320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    West Ham võitis 3:1 Boltonit. Tevez küttis jälle kuuma ning juhtis vägesid. Relegatsioonist väljas, üks mäng jäänud, Manu! Läheb teravaks!

    Kommentaar


      vaatasin siin tabelit ja järelejäänud mänge: Charlton ja Watford siis kindlalt väljas kuid mis saab West Hamist?? viimane mäng ManUga mis tegelikult kindlasti vaja võita.Lihtsamaks teeb selle kindlasti tõsiasi,et ManU juba meister ja ei vaja võitu kuid noored soovivad kindlasti ennast näidata fergile. Juhul kui West Ham suudab meistreid lüüa on kõik korras.Kui ei, siis peab pilgu pöörama mängule Sheffield United - Wigan.Sheff Utdil hetkel sama palju punkte kui West hamil kuid edestab väravate vahega.Wigan jääb duost maha 3 punktiga.Ühesõnaga peab lootma, et Sheffield võtab sellest paarist võidu või siis vähemalt vigistab.Juhul kui Wigan peaks võitma, siis kõigil kolmel võrdselt punkte. Väravatevahed hetkel siis sellised Sheffield -22, West Ham -25, Wigan - 23.
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        Wiganil tunduvad kellad olevat. Sheffield Utd on viimasel ajal kodus väga head vormi näidanud, samal ajal pole Wigan jumal teab mis ajast liigas võitu saanud. Bladesile piisab antud juhul punktist. Nii et kui just kenakest üllatust ei sünni, peaks West Ham ka 38 silmaga sisse jääma.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Wiganil tunduvad kellad olevat. Sheffield Utd on viimasel ajal kodus väga head vormi näidanud, samal ajal pole Wigan jumal teab mis ajast liigas võitu saanud. Bladesile piisab antud juhul punktist. Nii et kui just kenakest üllatust ei sünni, peaks West Ham ka 38 silmaga sisse jääma.
          Misjärel Wigan pöördub kohtukulli manu...
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kui kunagi on olnud kokkuleppe mängu koht...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Liiga libe tee. Wigani väikse võidu korral oleks nad mõlemad koos Utd-ga West Hamist parema väravate vahega eespool. Samas kui Haamrid kobistavad ManU vastu punni, on sellisel juhul väljas just Sheffield.

              Mis puutub kohtukulli, siis ma olen kindel, et nii Premieri kui WHUFC juristidel on kodutöö tehtud ja kõik nii jokk-iks sätitud nagu Elmar Sepa korteritehingud. Kaevata nad ju võivad, aga ei usu, et tolku tuleb. Liiga hoiatas ka, et see ettevõtmine on tulutu.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                warnock ja jewell on head sõbrad. küll nad kahe peale midagi välja mõtlevad

                Kommentaar


                  Praktikas küll... Aga kas ei oleks lahe, kui nad 90 minutit sügaksid mune ja pärast seda kui Manu on WH-le värava löönud, korraldaks Sheff.U imeilusa koridori jalgpalluritest ja Heskey läheks ja lööks tühja väravasse (samas Heskey peale seda ikka ei julgeks jätta)...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Ja siis tuleb teade, et Reo-Coker on parema kanniga neljandal lisaminutil Old Traffordil seisu viigistanud . ManU törts suuremas eduseisus olles tuleks see ehk kõne alla, kui tegu oleks Sudaani 3. liigaga. Samas kui Manchesteris on poolajaks seis 3:0.... Wiganile panustades on koefid igatahes päris head. Teisalt võib Ferguson rääkida küll teenete mittetegemisest jms, aga ilmselt on ka põhimeestel mõtted juba enne mängu šampanjapritsimise jms juures. Igatahes põnevaks läheb.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Kõige tõenäolisema stsenaariumi kohaselt kaotab West Ham 0-1 ManUle, kuid kuna Wigan võidab 5-0 Shef Unitedi jäävad Wigan ja West Ham mõlemad Premieri.

                      Kommentaar


                        Kõige tõenäolisema stsenaariumi kohaselt siiski IMO Man Utd küll võidab, kuid Wigan ei saa Sheffieldist enamat viigist ja üles jäävad nii Shef Utd kui ka Reo-Cokeri parem kann.

                        Kommentaar


                          Pole mõtet vaagida, Tevez on Hami poolaja viimasel minutil ette viinud!

                          Kommentaar


                            Tevez põmmutas täpselt poolaja lõpul ilusa kolli, West Ham saab Manu vastu ka duubli
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Tundub, et keegi jäi Premieri püsima!

                              Salute!

                              Kommentaar


                                Mõne meelest küll "faking Westham" ja ma isegi olen siin teemas eespool mitu kurja sõna öelnud, aga hooaja lõpu põhjal olid Hammersid vaieldamatult püsimajäämist väärt. Well done.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X