320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Valus part time supporter, oled endale eraelu leidnud või? Ennekuulmatu, et noorte mäng jäi vaatamata.
    seda on muidugi väga südanstoojendav näha, et sul jätkub pedeparaadide ja muude oluliste ettevõtmiste kajastamise kõrvalt veel aega ka pidevalt minu pärast muretsemiseks. kui elukompass peaks teinekord kinni kiiluma, siis sinu number on kindlasti kiirvalimises.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      on see siin kõlapinda leidnud v?

      Kommentaar




        “you go as a hero, returns as a legend”
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          täpne jutt
          aga sa tegelt ka vaatad muidu kõiki noorteklubi mänge vää? see on mulle juba pikemat aega huvi pakkunud, kuid pole julgenud küsida.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            aga sa tegelt ka vaatad muidu kõiki noorteklubi mänge vää? see on mulle juba pikemat aega huvi pakkunud, kuid pole julgenud küsida.
            ole nüüd. kui peale satun, siis jälgin. akadeemiat üliharva, ehk mõned mängud aastas, reserve ka üldjuhul vaid siis, kui on keegi vigastusest paraneja seal mängimas vms. noorte karikafinaal on lihtsalt päris hea võimalus aru saada, mis puust üks või teine jorss tehtud on.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Nagu selles oleks midagi halba, et keegi meist ka noortevutti jälgib..

              Kommentaar


                Kui muid uudiseid pole, siis Twitter aitab välja

                Kommentaar


                  bbc's on tegelt paar tükki veel.

                  üks
                  kaks

                  see teine on muidugi eriti kurb. g'nev soovitab scholesil edasi mängida. kamoon paul, don't do it.

                  ja väike videointervjuu giggsiga on ka seal.

                  lõppeks: nani on meeskonnakaaslaste arvates selle hooaja parim. hõissa!
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ole nüüd. kui peale satun, siis jälgin. akadeemiat üliharva, ehk mõned mängud aastas, reserve ka üldjuhul vaid siis, kui on keegi vigastusest paraneja seal mängimas vms. noorte karikafinaal on lihtsalt päris hea võimalus aru saada, mis puust üks või teine jorss tehtud on.
                    Ikkagi inimene!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      See "otsime vähemasti kolme uut mängijat" on päris palju kajastamist leidnud. Eks näis muidugi. Ühe loova/ehitava keskpooliku võiks kindlasti suvel sisse tuua. Minu poolest maksku kasvõi väikese preemiumi turuhinnale lisaks. Vv nii ehk naa. Kaitse ja ründe osas vist nii suurt vajadust uue vere järele nagu ei tohiks olla.

                      Pühapäeval siis "Edwin van der Sar, Darren Fletcher, Patrice Evra, Paul Scholes, Anderson, Dimitar Berbatov will play" mida põhimõtteliselt võiski arvtava. Ehk annab see mäng ka vastuse küsimusele, kas Fletcher on piisavalt vormi kogunud. Pluss kes on liiga parim väravakütt. Hetkel jagab Dimitar esikohta koos Carlosega.

                      Kommentaar


                        The manager has also confirmed David Beckham will play at Old Trafford next Tuesday in Gary Neville's testimonial.

                        Meedias liikunud jutud said ka kinnituse. Lisaks temale siis on räägitud ka kindlate tulijatena Nicky Buttist, Gary vennast ja eks Giggs ja Scholes saavad ka mõnikümmend minutit kirja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                          See "otsime vähemasti kolme uut mängijat" on päris palju kajastamist leidnud.
                          Huvitav, kas see härra siis läheb ka kirja, kui üks neist kolmest?



                          Raphael Varane. 18-aastane keskkaitsja, "uus Laurent Blanc", kes tänavusel hooajal Lensi õudushooaja üks väheseid positiivsuseid olnud.

                          Klubiga väidetavalt jutud tehtud ning mängija otsustada, kas vahetab klubi või mitte.

                          Kommentaar


                            eks näis, kas becks läheb surub SAFiga kätt ka. oleks soliidne mõlema poolt. a see selleks.

