320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool-Hull City 6-1 ::: video
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/419367
    http://stream.try.hu

    Kommentaar


      Nägin ka mängu täies ulatuses, väga kena, väga kena =) .

      Võib, vist ajutiselt Rafa kallal vingumise ära lõpetada.

      Babeli 2. oli muidugi väga spets.

      Kommentaar


        Gerrardi koll oli ilus .
        Torres ka hea .

        Kommentaar


          Nonii,tuligi ilus võit ära!!! Krt,eile sis nägime taas,millepärast ma El Ninot jumalaks kutsun raudselt parim ründaja mu meelest hetkel maamuna peal!Mängu algus siis oli nagu ta oli,kaitse kurat jälle eksis korra ja oligi jama käes,aga oma töö tehti siiski ilusasti ära.Noja muidugi see Babeli teine värav oli ikke pro....mees ise kahh ei jaganud ööd ega mütsiJa soccernet.com statis oli siiski juba Riera nimele see pandud.Nüüd siis teisip. Fiorentina ühe soojaga ära võtta ja siis pühap. vaatab,mis tselsiiskist saab

          Kommentaar


            Liverpool's £20m buying cap revealed in club report


            Benitez must work with limited transfer and wages budget for next five years


            Vot selline huvitav lugu

            Kommentaar


              Lugemist

              http://sport.postimees.ee/?id=168597

              Veel neid araablasi siin ennast Inglise jalgpalli segamas, kas tekib mingi uus Manchester City kes kraabib mängijaid kokku suurte rahade eest? No thanks.

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Lugemist

                http://sport.postimees.ee/?id=168597

                Veel neid araablasi siin ennast Inglise jalgpalli segamas, kas tekib mingi uus Manchester City kes kraabib mängijaid kokku suurte rahade eest? No thanks.
                Samas ma nagu Villast ära ka ei ütleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Veel neid araablasi siin ennast Inglise jalgpalli segamas, kas tekib mingi uus Manchester City kes kraabib mängijaid kokku suurte rahade eest? No thanks.
                  Mis seal vahet on, kas ameeriklased või araablased?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Samas ma nagu Villast ära ka ei ütleks.
                    Mina ütleks. Kas see seadus 6+5 on vastu võetud juba? Kui ei siis võiks juba kiiremini võtta. Mille jaoks on 'Poolil nii palju neid väljamaalasi nii palju vaja?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      6+5 seadus ei ole veel vastu võetud
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        EL ei taha seda 6+5 kahjuks lubada kuna see pole nende arust aus, kahju. Inglise liigast on hetkel asi üsna kaugel sest liiga parimates klubides on välismaalasi tohutul hulgal. Pole seda Villat vaja.

                        eikale, ma arvan et araablastele on juba piisavalt Inglise klubisi, väga loodan, et nad 'pooli ka ära ei osta. Hakatakse veel rohkem neid välismaalasi suurte rahade eest ostma, lootes et ehk võidab liiga ära, see oleks muidugi ju tore aga siis poleks Inglise klubist üldse enam jälge, kuigi praegu juba asi üsna hapu. Laiemas pildis pole neil muidugi vahet (ameeriklased, araablased.)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Mina ütleks. Kas see seadus 6+5 on vastu võetud juba? Kui ei siis võiks juba kiiremini võtta. Mille jaoks on 'Poolil nii palju neid väljamaalasi nii palju vaja?
                          Sellepärast, et Liverpoolil ei ole ühtegi head inglast võtta, peale Kelly ja Darby.Juhul Torres saab vigastada on meil seis üsna halb siis.Mis puutub Villasse, siis tegemist on hea mängijaga ja oleks tore näha, kuidas Liverpool hakkab mängima 4-4-2 formatsiooni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Sellepärast, et Liverpoolil ei ole ühtegi head inglast võtta, peale Kelly ja Darby.Juhul Torres saab vigastada on meil seis üsna halb siis.Mis puutub Villasse, siis tegemist on hea mängijaga ja oleks tore näha, kuidas Liverpool hakkab mängima 4-4-2 formatsiooni.
                            On siis vaja Villa mingi üüratu suure raha eest osta, et jääda veel mingitesse võlgadesse? Tulebki nende Kelly'de, Darby'de ja teiste peale loota. Peab enda noori kasutama, kuida neist muidu head ründajad saavad kui neid mängitata. Gerrard saab samuti ründes päris hästi hakkama ja paari aasta pärast võib hakata N'gogi regulaarselt ründes kasutama. Eelmine hooaeg kui Torres oli vigastatud ei kujunenud asi nii hapuks kui kõik arvasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zip Vaata postitust
                              EL ei taha seda 6+5 kahjuks lubada kuna see pole nende arust aus, kahju. Inglise liigast on hetkel asi üsna kaugel sest liiga parimates klubides on välismaalasi tohutul hulgal. Pole seda Villat vaja.

                              eikale, ma arvan et araablastele on juba piisavalt Inglise klubisi, väga loodan, et nad 'pooli ka ära ei osta. Hakatakse veel rohkem neid välismaalasi suurte rahade eest ostma, lootes et ehk võidab liiga ära, see oleks muidugi ju tore aga siis poleks Inglise klubist üldse enam jälge, kuigi praegu juba asi üsna hapu. Laiemas pildis pole neil muidugi vahet (ameeriklased, araablased.)
                              Sa oled ikka naljatilk... Siiamaani pole ju Liverpool suure raha eest välismaalasi ostnud eks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Sa oled ikka naljatilk... Siiamaani pole ju Liverpool suure raha eest välismaalasi ostnud eks
                                veel rohkem välismaalasi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X