320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Kaks kindlat pennalt käi andmata. Virisen.
    Stoke on tore sats!! Nii et ei maksa viriseda!! Ka meile j2i seal pennal andmata nii et nuta patja!

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      sina otsid gifi, mina otsin sulle töö - sobib?
      ei sobi. pole kahjuks gifipede. vaata mängukokkuvõtteid. vasakujalgne kiks lööb 100-st taolisest võimalusest 101 sisse. sama käib ka torrese võimaluse kohta. vahe on selles, et üks nendest tähendanuks mänguvõitu... mis teile eriti korda ei lähe. pedede värk.

      kui te pennut taga peaksite nutma, siis seda, mis oli kohe mängu alguses - tõenäoliselt oleks õige otsuse korral olnud mäng ühte auku. teisel juhul tabas pall pigem selga. ja kui tabas ka kätt, siis alati saab käed otsast ära lõigata, et küsimusi ei tekiks.

      de gea muidugi päästis rämedalt, tra ma ütlen, see vend on hea - need va reflekstõrjed olid muidugi toredad, kuid parim oli too madala löögi tõrje. Varem lasi ta kordades kergemad löögid sisse.
      See va vea meelitamine oli ka muidugi üks asi, mida ma näinud pole - iseenesest õige, kuid riskantne ja naiselik.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        siiralt kahju, et siit teemast pärast mänge mõni somnambuul rehaga läbi ei viitsi jalutada.

        ja tõtt-öelda ajaks isegi üks lehepuhur asja ära, aga no mis sa teed, kui ei ole enam seda tantsutahet.
        Nojah, ma lootsin lihtsalt ravivale efektile, et loeb hommikul kaine peaga üle ja läheb ise vabatahtlikult wismarisse. Aga paistab, et hakkas hommikul uuesti peale võtma. Jäle joodikukalts, nagu mu vanaema ütles.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar




          Kommentaar


            Woodgatele punane + pennal Chicharito vigastamise eest oleks mängu käiku oluliselt muutnud.
            Selle kivi võib küll kohtuniku kapsaaeda loopida. Teine ei olnud pennal, kaitsja keeras külje ette.

            Kommentaar


              Mis on ühist Rooney'l , Vidicil,Evansil,Carrickul,Smallingul,Rafaelil,Hern andezel,Cleverley'l ja Gibsonil ?
              Mhm, kõik on vigastatud.Viimane välja jätta, suht nukker seis tegelikult.

              Viimases mängus jäi mulle mulje, et vasakut äärt nagu ei tahetud kasutada.Young oli vahepeal juba Nani juures väljas paremal ,et palli saada.Penaltite kohapealt, oleks võinud ühe vast ära anda, aga selle taha nutma jääda on lollus.Ise tekitati võimalusi küll , viimaste mängude hiigelrealiseerimine lihtsalt ei olnud kavas.Väga ei nuriseks, Stoke on kodus kõigile pähkel.De Gea oli muidugi FTW.

              Hargo väljaütlemised on küll koledad.

              e.saikostats
              27 - Manchester United have opened the scoring in the 27th minute in each of their last three Premier League games versus Stoke. Quirk.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                Woodgatele punane + pennal Chicharito vigastamise eest oleks mängu käiku oluliselt muutnud.
                Selle kivi võib küll kohtuniku kapsaaeda loopida. Teine ei olnud pennal, kaitsja keeras külje ette.
                minu striimi kommentaator oli väga vastu sellele teisele olukorrale. ise nõustuksin sinuga, et pigem esimene olukord, kui teine. aga stoke on kõvv. gg

                Kommentaar


                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  minu striimi kommentaator oli väga vastu sellele teisele olukorrale. ise nõustuksin sinuga, et pigem esimene olukord, kui teine. aga stoke on kõvv. gg
                  See Setanta vanamees pidi jah mingi Manku fänn olema...

                  Kommentaar


                    Oota kaua Rooney nüüd eemal on?

                    Kommentaar


                      Smalling ei mängi Baseli vastu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Oota kaua Rooney nüüd eemal on?
                        Küllap ta Liverpooli mänguks tagasi on
                        sigpic

                        Kommentaar


                          De Gea - Fábio, Ferdinand, Jones, Evra © - Carrick, Anderson, Giggs - Valencia, Welbeck, Young.

                          SUBS: Lindegaard, Fletcher, Park, Nani, Owen, Berbatov, Diouf.
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Peaks olema piisavalt tugev, et kodus Basel ära kottida.Eks jaga pinki ka kui pinki tuleb.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Olge head, kui keegi leiab, postitage siia siis mingi hea sopcasti link ka :P

                              Kommentaar


                                päris ründav pink.
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X