320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    türr, ma mõtlesin, et too nigga kuulub ka disabled gruppi
    silmad sellised poolkõõrdi jne
    fail
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Minus tärkas vana kooli rüütellikkus ja ma otsustasin Blackburni puuetega naiste kaitseks esitada tõestusmaterjali sellest, et olukord Eestis pole sugugi parem. Vabandan teema risustamisest.
      Ma ei tea, kus Sa elad, aga Pärnus mina korraga nii palju rõvedaid eitesid näinud küll pole.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ma ei tea, kus Sa elad, aga Pärnus mina korraga nii palju rõvedaid eitesid näinud küll pole.
        mõtle


        ja minge läbusse

        Kommentaar


          Tugay siis lahkub aasta lõppus. edu siis edaspidises elus

          Kommentaar


            Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
            Tugay siis lahkub aasta lõppus. edu siis edaspidises elus
            arvata oli, et see hooaeg jääb talle viimaseks. tegelt plaanis juba eelmisel aastal lõpetada. Fännid jätsid juba hüvastigi. Aga õnneks, võib öelda seekord tänusõnad Paul Inceile ning kaptenile, kes suutsid ta üheks hooajaks veel mängima meelitada. Milline õnn see tegelt oli, sest hooaja keskel oli vahepeal ainult 3 tervet keskpoolikut!. Ehk vanameister osutus äärmiselt kasulikuks mängijaks.

            Kommentaar


              1:3

              mängu õnneks ei vaadnud, sest ilmad on liiga ilusad. grill ja õlle on paremad.

              ühe pildi võiks ka panna...

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                mängu õnneks ei vaadnud, sest ilmad on liiga ilusad. grill ja õlle on paremad.
                Ja sa julged end jalgpalli fänniks nimetada?

                Kommentaar


                  jeesus võib suvel asendada ooijerit...

                  Kommentaar


                    reservide hooaeg lõppes Lancashire F.A. Canterbury Senior Cupi poolfinaaliga, kus vastaseks...bolton. Mäng lõppes 2:2 ning penaltitega jäi peale kahjuks bolton wanky Wanderers... Väravad lõid meie poolelt Gavin Gunning ja Marcus Marshall. Otsustava pendla suutis vastu boltoni väravavahti lüüa Olsson.
                    Koosseis oli poolfinaalis järgmine: Arestidou, Simpson, Olsson, Khizanishvili, Gunning, Lowe, Doran (vahetus Marshall 65 mins), Marrow, Blackman, Villanueva (vahetus J. Santa Cruz 65 mins), Treacy.
                    Pingil istusid kogu aeg: Flynn, Swann, Haworth.
                    Finaalis (siin staadionil) mängivad siis Bolton-ManU.
                    Aga Blackburn on ajalool enim kordi karikavõitjaks tulnud. Täpsemalt 17 korda (viimati 2006-07), Boltonil on võite 12 (viimati suudeti seda 1990-91. Finaalis oldi ka 2006-07) ja ManUl ka 12 karika võitu (tegemist on karikakaitsjaga). 12 võitu on ka Burnleyl.
                    PS! Karikas on päris ilus...

                    Kommentaar


                      Oli ka ühes teises teemas, kuid las olla siis topelt: http://www.tartupostimees.ee/?id=116426
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Oli ka ühes teises teemas, kuid las olla siis topelt: http://www.tartupostimees.ee/?id=116426
                        Tõenäoliselt R. S. Cruzile päris hea asendus. Loodetavasti lööb oma esimesel hooajal läbi ja ei põru.

                        Kommentaar


                          Ahh see Blackburn on ainult väike vaheaste poisile, sest ta ju "tahab saada eelkõige kogemusi, et tulevikus välja jõuda kõrgetasemelisse klubisse." Miskipärast mulle meenus kohe Pogrebnjak...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Oli ka ühes teises teemas, kuid las olla siis topelt: http://www.tartupostimees.ee/?id=116426
                            Päris tore oleks, kui saaks akadeemiasse. 3 aastat seal mängimist tuleks kindlasti kasuks. Kuigi testimisele kutsutakse aastas väga palju erinevaid mängijaid ja lootus blackburni saada on kaunis väike.Aga ehk õnn on tartu poisi poolt ning esimene eestlane seal on tõsiasi!

                            Kommentaar


                              Rovers alustab siis Portsmouthi vastu järgmise kooseisuga: Robinson väravas; Andrews Nelsen, Givet ja Warnock moodustavad kaitseliini; Diouf Grella Tugay ja Pedersen on keskväljal ja Samba ja Benny ründeduo.

                              Pingil Brown, Khizanisvili, Mokoena, Villanueva, Treacy, Olsson ja Doran.

                              Kommentaar


                                Nii, et pingil on kolm Roversi akadeemia kasvandiku kui ma ei eksi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X