320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ka teine mäng selline vaikselt, kuid energiliselt, lükatud ja kontrollitult võiduni. Sellist rahmeldamist tundub vähem olevat. Taga null, ees väravad ja 3p juurde mul pole sellevastu midagi kunagi olnud.

    Kommentaar


      Jällegi oli eluterve mängu vaadata ning see jookseb juba teist korda alles teisel poolajal paremini. Väravad kenad ja võinuks rohkemgi. Üks mega kombinatsioon, mis kahjuks väravaga ei lõppenud, oli juba suht vanakooli Barca moodi, aga siiski Slot tunnistas, et see 'lihtsalt juhtus' ägedate mängijate poolt, nad selliseid asju ei plaani/harjuta.

      Jota ja Salah on päris teravasse seisu end saanud ning ennist rääkisime siin korra Diaz'est - täitsa tuleb. Nunez'il tuleb karm konkurentsi aasta kui teised terved püsivad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Jällegi oli eluterve mängu vaadata ning see jookseb juba teist korda alles teisel poolajal paremini. Väravad kenad ja võinuks rohkemgi. Üks mega kombinatsioon, mis kahjuks väravaga ei lõppenud, oli juba suht vanakooli Barca moodi, aga siiski Slot tunnistas, et see 'lihtsalt juhtus' ägedate mängijate poolt, nad selliseid asju ei plaani/harjuta.

        Jota ja Salah on päris teravasse seisu end saanud ning ennist rääkisime siin korra Diaz'est - täitsa tuleb. Nunez'il tuleb karm konkurentsi aasta kui teised terved püsivad.
        + oli vist Gakpo kes tuli ja pani kohe latti. Teil on suht räme sügavus seal ründes.

        Kommentaar


          ja siis sahistatakase, et Chiesa meile tulemas... mkay, veits paneb pead kratsima.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mamardashvili on ametlik. Liitub aasta pärast. Vahtide vahetamisega on alati keeruline - loodetavasti on grusiin pikaajaline tulevikulahendus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              ja siis sahistatakase, et Chiesa meile tulemas... mkay, veits paneb pead kratsima.
              Mõni hooaeg tagasi (või millal iganes Juve finaalides ja nende läheduses lõpetas) oli Chiesa ikka väga kõva vend. Kuna Serie A on igav, siis väga ei tea, mis ta nüüd on.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                ja siis sahistatakase, et Chiesa meile tulemas... mkay, veits paneb pead kratsima.
                Kui on väga headel tingimustel saadaval, siis miks mitte võtta, aga jah tema viimane efektiivsuse kurv on allapoole olnud, aga alati ei ole see indiviidist endast sõltuv olnud. Head mälestused temast mul on suurturniirilt kus Itaalia bossas. Mine tea, võib isegi toimida lisajõuna meile, aga jah endiselt ootan kaitsvat/lõhkuvat poolikut tiimi hoopis.

                Funny mõelda, et viimased itaallased, kes meil tiimis veidi olid, olid vist Fabio Borini ja Balotelli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                  endiselt ootan kaitsvat/lõhkuvat poolikut tiimi hoopis.
                  See on see see, mis on see see

                  e: Chiesa minul meeldib
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vaadates Gravenberchi esitusi ja teades, et Endo on ka - ei oota kedagi juurde, ründesse veel eriti mitte. Samas tuleb möönda, et uuel bossil on õigus oma näoga tiimi ehitada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Vaadates Gravenberchi esitusi ja teades, et Endo on ka - ei oota kedagi juurde, ründesse veel eriti mitte. Samas tuleb möönda, et uuel bossil on õigus oma näoga tiimi ehitada.
                      Gravenberch siis pigem hea ja meeldib? Endal on kahju, et Bayernis võimalust ei saanudki sisuliselt. Lootuatandev vend tundus olema.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

                        Gravenberch siis pigem hea ja meeldib? Endal on kahju, et Bayernis võimalust ei saanudki sisuliselt. Lootuatandev vend tundus olema.
                        Meeldib küll, aga ei ole veendunud et temast nüüd nii kaitsvat meest saab kui meil vaja oleks, samas täitsa keskel-keskel paistab toimivat, ei pea nii üles minema. Kui ta on selle muutusega ise häppi, siis all good. Klopp kasutas teda siiski rohkem ülespoole mängivalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Vaadates Gravenberchi esitusi ja teades, et Endo on ka - ei oota kedagi juurde, ründesse veel eriti mitte. Samas tuleb möönda, et uuel bossil on õigus oma näoga tiimi ehitada.
                          Teema ongi selles, et ründeliini kedagi väljakujunenud mängijat hästi nagu ei näe, et on vaja. Kaitseliini (ennekõike DM) võiks pigem tugevdada, sest mänge on palju, vigastusi kipub tulema ning ega vastased kergemaks lähe.
                          Lisaks. Gravenberch võimekus on meil siin alles hindamisel, eks Kahevõitlusi ja palle tagasi võita võiks/peaks nagu rohkem, kuid eks DMi töö hindamine ole tihtilugu trenna teha.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Väidetavalt siis Chiesa eest 12,5m naela... tasub proovida.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kogenud Itaalia koondislase kohta on ta uskumatult odav, aga hoiatatakse, et polevat enam sama mängija, mis enne paari aasta tagust rasket vigastust. Suurt riski ta ei tähenda, aga hetkel ei kujuta ette, mis positsioonile ta võiks väljakule mahtuda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Salah katteks, kunagi oli vist hea just paremal äärel? Mäletan aegu kui Simeone pojaga ikka küpsetasid, kuigi üks hooaeg peaagu langesid alla. Ei tea mis needus Itaalia imelastel on, kõik lähevad oma rada, Cutrone, Christante, Chiesa, Esposito, Gnonto jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X