320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leeds oli ikka nii sitt, et isegi see Berbabaueri juhendatav kaitseliin võis käed taskus ja irve näol mängida.

    PS eraldi tervitused alan smithile mikrofoni taga, kes sokkis kogu mängu sellest, kuidas kodufännid hästi häält teevad. did they fuck, samal ajal lauldi taustal Cantonast, Scholesist ja Leeds scumist.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Leeds oli ikka nii sitt, et isegi see Berbabaueri juhendatav kaitseliin võis käed taskus ja irve näol mängida.

      PS eraldi tervitused alan smithile mikrofoni taga, kes sokkis kogu mängu sellest, kuidas kodufännid hästi häält teevad. did they fuck, samal ajal lauldi taustal Cantonast, Scholesist ja Leeds scumist.
      mõni ajudega moderaator võiks sellise valeliku postituse eemaldada. vastik lugeda.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Noo Owen ütles just,et Berba mängib trennis ka keskkaitset nii et temajaoks polnud see üllatus.Aga tore oli , parajalt eksperimentaalne, teine poolaeg oli selline kontrolliv värk.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          BERBATOV KESKKAITSES? kas pogba sai mängida?

          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            Fabio, Carrick, Berbatov, Valencia kaitseliin. nautige. eelmise aasta PL topskoorija mängib keskkaitse. pogba suht tuim, enamus pallid tahapoole a muidu sellise koosseisuga täitsa tore. see Fryers ka täitsa tõsine vana
            Valencia ja Diouf äär - jumala kobe esitus. SAF on ikka erakordselt vinge huumorisoonega, kui läheb formatsiooni valimiseks.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Nagu sa eelnevast aru võid saada siis tõsi, Pogba mängis ka

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                mõni ajudega moderaator võiks sellise valeliku postituse eemaldada. vastik lugeda.
                ma siiralt ei suuda su iroonial/mitteiroonial enam ammu vahet teha, enamasti taandub lihtsalt arusaamatuks õlakehituseks.

                aga. piinlik tunnistada, ent mingi osa kodanikke arvas vahepeal heaks ka istanbul-istanbul laulda. need vaikisid küll üsna kiirelt, aga ikkagi - cnuts, konkreetselt.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ma olen vist ainuke, kellele tundus diouf alla oma taseme..
                  3dal minutil sooritatud löök pakkus palju naeru, aga see selleks.
                  macheda ka oli veidikene ebakindel minu jaoks, selline natuke väristas jalga.
                  Pogba jällegi positiivne, hoidis julgelt palli ning söötis kiirelt õigetesse kohtadesse.
                  keskkaitsepaar berbatov - carrick pakkus nalja, kuid jah.
                  Eks poolajal tundus juba, et 3-0 jääb ka seis lõpuni, kuid siiski kena õhtupool Hiiu Pubis.

                  Kommentaar


                    Kuskilt jäi silma-kõrva, et SAF olevat Berbale ennustanud lähitulevikuks rohkem mänguaega. Selge pilt siis nüüd, mida ta selle all mõtles...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                      Ma olen vist ainuke, kellele tundus diouf alla oma taseme..
                      macheda ka oli veidikene ebakindel minu jaoks, selline natuke väristas jalga.
                      Pogba jällegi positiivne, hoidis julgelt palli ning söötis kiirelt õigetesse kohtadesse.
                      Oled vist jah. Selline ongi Dioufi tase.

                      Machedas olen ma mõnevõrra siiski pettunud. Tema ebakindlus väljendus ennekõike selles, et ta ei suutnud ühtki otsust õigeaegselt vastu võtta. Söödan? Löön? Või otsustan hiljem ja jooksen pea maas kaitsesse? Kui oli vaja palliga pöörata, tegi seda alati valele poole jne. Teisel poolajal talle enam eriti palli ei usaldatud ka. Samas ei ole ta mingi vasakäär, nii et liiga kaugeleulatauvaid järeldusi ei maksa teha. Reservides edasi kopitamine talle aga selgelt kasuks ei tule.

                      Pogbast ei saanud eriti sotti. Esimesed veerand tundi oli nii närvis, et tahtnuks ise talle suhkruvett viia. Siis nagu rahunes, aga mäng oli suurel jaolt tehtud, veeretati niisama, raske midagi selle põhjal hinnata. Igal juhul lubab.

                      Ezekiel jättis uutest kõige soodsama mulje. Tunnistan ausalt, et minagi polnud seda nime enne kuulnud. Kahju, et Leeds teda eriti reaalselt proovile ei suutnud panna, aga kõik, mis vaja, tegi ära sellise näoga, nagu oleks seda ennegi teinud. Kahtlemata põnev prospekt.

                      Cole - ei tea, ei ütle parem esialgu midagi. Pisike poiss, aga kiirust nagu eriti polnud. Palli ei kartnud igatahes.

                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      aga. piinlik tunnistada, ent mingi osa kodanikke arvas vahepeal heaks ka istanbul-istanbul laulda. need vaikisid küll üsna kiirelt, aga ikkagi - cnuts, konkreetselt.
                      Kuuldavasti oli see vastuseks Müncheni-chantidele. Aga no see muidugi ei õigusta. You never go full Leeds.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Ja üleüldse - lähiajal IPOga välja minna ... guud lakk!
                        Financial Times: Preparations for Manchester United’s $1bn Singapore initial public offering have been put on hold because of market volatility, but the offering may still go ahead in the fourth quarter, according to people with knowledge of the transaction.

                        Dämit. Enam ei jaga foorumis tasuta investeerimisnõu.

                        Kommentaar


                          Majanduslik loogika on jah suhteliselt olematu. Aga eks see Singapuri või Konghonmgi või kuhu iganes see planeeriti tagamõte tõenäoliselt ei ole nii väga majanduslik, kuivõrd leida need miljonid ja miljonid punasärklastest fännid, kes oleks valmis ka klubi omanikuks saada. Oleks ju tore sõprade seas öelda: 我自己的魯尼*. Valuation-shmaluation, hype equity ftw!

                          * - "I own Rooney" hiina keeles vastavalt guugli tõlkele.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            * - "I own Rooney" hiina keeles vastavalt guugli tõlkele.
                            mitte ei oma ruunit, vaid tema vasakust munakotikarvast 1 mm
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              mitte ei oma ruunit, vaid tema vasakust munakotikarvast 1 mm
                              rebi veel mõni
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                                rebi veel mõni
                                +2 või
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X