320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi eilsed väravad lisab?

    Kommentaar


      http://www.101greatgoals.com/ ja see sait kohe bookmarkidesse ka!

      Kommentaar


        pooled mehed eesti koondises kah rabavad, aga sinna see asi jääb kah...Kuyt tegi päris imelikku tsirkust eile, valede söötude/palli kaotuste/juhtme kokku ajamise endal rekord?
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Vähe neutraalsema silmana kiidaksin ka Kuyti kes ikka mehemoodi rabab äärel. Gerrard ja Torres olid pussud kui värav välja arvata. Alguses tundus ikka väga vilets teie päev, aga teisel poolajal Arsenali hoog ka rauges...Pennal oli nagu oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
          pooled mehed eesti koondises kah rabavad, aga sinna see asi jääb kah...Kuyt tegi päris imelikku tsirkust eile, valede söötude/palli kaotuste/juhtme kokku ajamise endal rekord?
          sa Chelsea mängu ei vaadanud samal ajal?

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Wenger on natsa kauem toda tiitlit püüdnud.
            (olgu vahemärkuse korras öeldud, et 1996 meeskonna üle võtnud Wenger ei pidanud edu midagi nii kaua ootama (kuigi alles aasta varem oldi 12.), juba 2 hooaega hiljem pandi liiga kinni)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              sa Chelsea mängu ei vaadanud samal ajal?
              ütles teises teemas, et ei näinud. Pooli mäng oli põnevam...

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                See peab küll üks ilgelt püss skaut olema, kes leiab (!!) Hollandi koondislase, Brasiilia liiga parima mängija ja Venemaa liiga parima kaitsja. Või mis?
                Miks siis keegi muu tippklubi ei ostnud ennem need mängumehed?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  äkki jõuti ilukilpide müügist saadud suure rahapakiga esimesena jaole?

                  Kommentaar


                    Siiski tasus korduse vaatamine ennast täielikult ära.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      sa Chelsea mängu ei vaadanud samal ajal?
                      ma olen gloori hunter...kaen ainult mänju ja arsenali vastu mänge :P

                      eino olude sunnil olin sunnitud leppima selle loomade jalgpalliga, mis viimased 20 minutit siiski ilusaks ja põnevaks muutus. Ennem seda oli ikka masendavalt palju praaki ja mõistetamatut tegutsemist mõlemalt tiimilt, arvestades nende klassi....kohati jäi selline eesti liiga mulje juba

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        ma olen gloori hunter...kaen ainult mänju ja arsenali vastu mänge :P

                        eino olude sunnil olin sunnitud leppima selle loomade jalgpalliga, mis viimased 20 minutit siiski ilusaks ja põnevaks muutus. Ennem seda oli ikka masendavalt palju praaki ja mõistetamatut tegutsemist mõlemalt tiimilt, arvestades nende klassi....kohati jäi selline eesti liiga mulje juba
                        mida mu**i sa ajad? pane lapp suhu tagasi.

                        Kommentaar


                          vince, sa alles hiljuti vaatasid ÕS-ist järgi sõna kuna erinevad tähendused. Palun uuri enne ja ennem erinevad kasutusviisid ning tähendused.

                          Ette tänades,
                          Sinu laiskvorst
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            sell, sa küsi pühapäeval pärast mängu, ma siis seletan. noh näiteks nii, et enne oli teoreetiline tiitlivõimalus, enam ei ole. or smth. näidet iseloomustava skoori võid ise valida

                            a tegelt on muidugi antud juhul "enne" õige. ennem = pigem.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              sorry, sell, aga siin foorumis ei tohi õigekirjast rääkida, muidu düsgraafidest puberteedid saavad enneolematult äkilise akne.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vabandust, härra fittibaldi, praeguse kasutajanimega fitti, aga kas meil polnud mitte kokkulepe, et aprillis kasutame antud suhtluskeskkonnas ainult eestikeelseid väljendeid ja vasteid? Või oli härra antud teema arutamise hetkel liigsuures alkoholijoobes?

                                Ma oskan küll juba aimata Teie vastulauseid ja õigustusi, aga siiski jätan küsimuse Teile vastamiseks.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X