320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Rijkaard, Klinsmann, van Basten, Koeman oleksid kõik vabad tulema (kuigi klinsmann on ka kuskil USA's mingi konsultant vm) uueks treeneriks. Kindlasti mõni kuulus nimi veel. Valikut nagu oleks või ei?
    klinsmann ja koeman oleks küll potentsiaalne vihmast räästa alla.
    klinsmann-löw suhe on umbes samas, mis paistab hetkeseisul ancelotti-wilkins, kogu austusest itaalasse vastu. a no kui tuua mingi pool-pidune näide.
    tundub, et kutt teab hästi, mida kõikjal muljal tegema peab ja kuidas asi käib (saksa koondise noorenduskuur kirjutatakse ju paljuski tema arvele), aga see mängutaktika on veits nõrk. või noh, tundub siit tallinnast vaadates. saaks ta mingisuguse semi-taktikaguuru endale kõrvale istuma, oleks asjal muidugi jumet.
    ja koeman on lihtsalt üks madalmaade prostituudi järeltulija, keda ei saa enam nii mõnigi aasta tõsiseltvõetavaks peatreeneriks nimetada.

    aga väitega, et variante roy'd asendada on sitaks, nõustun küll ja noogutan lolli näoga kaasagi.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Keegi pole veel maininud siin nime Ralf Rangnick, tegelikult ka teda seostatakse tööotsaga ja vaba mees ka nagu praegu, kuigi mina tema kandidatuuri ei toetaks siis paljud ennustussaidid pakuvad just, et tema võiks olla järgmine permanent liverpool manager.

      Kommentaar


        Muidugi on võit Boltoni üle suur saavutus kui enne seda on suudetud kaotada Blackpoolile ja Evertonile täiesti ilmetu mänguga mis on saanud juba tavaks Liverpoolile. Hea saavutus tõesti, aga kes viis Liverpooli sellisele tasemele, et sellised võite peetakse suureks saavutuseks? See sama Roy.

        4 punkti kaugusel väljakukkumisest, 19 punkti kaugusel liidrist ütleb nii mõndagi. Hollandlastest ei ole mina silpigi rääkinud, mina tahaks vaid näha seda, et Kenny saaks võimaluse, aga see on vaid minu tagasihoidlik soov ja ma ei pea seda kindlasti ainsaks õigeks otsuseks. Hodgsoni kohta ei taha ma nüüd midagi halvasti ütelda, ma arvan et ta on hea treener, aga mitte õige mees Liverpooli jaoks. Ta nimetati ametisse segastel aegadel kui ei olnud võimalik mõnda paremat treenerit leida ja ma arvan et ainuke õige otsus oleks tagasi astuda, tal on olnud piisavalt võimalusi enda tõestamiseks.

        Kommentaar


          Mängijad ei oska, ei taha? Gerrard vähemalt proovib, proovib nii ise kui ka kaaslasi äratada. Roy jälle nägu naerul, nii nagu iga mäng, sõltumata tulemusest. Vimasel pildil muuseas Diouf naerab 'pooli fännide üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Vimasel pildil muuseas Diouf naerab 'pooli fännide üle.
            Kes viimasena naerab, pidi seda paremini tegema...

            Kommentaar


              Kasutaja Stok on siin täitsa üksi jäetud ratsionaalselt asjale lähenema, ma vaatan. Minu kui kõrvaltvaataja seisukohalt paljuski ebaõiglaselt. Asjalood on muidugi hullud, ei saa salata. On see kõik Roy süü? Kui natuke kainelt mõelda ja veidi konteksti vaadata, siis kindlasti mitte. Hodgson pandi ju pukki klubi viimaste aastate kõige tormilisemal ja segasemal perioodil tollaste omanike ilmselgel kaalutlusel, et tegemist on kogenud treenerina, kes väheste rahaliste vahendite juures (ei pea vist hakkama meenutama, mis H&G ajastu lõppfaasis kontoseis oli) suudab sitast saia valmis küpsetada. Oli see tark valik? Praeguses seisus ilmselt mitte, aga kes suutis toimunud arenguid tol momendil ette näha. Ja ilmselt ei suuda ükski meist nende sündmuste tegelikku mõju mängijatele tajuda. Liverpool vajaks ehk tõsiselt suurt nime ja motivatsiooniguru a la Jose, aga näidake mulle kedagi, kes sinna juurde ka kena kopikat mängijate muretsemiseks ei nõuaks. Roy tõenäoliselt suusa saab, keskmise fänni silmis ei rehabiliteeri ta end kunagi. Uuest peatreenerist aga mingit imetegijat oodata oleks samuti väga lühinägelik.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                Kes viimasena naerab, pidi seda paremini tegema...
                Mis sa räägid tõsiselt? Naljavend. Diouf tõestas jälle kui loll võib üks inimene olla, ega sellise käitumisega enda mainet ei paranda. Mängija kes on vihatud vist igal pool v.a. B'burn.

                Kommentaar




                  Kommentaarid, kui kollane see asi on?

                  Kommentaar


                    Kollasem kui lumi.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kollasem kui lumi.
                      Mingi Tallinna värk vist. Meil siin on lumi kui muinasjutt, heihei!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        See on lihtsalt naeruväärne. Klubi juhtimisstruktuur pole paigas, kõik võtmeisikud viibivad välismaal ja seega otsuseid ei tee. Ja sellises olukorras oodatakse mängijatelt veel mingit südamega asja juures olemist.
                        Halb hakkab kui sellele mõelda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...l-players.html

                          Kommentaarid, kui kollane see asi on?
                          Kuule, sina kui Liverpooli fänn peaksid ju teadma, kuidas siin The S*ni suhtutakse ?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Suurpuhastusest on mõned siin juttu teinud. Kui finantsteemad täielikult välja jätta, siis mina korraldaksin suurpuhastuse nii :

                            Jätta:
                            Reina, Torres, Meireles, Rodríguez, Kuyt, Skrtel, (Gerrard)

                            Nahhui:
                            Poulsen, Konchesky, Johnson, Aurelio, Pancheco, Jovanovic, Kyrgiakos, Agger, Carragher, (Cole), Lucas, Babel, Ngog, Shelvey

                            Sulgudesse sai märgitud need, kelle puhul päris 100% kindel pole.

                            Laenulolijad - samuti nahhui ja kõik ülejäänud madalapalgalised - couldn't care less...

                            ... ja 'last but not least' Sammy Lee - mees kellele ükski mängija korrakski alt üles ei vaata. Tühi kole keha ja lõust ja hääl. Nägemist !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Suurpuhastusest on mõned siin juttu teinud. Kui finantsteemad täielikult välja jätta, siis mina korraldaksin suurpuhastuse nii :

                              Jätta:
                              Reina, Torres, Meireles, Rodríguez, Kuyt, Skrtel, (Gerrard)

                              Nahhui:
                              Poulsen, Konchesky, Johnson, Aurelio, Pancheco, Jovanovic, Kyrgiakos, Agger, Carragher, (Cole), Lucas, Babel, Ngog, Shelvey

                              Sulgudesse sai märgitud need, kelle puhul päris 100% kindel pole.

                              Laenulolijad - samuti nahhui ja kõik ülejäänud madalapalgalised - couldn't care less...
                              Kas 6,5 mängijaga ikka lubatakse 11 vastu mängima minna?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kas 6,5 mängijaga ikka lubatakse 11 vastu mängima minna?
                                Noh, mis need meeskonnaks vajaminevad veel 12 korralikku mängijat siis osta pole. Kerge arvutusega mängija keskmiseks hinnaks umbes 12 milli, siis 12*12=144 miljonit. Köömes!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X