320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
    aga varsti mõne teise klubi eest vist ? lahkub jaanuaris, või jääb suveni ?
    celtic tahab väga endale teda. suvel lõppeb leping ja sam ega ka morten ise pole kiirustanud seda pikendama. vana john igastahes pidavat panema jaanuari alguses viimase pakkumise lauale ja kui morten selle vastuvõtab, siis jääb meile veel paariks aastaks. aga kui keeldub, siis ilmselt üritatakse juba jaanuaris teda ma müüa, et natukenegi tema pealt raha saada + muidugi vabaneb blackburni kohta väga suur palgaraha (£30000-£40000).

    Kommentaar


      Pedersen maha müüa, Soldado sisse?

      Kommentaar


        Nii Üleminekuturg on kohe avanemas aga praegu oleme seisus, et Roversil pole raha, et kedagi osta. Ma nüüd nati uurisin, et kuhu see raha siis kadunud on.
        Sämm on sellel hooajal põhimeeskonda täiendanud kaheksa mängjaga (uskuge või mitte). Paraku pole enamus neist ennast veel õigustanud. Sisse on toodud 4 uut kaitsjat, kaks poolkaitsjat ja ka kaks ründajat.

        Gaël Givet- 28 kaheksa aastane prantsalsest kesk ja vasakkaitsja tuli meie juurde Marseillest juba eelmisel Jaanuaril (võeti laenule) ja kuna ta mängis väga hästi oli väga loogiline, et suvel maksti tema eest 3,5 millionit ja jäetigi ta endale. Sellel hooajal on ta kindlalt algkooseisus ja löönud ka ühe värava. Minu meelest üks parimaid oste sel hooajal.

        Lars Jacobsen- 30 aastane taanlanest paremkaitsja tuli meile vaba agendina Evertonist.
        Mina ei saa aru miks see mängja hangiti. Kas lihdsalt sellepärast, et tasuta sai? Ei tea. Igastahes on ta sel hooajal mänginud 12 korral ja tundub, et praegu on ta oma koha algkooseisus kaotanud.

        Michel Salgado- Meistrite liiga kogemusega 34 aastane hispaanlasest paremkaitsja. Tuli vaba agendina Real Madridist ja veedab meil järgmised kaks aastat. Vähemalt lepingus on tal nii kirjas. Minu arust veel halvem most kui Jacobsen aga kui tasuta sai siis miks mitte.

        Pascal Chimbondana- 30 aastane prantslasest vasak kui ka paremkaitsja. Tema osteti asenduseks Stephen Warnockile, kes leidis, et võiks Birminghami minna. Pascali eest maksti Tottenhamile 2 miljonit ja see mees on ka kindlalt põhikooseisus. Viimasel ajal just paremas kaitses. Minu arust kõige parem ost sellel hooajal.

        Elrio van Heerden- Järjekordne vabaagent. 26 aastane LAV-I pallur kes on väga kiire ja temele meeldib mängida poolkaitses ja asetsus seal ei ole talle oluline. Paraku tabas teda sama saatus nagu Maceo Rigtersit ehk siis mängida ta lihdsalt ei saa. Sellel hooajal on ta mänginud ainult kahes liigakarika mängus ja juba väidedakse, et Jaanuaris läheb see mees Sheffield Wednesdaysse. Üks mõtetumaid oste sellel hooajal

        Steven N'Zonzi- Mulle tundub, et see 21 aastane prantsalsest poolkaitsja on Sam Allerdyce lemmikmängja. Tema tuli meile sellisest Prantsusmaa klubist nagu Amiens SC ja ta eest maksti umbes 400 000 naela. Väidetakse, et tegemist on uue Patrick Vieraga. Sellel hooajal 13 mängu ja ka üks värav.

        Franco di Santo- 20 aastane argentiinlasest ründaja kes on meie juures laenul Chelseast. Piimamees palun vabandust aga mina ei saa aru miks ta kogu aeg algkooseisus alustab. Ma lihdsalt ei saa. Ta on siiamaani mänginud 15 mängu ja löönud ühe värava. Ta võib ju seal ees joosta nagu peata kana ja teisi esile tõsta aga midagi peaks ikka ise ka tegema. Väravaid lööma näiteks.

