320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Kuskilt oleks nagu seda sama juttu lugenud, aint et inglise keeles

    "It's sad that 7th makes us happy.

    I hope Kenny brings us back to the glory days and where 7th is a disgrace!" -PGlynn91









    Tore, et lfcreds-i foorumit loed
    See olengi mina, loll.

    Ma elan Inglismaal, kui keegi pole veel aru saanud ja see on ainult eesti foorum ja lehekülg, kus ma käin, sest ma ei oska eriti eesti keelt.(mul isa on eestlane. niiet ma palun vabandust oma õigekirja pärast.

    Kommentaar


      Inglise keeles räägid normaalsemat juttu kui eesti keeles?

      Kommentaar


        Võibolla ma ei oska ennast eesti keeles hästi väljendada ja te saate must valesti aru.kui seda mõtlesid.

        Kommentaar


          Kas ma muidu olen siit ainus, kellel ei hakka ülekanne atdhe.net´is tööle?
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Pole hullu, Jose! Kes tahab, saab aru. Siin foorumis on küllalt eestlasi, kellele korralik emakeel korda ei lähe ja neidki, kes veatus eesti keeles peamiselt ilguvad või rõvetsevad. Asjalikud mõtted jms. on arusaadavad ka veidi vigaselt kirjutatuna. OK!

            Kommentaar


              Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
              Kas ma muidu olen siit ainus, kellel ei hakka ülekanne atdhe.net´is tööle?
              Proovi seda.

              http://www.slipstreamtv.com/

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Enam pole vaja, sain lõpuks selle striimi tööle.
                Adiós amigos

                Kommentaar


                  Oleme päris hästi mänginud siiamaani.Fulhamil oli ka üks super võimalus.Võtma kohustulikud punktid ja vaadata edasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Oleme päris hästi mänginud siiamaani.Fulhamil oli ka üks super võimalus.Võtma kohustulikud punktid ja vaadata edasi.
                    Nüüd Fulham, täpsemalt Paintsil ei suutnud palli väravasse minemist takistada ja sai kirja omavärava.
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Värav tuli nagu ta tuli aga noh, 3 punkti on kõige tähtsamad.

                      Kommentaar


                        Esimesed 10 minutit olid ikka väga head, aga peale seda võtsime Fulhami tempo omaks ja midagi põnevat enam ei toimunud. Värav oli ikka päris ilus Aga jah, 3p kõige tähtsam.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          vahi aga vahi, kas tõesti on õnn kodutee üles leidnud? Tuleb tänada Fulhami poiste käpardlikust mõlema värava all.
                          Kui laias-laastus said kohtunikud enda tööga hakkama, siis ca kolmel korral tuleb neil piinlikust tunda - õnneks olid mõlemad mansad võrdlemisi heasoovlikud ning püüdsid palliga näidata, kes on parem. Külalised omasid teisel poolajal küll suuresti mängu, kuid ei suutnud paari-kolme võimalust võrku toimetada.
                          Igatahes suutsime palli hoida, sööta ning võimalusi luua... mitte küll ohtralt, kuid siiski mõtestatult. Isegi Torres on vist saanud, et tegeles võimaluse korral palli mängimisega ning ei kulutanud energiat ninnu-nännu peale.

                          Kui meil jubedalt tahetakse uut ründajat, siis ma ikkagi muretseks pigem ühe nose-bleed kesk-kaitsja, kes lükkaks mängu ajal (siis kui keskväli alla vajub) näpud korralikult anusesse. Nagu telepildis tihti oli näha, siis treeningutel seda taktikat kasutatakse
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                            Esimesed 10 minutit olid ikka väga head, aga peale seda võtsime Fulhami tempo omaks ja midagi põnevat enam ei toimunud. Värav oli ikka päris ilus Aga jah, 3p kõige tähtsam.
                            Ah, et midagi põnevat polnud? Mu meelest olid viimased ca 25 minti kohe ikka päris põnevad, kuigi tõsi - teab mis ilusat mängu ei näidatud, selline Championshipi mõnus maik oli juures. Ja asjaolu, et "võidulaulu" tehti mänguaja täissaades vaid ühe refrääni jagu, ja siis keskenduti üleminutite vaatamisele, näitab vast et põnevust ikka jagus...

                            Kommentaar


                              Ma ei tea kas Fulham oli õnnega koos või meie ebaõnnega, et me esimese 10ne minsaga neid surmkindlaid väravaid ära ei löönud. Lõpuks õnn naeratas meile, saime selle värava ja pääsesime ise 2st tänu Rauli ja Pepe suurepärasele kaitsetööle. Kaameratöö eilse mängu puhul oli suht kesine, sest neid ziljonit suluseisu ei korratud kordagi. Kahjuks. Raul oli taas eile üleplatsi. Kelly muutub iga mänguga kindlamaks. Ja tõele au andes peab ütlema, et ka Poulsen pole kõige kehvem olnud.

                              Kui Kenny mängudest siiani kokkuvõte teha siis pean ütlema, et rünne on muutunud palju mõtestatumaks. Kui ma siin paar kuud tagasi nurisesin, et Torres ei käi ise palli küsimas, siis nüüd käib. Maxi ja Dirki kohad peaks üle vaatama. Äkki oleks nendele kohtadele kedagi paremat panna? Ärge saage valesti aru, Kuyt rabab ikka nagu loom ja Maxi jookseb kah, aga hetkel teeb Johnson kah rohkem pealelööke kui nemad 2. Äkki sobib keegi paremini sellesse kolmikusse rünnakuid lõpetama? Jova? Shelvey? Cole?
                              Kaitsemängus ma progressi ei näe. Sama kobistamine. Erandiks Kelly üha kindlamad mängud, kui külm ära ei võta saab sellest poisist asja!

                              Kommentaar


                                Dani Alves võiks tulla, aga liigne luxus vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X