                            ostude koha pealt peab ka arvestama tõsiasjaga, et tänavune suvi on viimane kus saab financial fair play lati alt sirge molliga läbi kõndida, olgugi, et...juudivõlg. ehk et Fergie peaks ikka korralikult paugutama, sest järgmine aasta (ei ole küll selle teemaga väga tutvunud, et kui on siuke võlg, siis mis raha eest üldse šopata saab jne, seega võin enda mõttelennuga vabalt rukkisse maanduda) on kraan arvestatavamalt kuivem kui praegu. eriti tahaks näha mingit nooremat verd, stiilis 19-20, kellest ehk paari kolme aasta pärast juba päris korralikud poisid valmis treitud.

                            ashley youngi puhul kardan ma seda, et karakter valib ikkagi liverpooli, sest minuteid peaks kindlasti seal rohkem kogunema ning arvestades euroopameistrikate-koefitsenti on need üpris hinnas.

                            ja müügem see maderfaking obertään maha!

                            shalom!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                              Täitsa usun, et särgivärvil on roll. Mul FIFA-t mängides küll. Üleüldse tundub, et kui mingi arvutimäng jalgpalli nüansside mõistmisele kaasa aitab, siis on see FIFA või PES, mitte FM.

                              FML.
                              Tõstan selle teema veel kord üles. Nimelt meenus mulle, et kord 90ndatel tundus särgivärv Fergie'le nõnda oluline olevat, et poolajal ...

                              Mäletan pooluduselt ka sellist 'teaduslikku'/'statistilist' väidet, et oran˛ide särkidega veab tiimidel kõige vähem. Mis on mõnevõrra veider, arvestades, et oran˛ on silmale tegelikult kõige paremini nähtav.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                kas sa murdock Becksi osas vihjad sellele, et neil nagu oleks Fergiega millegi üle ära leppida? minu meelest omaaegsed tülid on juba ammu unustatud. nt paari aasta eest San Sirol:





                                neid 19-20 tüüpe on ju tegelikult ka juba praegu meeskonnas küllaga. selle varaani koha pealt jääksin natuke skeptiliseks, sest ta paistab pisut liiga hea, et neljanda-viienda keskkaitsja koha peale võidelda. samas kui on parem, siis servapidi tähendaks see juba ju Evansi mahakandmist või vähemalt selgeks pingimeheks lükkamist.

                                90-92 sünniaastaga jorsid on hetkel järgmised, püüdes neid natuke rühmitada vastavalt sellele, kui palju keegi uuel hooajal mänguvõimalust võiks saada:

                                * juba põhikoosseisus rohkem-vähem kanda kinnitanud punt + laenumehed: Fabio, Rafael, Welbeck, Macheda.
                                * need, kes saavad eeldatavalt uuel hooajal mõned mängud põhimeeskonnas või teevad korraliku laenuperioodi mõnes Premi tasemega klubis: Amos, Bebe, Gill, Drinkwater, James.
                                * paljulubavad tulevikulootused, mingi laen tuleks kasuks: Ajose, Petrucci, Vermijl, King, Tunnicliffe, Brown, Brady.
                                * ja paraku ka mõned, kellel pikemas perspektiivis reaalselt siiski Unitedis väga šanssi ei näe (subjektiivne arvamus): Dudgeon, Wootton, Norwood, Fryers, Devlin, Lingard.

                                näiteks see kolmas bande saab pea tervenisti uue hooaja keskpaigaks juba 20 täis ja üle päris mitme aasta on tõepoolest tunne, et seal leidub sellise klassiga mehi, kes võivad end tulevikus põhikoosseisu mängida. oluliselt targem on "investeerida" nendesse kui järgmistesse obertäänidesse-dioufidesse, kellest ju iial ei tea, kas saab tippklubis asja või saab munapea.

                                pealegi ei näe ma praegu - eeldusel, et ostetakse minimaalselt vv ja üks kogenud keskpoolik - platsil eriti positsiooni, kus mõni toormaterjal kuigivõrd kogemust saaks korjata. ehk ainult vasak äär, kui just sinnagi ostu ei tule. kaitses on kõik positsioonid mitmekordselt kaetud, poolikuid on tegelikult kah ju arvuliselt kapaga, ründajatest rääkimata. laenu on siis juba oluliselt mõttekam teha oma kasvandike, mitte ostudega.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X