320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina tahaks Rafat tagasi.. aga eks ole näha. Igatahes huvitav saab olema.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
      long runi arvestades- raske, aga õige otsus.
      Selle seisukohaga tuleb nõustuda.

      Ja nüüd hakkab pihta suur suve trall.
      Ei tea kas Comolli ametikoht kaotati struktuuri muutuste tulemusena üldse ära, sest avalikult pole kuulda olnud kellegi määramisest sinna. Või lihtsalt otsustati, et edaspidi selle ametikoha mees suure tähelepanu alla ei satu. Suvi on käes pole klubis treenerit ja pole ka meest, kes neid asju ametlikult ajaks.

      Meedial saab olema igatahes suur pidu.

      Kommentaar


        reset
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Väidetavalt olevat ka Ian Ayre läinud. Pereheitmine täies hoos.

          "Is there anyone left at #LFC? No manager, no director of football, no chief exec and no director of communications."

          The last on to leave, please turn off the light.

          EDIT: Steve Clarke on samuti lahkunud.

          Kommentaar


            Clarke olla ka ka läinud..seega on ka uut abitreenerit vaja.
            FC Flora

            Kommentaar


              Uut staadioni oleks ka nagu vaja ju

              Kommentaar


                Ah fuckit, likvideerimisele ...
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  väidetavalt on FSG konsultandiks David Dein.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Selline stalinlik ladviku puhastus ajab ausalt öeldes hirmu nahka. Üks aasta oleks ikka pidanud veel olema, mis siis nüüd kõigi nende uute mängijatega, kui tuleb uus manaher? Olgu parem mingi hea plaan valmis enne kui Suarezed ja asjad minema kõnnivad/ära tõmmatakse. Dalglish hakkas ikkagi midagi pika peale ehitama, nüüd lihtsalt hädiselt square 1lt tagasi square 0.

                    E: Terry McDermott
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Tahan lihtsalt l6unamaist positiivsuts =)
                      Roberto Martinez oleks ka minu idekas valik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Selline stalinlik ladviku puhastus ajab ausalt öeldes hirmu nahka. Üks aasta oleks ikka pidanud veel olema, mis siis nüüd kõigi nende uute mängijatega, kui tuleb uus manaher? Olgu parem mingi hea plaan valmis enne kui Suarezed ja asjad minema kõnnivad/ära tõmmatakse. Dalglish hakkas ikkagi midagi pika peale ehitama, nüüd lihtsalt hädiselt square 1lt tagasi square 0.

                        E: Terry McDermott
                        Downingud-Hendersonid-Adamid on ilmselt sinuga nõus.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Kurb, aga möödapääsmatu otsus. Kui nüüd uut luuda kohe varnas pole, võiks mõned nädalad rahus aega võtta ja maad kuulata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Igaks juhuks võiks selle KKK säkkimise päeva ja siinsed kommentaarid meelde jätta. Siis aasta pärast hea vaadata mis positsioonil tabelis lõpetati ja milline hinnang uue treeneri tööle tuleb. Muidugi kui hooaeg tuleb edukam (suht raske on ilmselt vähemedukamat teha) saab alati öelda, et Kenny ladus vundamendi ja tänu sellele.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kõige toredam kogu asja juures oli muidugi see, et FSG onud said herr peatreeneri koos oma saidkikiga Ameerikasse vaibale kutsuda, neid ilmselt kenasti grillida ja siis uuesti lennukile kupatada. Olles ise eelnevalt järgmistest sammudest teadlikud, sest sellist otsust ei tehta ju ühe koosoleku põhjal, onju, ei? Eriti arvestades Henry eelnevat tegutsemismalli pesapallis.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                kui üks 'Pool play-off finaalist edasi ei saa, siis Holloway teise 'Pooli. Äratab Adami surnust üles ja Liverpool hakkab mängima ilusat romantilist jalgpalli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X