mina ei tea.

          Kommentaar


            Polnud piisavalt head, et võita seda tänast mängu, sorry. Teatud mõttes kergendus, et see teekond läbi. Kindlasti tasub omanikel nüüd väga tõsiselt järgi mõelda, kas see praegune tee meid kusagile viib. Võib-olla on ilma seda karikat võitmata veidi lihtsam raskeid otsuseid vastu võtta.
            Aga Carroll - kurat võtaks - äge pooltund. Niipalju oleme vast kevadest teada saanud, et seda poissi pole tarvis enneaegu maha kanda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
              "Järgmine aasta on meie aasta", Rainis

              "Mõne" vajakajäämise all mõtlesin rohkem "palju" ja täpsemalt keskvälja. Lucas oligi kogu meie keskväli kuni detsembrini. Ma ei näe, miks ei peaks asjad drastiliselt paremuse poole muutuma, kui ostetakse mõni kvaliteetne keskväljur Lucasele lisaks ja mõni korralik ääremängija. Lisaks pole ju võimalik, et kaks nii õnnetut aastat järjest tulevad, või on?

              Samas olen ma hetkel sama tark kui Rainis. Ka mina ei tea.
              No minu postituse mõte oli rohkem selles, et praegune hooaeg pole selline "shitloads of bad luck" mis kõik järgmiseks hooajaks kadunud on. Kui vaadata pelgalt liigaseise siis:
              09-10- VII koht
              10-11- VI koht
              11-12- parim võimalik koht 7 halvim võimalik koht 13.
              Vaadates tagasi detsembrisse ei näe ma endiselt Pooli kõrgemal kuuendast kohast (korra suudeti tõusta viiendaks, aga ainult nii kauaks, kui konkurendid ka sama vooru mängu ära pidasid). Ma arvan, et ka viies koht pole Pooli ambitsioon, seega võiks ilma kahtluset öelda, et juba on tulnud kolm õnnetut hooaega järjest (okei, peab tunnistama, et käimasolev on ikka ekstreemselt frustreeriv). Selles valguses pole tegemist lihtsalt ühe nigela hooajaga.

              Ja mida ma veel tahtsin öelda - seniste üleminekutega on oma jalgealust õõnestatud ja sellest august tagasi välja tulla on ikka üsna keeruline, kuivõrd ma arvan, et need üleminekuaknad mõjuvad tagantjärele. Ehk kui nüüd järgmine aken väga hea ja kasulik teha siis on liikumine küll paremuse poole, aga sellele eelnevad üleminekuaknad taovad endiselt jalaga p**se. Nii nagu pohmakahommikul mõjub Borjomi vesi kasulikult küll, aga ometigi on vaja see alkohol veel organismist välja saada. Või siis teise kujundisse valatuna on supp lihtsalt lahjaks aetud, kui nüüd üks purakas liha ja kardulast juurde lisada, läheb asi paremaks küll, aga pole ikkagi veel see, mis ta olema peaks.

              Muidugi täiesti võimalik, et minu argumendid on liiga ümmargused kuivõrd pole ju detailideni klubi tegemistega kursis... ja enam-vähem samasisulisi arutelusid on siin viimaste kuude jooksul ennegi peetud.

              Kommentaar


                loll oled.

                e: postitus siis.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  No Enrique on ikka täispask. Kaitses saab hakkama, aga ründes ikka päris loll.

                  Korralik keskpoolik (x2) ja äär (x2) sisse tuua ja kui Carroll suudab samamoodi mängida nagu viimasel ajal, siis on kõik võimalik. (järgmine aasta ... )

                  Henderson on masendavalt masendavam kui hooaja alguse poole .
                  Kõige nõmedab oli, aga see kuidas esimesed 11minti lihtsalt tuimalt magati platsi peal. Tõesti nii raske oli ennast Cup finaliks motiveerida siis v? :S .

                  Kommentaar


                    ma usun, et mõned küsimused tahavad vastuseid:


                    üldiselt - ei midagi hullu. alati saab vasemini.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui Liverpooli mängu kõrghetki vaadata, siis tundub, et teisel poolajal hoolitses kõige eest Andy.
                      Poisi esitusest pilti ka

                      Kommentaar


                        Positiivne on see, et mitte keegi ei saa nüüd öelda, et hooaeg õnnestus. Kahe kopsikuga oleks mõned vennad seda kindlasti väitnud. Ja seda teist kopsikud osad vennad seal platsil ei väärinud kah. Aga sigamugav on paar korda nädalas rohelise muru peal jalutada ja hiljem enda pangakontot imetleda.
                        Andy tuli sisse ja oli hää. Tantsis sambat ja lõi 2 väravat. Nii peabki.

                        Kommentaar


                          kaks?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Väga kurb ja kahju. Oligi nii, et mõni vääris seda kopsikut ja mõni mitte. Kui Kenny ütles kaks mängu enne finaali (nagu enne League Cupi) "final places up for grabs", siis mis põhjusel vääris algkooseisu kohta selle Fulhami mängust Spearing enne näiteks Carrollit? Ma saan aru, et tal tahtmist kuhjaga, aga praegu on minu jaoks küll kinnitanud koha maksimaalselt karikamängude esimeste ringide madinateks. Eile ehk võetigi ilusti hooaja lõpuks kokku endiselt kõige vajaka jäävam lüli meil- ääred. Enriquel oli lihtsalt väga paha päev, Bellars jäi üle öö vanaks ja Downing oli nagu ikka omas elemendis. Andy ees müts maha, keep going!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              mis põhjusel vääris algkooseisu kohta selle Fulhami mängust Spearing enne näiteks Carrollit?
                              v-o sellepärast, et muidu olnuks keskväli läbisõiduhoov? v-o oli plaan 60-70 minutit vastast väsitada (vanurid ikkagi) ning siis AC näol teine dimensioon mängu tuua?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Esimese värava ajal eksis suuresti küll Enrique, kuid korralik väravavaht võtab sellised pallid ära, mille Reina arvamise peale minnes sisse imes.. WBA vastu oli samamoodi. Ta on aina rohkem eksima hakanud ning see ei ole sugugi hea pidades silmas ka tulevikku.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X