320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
    nelsen ei mängi terve ülejäänd hooaja lol!
    Ja sellest tulenevalt ta täna ei mängigi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
      Nelsen ja Nzonzi ei mängi täna kindlasti. Ilmselt jätab kohtumise vahele ka Andrews. Junior kahtlane. Givet-i on aga tagasi oodata ja ilmselt ta Samba kõrvale keskkaitsesse läheb. Mina näeksin seal aga parema meelega Phil Jones-i. Ruben ilmselt saab ka täna veidi mänguaega aga Formica kooseisu mahtumises ma veidi kahtlen.
      Ma arvan, et kooseis saab selline olema: Robbo; Salgado, Givet, Samba, Olsson; Emerton, Jones, JJ, MgP; Dunn; Santa
      Junior tänaseks mänguks terveks ei saand ja kooseisu ei mahu, nagu ka Andrews. Givet alustab vasak ja P. Jones keskkaitses. Ruben alustab täna algkooseisus ja Formica peab järgmist kohtumist ootama.

      Tegelik kooseis siis selline Robinson, Salgado, P. Jones, Samba (c), Givet, Emerton, Dunn, J. Jones, Olsson, Rochina, Santa Cruz.
      Pingil: Bunn (GK), Kalinic, Pedersen, Benjani, Roberts, Hanley, Diouf.

      Kommentaar


        2-0 kaotus. Rochina oli päris korralik ja Roberts peale sissetoomist praktiliselt nähtamatu. Santa ka millegi erilisega hakkama ei saanud

        Kommentaar


          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
          2-0 kaotus. Rochina oli päris korralik ja Roberts peale sissetoomist praktiliselt nähtamatu. Santa ka millegi erilisega hakkama ei saanud
          Ei nõustu. Barca treener valetas, kui ta väitis kõiki Barca B mehi olevat Jack Wilshere'i tasemel. Ruben oli täna kusagil Kristen Viikmäe ja Sander Puri tasemel ehk pm oli väljakul lihtsalt hunnik sitta. Santa muidugi oskas veel kehvem olla-õnneks City vastu ta mängida ei saa. Järgmine mäng on Junior ehk tagasi ning rünnakul alustavad Mame ja Niko. Siis on vähemalt lootus, et suudetakse kuidagi vastase väravat ohustada.

          Kommentaar


            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
            Järgmine mäng on Junior ehk tagasi ning rünnakul alustavad Mame ja Niko. Siis on vähemalt lootus, et suudetakse kuidagi vastase väravat ohustada.
            Mind üldse ei ülladaks kui Kean paneks City vastu ründesse Benjani ja Robertsi

            Kommentaar


              Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
              Mind üldse ei ülladaks kui Kean paneks City vastu ründesse Benjani ja Robertsi
              Praeguse ründajate valikul erilist vahet pole, kes seal ees on. Ainuke tüüp, kes rünnakul sellel hooajal midagi teha suudab, on Junior. Tänases Roversis on tema vahest ainuke, kes tundub olevat võimeline mänge võidule viima. Ma poleks uskunud, et ma seda ütlen, kuid Santa laenule võtmine tundub olevat viga. Praegu tundub, et teda hoitakse lihtsalt platsil, et äkki tuleb kuskilt. No ei tule ja ilmselt ei hakkagi tulema. Citys veedetud aeg on ta muutnud laisaks ning ebakindlaks. Ja enam pole meil luksusautot ka, kes millimeetrise täpsusega palle talle ette annaks, mida lihtsalt väravasse koksata. Olid ajad...
              Seis on üpris kehv, kuid kolm mängu on kodus. Ajalugu on näidanud, et Ewoodil karta pole vaja kedagi- isegi mitte tulevast meistrit oma sibulakestega (või mis iganes selle palju haibitud uue Ole nimi ka pole)... Tuleb uskuda!

