320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Saab huvitav olema vaadata mängu baaris, mis Rangersi ja Celticu toetajaid pungil.
    Ega see millegi heaga lõppeda ei saa.
    Algselt postitas fitti
    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

    Kommentaar


      tänks , vince ! (Y)

      Kommentaar


        mitte veel pärispäris lõplikult kinnitatud, aga ilmselt nii minnakse (murdock palun ära tee suitsiidi.)

        van der Sar
        Fabio - Vidic - Ferdinand - Evra
        Valencia - Carrick - Giggs- Park
        Rooney - Hernandez

        pink: Kuszczak, Smalling, Fletcher, Anderson, Scholes, Nani, Owen.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ei tea kas see peaks tähendama siis tupsudadaa Dimi.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Kas Berbatov on vigane või mis sitt see on?

            Kommentaar


              Ei tea kas Fletcher saab mängu või ei.
              Algselt postitas fitti
              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

              Kommentaar


                Roony on loom!!!!!!!!

                Kommentaar


                  Rooey on loom !!!!!!!!

                  Kommentaar


                    Proovi veel...ehk kolmas kord läheb täppi.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Ainus kord kus ootan teie võitu, ja siis te ka feilite. täiesti kasutu meeskond.

                      Kommentaar


                        Masendav on see, et viimased kaks väravat olid täiesti elementaarsel tasandil välditavad – esimese puhul 3-4 kaitsjat lihtsalt nillisid Messit aupaklikult + VDSi sitt kohavalik; teine oli äsja platsile lipanud Nani puhas topeltbläkk.

                        Samas, eksole, B*******a oli igas elemendis üle ka.

                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Ainus kord kus ootan teie võitu, ja siis te ka feilite. täiesti kasutu meeskond.
                        Duubel (vähemalt esimene pool lausest). Kokkuvõttes: utterly forgettable.

                        Kommentaar


                          Au ja kiitus Barcelonale, täna olid nad meist paremad, polnud seda pederastiat daivimises osas ning lihtsalt söötsid meid surnuks.

                          Esimene värava paneks Vidici hingele - tema mees lõi ära
                          Teise värava paneks ka Vidici hingele - pidanuks peale minema
                          Kolmas värav oli meistriklass - ilusti ristnurka, kuid jah - siiski Nani pask ka.

                          Üldiselt possession oli meil ikkagi weak, palli eriti kätte ei saanud, nad olid söötmise osas ikka meeletult üle. Mis seal ikka - Messi, Pedro ja Villa tegid hea mängu neil, üleüldiselt kõik olid justkui super. Meie omadest noh - kedagi väga ei oskagi vast kiita.

                          Pigem teeb mulle muret see, et sellise klassiga tiim nagu ManU ei saa CL finaalis Barcast niivõrd nõrgem olla, isegi kui põhimõtteliselt mängitakse koduväljakul. Et mis meil siis see nõrgim lüli vast on... mida/keda täiendada, kuhu keda osta, kaldun arvama, et keskväli on siiski hunnik sitta ja meie tempo on lihtsalt vanuritele sobivam, Giggs, Scholes auf Wiedersehen ja äkki midagi kiiremat sisse tuua? Kahju, et VDV meie keskväljal ei positsioneeri ja kasvõi Sneijdergi sisse tuua... asjad hakkaksid laabuma.

                          Või SAFis asi? Ehk on mees oma taktikate ja geniaalsustega juba liiga vana, mängule jalgu jäämas?

                          Kuraaaaat, ma ei tea milles asi. Aga järgmine kord tahan ma vaid võitu võitu võitu. Me kõik tahame, ainult milles kuradima asi on.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            nad olid söötmise osas ikka meeletult üle.
                            Barca on meeletult üle psüühikaga. Kõik muu on elementaarne jalgpall.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kahjuks ei õnnestunud Hispaania koondise raudvara pluss Frodot ja hobbiteid üle mängida ja seda objektiivsetel põhjustel. Meie meeskond võttis maksimumi ja mina olen meie meestega rahul, kogu hooaja plaanis!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Barca on meeletult üle psüühikaga.
                                Jep.

                                + süva-anaallüüsi võtmes: B***a vastu keskväljaduo Giggs ja Carrick – (mitte et siin väga valikut oleks olnud, aga) mida v*ttu. Ma ei kujuta ette, mis imevägi selle isegi teoorias välja oleks mänginud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X