        Nikola Kalinic- 21 aastane horvaatlasest ründaja. Tema eest maksti 6 miljonit naela. Rovers käib harva selliseid summasid välja. See raha on läinud aga täiesti aia taha. On löönud küll kaks väravat. Mõlemad liigakarikas. Esimene Penaltist Petterbrough vastu ja teine Chelsea vastu veerandfinaalis. Põhiliselt sekub see mees väljakule pingi pealt. 11 mängu on ta liigas kirja saanud ja alustanud algkooseisust aind korra. Halvim ost sellel hooajal

        Kommentaar


          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
          Nii Üleminekuturg on kohe avanemas aga praegu oleme seisus, et Roversil pole raha, et kedagi osta. Ma nüüd nati uurisin, et kuhu see raha siis kadunud on.
          .....
          Lars Jacobsen
          ....
          Michel Salgado
          .....
          Steven N'Zonzi
          ....
          Franco di Santo
          ...
          Nikola Kalinic
          Mina seda juttu eriti tõsiselt ei võta, et meil raha üldse kohe pole. Sama juttu on räägitud eelmistel hooaegadel, kuid iga talv on keegi juurde maandunud. Eelmine aasta siis sõber senegalist ja givet. Muidugi, priisata meil rahaga kindlasti pole, kuid ühe james beattie me ründesse toome.

          Lars polnudki mõeldud algkoosseisu meheks. Pigem on ta toodud meeskonda selleks, et vältida igasuguste danny simpsonite korduvad lollused ja andrewsi kasutamist paremal äärel. Minu arust parem mees, kui salgado pascali asendamiseks.

          Salgado hankimine on olnud täielik müstika. Üpris kõrge palgaga, kuid mänguoskustega ei ületa kuidagi teise paem kaitsjaid. Pole suutnud kuidagi kohaneda inglise jalgpalliga. Mõttetu mees!

          N'Zonzi on olnud kindlasti üks väga hea ost. Palju on mänguaega saanud tänu grella pidavatele vigastustele. Midagi erilist temas pole, uus Viera kindlasti pole. Prantsuse koondises kindlasti kunagi mängima ei hakka, kuid tänases blackburnis on tegu täiesti korraliku ja arvestatava mängumehega. Areneda veel saab, eriti söödutäpsuse kohapealt

          Di Santo ja Dunn on olnud seni meie parim ründepaar. Nii uskumatu, kui see tundub. Di Santo pole mu lemmik, kuid oma kiiruse ja tehnikaga suudab tekitada teistele väga häid olukordi. Muidugi, tal on suuri puudusi ja üks neist on väravalöömis oskus. Õigemin selle oskuse puudumine.

          Kalinic on osutunud täielikuks läbikukkumiseks, rääkigu big fat sam mida tahab. Pidi tüübilt olema natural finisher, kuid igatahes seni pole sellest kordagi märku andnud. Ei imest, kui suvel tagasi horvaatiasse läheb.

          Kommentaar


            Sämm laseb täna suurematel staaridel puhata ja saadab Fa karika mängus Aston villa vastu väljakule nati nõrgema kooseisu kui tavaliselt.
            alustavad täna siis: Brown, Chimbonda, Givet, Jones, Olsson, Salgado, Dunn, Reid, Diouf, Di Santo, Kalinic.

            Ründeliin on meil kõva
            Pingilt alustavad: Robinson, Pedersen, Khizanishvili, Doran, Hoilett, Gunning, Rigters
            Khizanisvili on Newcastlest tagasi, Doran käis vahepeal MK Donsis ja Rigters kuskil laenul ei käinud ja on sellel aastal esimest korda üldse roversi kooseisu märgitud kui ma ei eksi

            Mängu vilistab hiljuti ka Tallinnat külastanud Howard Webb

            Kommentaar


              millega see kukk jälle hakkama siis sai, et punase kaardi teenis?

              Kommentaar


                lõi vist kedagi...nii sain mina aru

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  millega see kukk jälle hakkama siis sai, et punase kaardi teenis?
                  habib beye jäi ette... aga asja hea külg, õnneks ta ei mängi nüüd teisipäeval

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Blackburn Rovers sõlmis kahe aastase lepingu Elrio van Heerdeniga. Mees liitus tasuta Belgia klubist Club Brugge.

                    ja läinud ta juba ongi...

                    Kommentaar


                      tervist, Amine Linganzi


                      ja Yıldıray Baştürk

                      Kommentaar


                        Martin Olson on ründajaks pandud?!
                        Tegemist on üpriski multifunktsionaalse mängjaga ma vaatan.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                          Martin Olson on ründajaks pandud?!
                          Tegemist on üpriski multifunktsionaalse mängjaga ma vaatan.
                          vasakul äärel mängis. wingerina tundubki paremini hakkama saavat, kui kaitses.

                          muidu uudiseid veel- kalinic tundub inglise jalgpalliga kohanevat ning on di santo suutnud pingile istudada. Dunn pikendas lepingut 2012 hooaja lõpuni. Benni üleminek west hami olevat tundide-päevade küsimus ja asendajaks olevat vana hea James Beattie

                          Kommentaar


                            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                            tervist, Amine Linganzi ja Yıldıray Baştürk


                            Kommentaar


                              Wow, Bastürk ka veel elus?

                              Kommentaar


                                Benni McCarthy pakkis pillid kotti ja läks West Hami.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X