              Kommentaar


                Hoilett saab selle hooaja lõppedes kindlasti ka Rovers kõige parema mängja tiitli. Aga Bentley vist istub praegu Birminghamis pingil koos Derbyshirega. Derbyshirel vist ühdki hüüdnime polnudki kui ma ei eksi.
                Aga kui juhtub see, et kukkume alla siis ma kardan, et härrad hindud pagevad siit koos oma rahaga tuhat nelja ja siis võib meid tabada Leeds Unitedi saatus. Arvatavasti lahkuvad enamus praegused põhimeeskonna liikmed. Seega USKU häärased USKU PEAB OLEMA

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust

                  Reservid lõid neli ja Newcastle reservid lõid neli ja viiki mäng eile õhtul jäigi.
                  Kaks väravat Rubenilt, üks Mamelt ja üks Michael Potsilt.
                  Ja see punkt tõi Gary Bowyer'i satsile Barclays Reserve League North Group B võidu! Liverpooli edestatakse 4 punktiga, kuid punastel on pidada jäänud ainult 1 mäng. Play-offis minnakse kokku A grupi võitjaga, milleks ilmselt on ManU.

                  Blackburni disabled toetajad valisid hooaja parimaks ehk Ronnie Claytoni auhinna saajaks Michel Salgado.

                  Kommentaar



                    Kohalikud toetajad vist hakkavad juba usku kaotama

                    Kommentaar


                      Homme kodus Manchester City. Junior on tagasi. Nagu ka Andrews, mis küll tema viimaseid esitusi arvestades pole teab mis oluline uudis. Nelsen teadupärast hooaja lõpuni väljas, ilmselt on seda ka Grella. Lisaks on viimane mäng karistus kanda N'Zonzil ning Santa ei saa premieri reeglite kohaselt oma emoklubi vastu kaasa teha.
                      Kaotuse korral alumise kolme hulka ei kuku, kuid Ewoodil loodaks ikka 3 punkti ning selle väljakukkumise jama lõpetamist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                        Homme kodus Manchester City.
                        Ja mängu saab näha ka telekast eesti keelsete komentaaridega

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                          Mind üldse ei ülladaks kui Kean paneks City vastu ründesse Benjani ja Robertsi
                          Ja täpselt nii ongi. Junior ei mahu täna üldse kooseisu. Järelikult ei saand terveks. Pingil võtab koha sisse täna Mauro Formica.

                          Robinson, Salgado, Samba (c), P. Jones, Givet, Emerton, Dunn, J. Jones, Olsson, Benjani, Roberts.

                          Pink: Bunn, Kalinic, Formica, Pedersen, Rochina, Hanley, Diouf.

                          Kommentaar


                            Keanilt ikka väga halvad vahetused täna ja ma ei tea kas mulle aind tundus nii või hakkas kohtunik peale City väravat kergemini vilistama.
                            Igatahes meil kadus nagu mängutahe peale 1-0 väravat ära olgu seal suluseis või siis mitte
                            Laupäeval Bolton ja Ewood....Võitu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                              Keanilt ikka väga halvad vahetused täna ja ma ei tea kas mulle aind tundus nii või hakkas kohtunik peale City väravat kergemini vilistama.
                              Igatahes meil kadus nagu mängutahe peale 1-0 väravat ära olgu seal suluseis või siis mitte
                              Laupäeval Bolton ja Ewood....Võitu
                              Ruben keskväljale De Jongiga madistama saata... Keanil pole peas vist kõik päris korras.

                              Kui laupäeval Boltoni vastu võitu ei tule, siis EnnPauer on tõsiasi. On lambad.. oh.. vabandust.. kanad ikka

                              Kommentaar


                                Täna on N'Zonzi tagasi, kuid Dunn on väljas. Juniori osalemise võimaluste kohta on öeldud 50/50. Santa osalemine on ka kahtluse all, mis polegi nii halb uudis.. Pakuks alustama midagi sellist: Robbo; Salgado, Samba, Jones, Givet; Emerton, N'zonzi, JJ, Olsson; Benjani ja Diouf
                                Ewoodil notlobi vastu saab jääda rahule ainult võiduga!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X