320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti perses värk, mis praegu Madejskil toimub. Kolm lööki ja kolm väravat. Nokaut.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      nojah, ilusale algusele siin koorumas valja hoopis kole lopp
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        nojah, ilusale algusele siin koorumas valja hoopis kole lopp
        Siiski tuli võit Manule ära.

        Kommentaar


          türa on vaja noore inimese närve sedasi nussida. vds päästis halvimast... kas bikay ei saand mitte 2 kolalst?:S:S... tra.. ja ikka jäi mängu edasi... müstika...

          Kommentaar


            See esimene kollane läks vist ikkagi de la Cruzile, kaamera lihtsalt näitas Bikey't. Koos nad seal Sahat torkima läksid. Kuid jah, mis kuradi komme see on sel hooajal pidevalt asjad kindlast eduseisust lõpuks ikka teravaks ajada?! Oleks Gunnari poeg viis senti madalamale lajatanud, olnukski jälle kellad. Kes ütles, et õnne vähe.

            Igatahes, Readingule tuleb au anda. Lihtsalt vaimustav, millist võitlustahet ja hinge lootusetus seisus üles näidati, nagu mcnamara selle peale ütleks. Ja ilma igasuguse irooniata - see ongi see üks ja ainus põhjus, miks mõned meeskonnad mängivad Euroopa kohtade peale ja teised vedelevad tabeli lõpus. Pohhui, kui mitu kiilakat vanameest klubi juhib või kui palju argentiinlasi kokku ostetakse.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              pärast 6ndat minutit oli väike kartus, et kas üldse on ülejäänud mängu mõtet vaadata aga tore, et reading'ul jätkus tahet võidelda ja make a game of it.

              mis puudutab mõnede manu meeste söötmis-, puhtakslöömis- ja pallihoidmise oskust, siis ahastamapanev.

              Kommentaar


                Ahastamapanev on noores eas ründav skleroos hoopis. Kell 7 ma veel mäletasin, et vaja kümneks pubisse mängu vaatama minna. Kella 12 paiku hakkasin mõtlema - oot, mida ma pidingi veel täna tegema? ()
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Ahastamapanev on noores eas ründav skleroos hoopis. Kell 7 ma veel mäletasin, et vaja kümneks pubisse mängu vaatama minna. Kella 12 paiku hakkasin mõtlema - oot, mida ma pidingi veel täna tegema? ()
                  laulgem koos:

                  part-time supporter,
                  you're just a part-time supporter
                  ...

                  Kommentaar


                    Eilne keskväli oli lihtsalt HIILGAV!
                    Fletcher, O´Shea ja ääred Richardson, Park - supper! Kes puterdas, kes magas, kes tegi ei tea mida! Tundus, et mängisid unised mesilased:P vb oli ka hiline kellaaeg süüdi:P

                    Nagu ManU´le ja teistele meeskondadele tavaks hakkab pärast kiiret ja kerget eduseisu uimasus. Mingid ime trikke hakatakse välja mõtlema. Umbes täpselt nagu BC Kalev On mingi 20 punktiga ees ja lõpus mängivad maha.
                    Igaljuhul motivatsiooni ei tohi kunagi kaotada kui aga kaob siis lendab tiitel käte vahelt mujale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                      No ega meil halvem väravavaht pole. Petr Cech on ikkagi korra maailma parimaks väravavahiks nimetatud nign erinevalt van der Sarist on Cechil veel tublid 10-15 aastat tippvutis jäänud:P
                      Sorry, et ka tema mainimata jätsin
                      aga on ka põhjus, sest
                      me lihtsalt ei rääkinud Chelseast

                      Kommentaar


                        Algselt postitas estone Vaata postitust
                        Sorry, et ka tema mainimata jätsin
                        aga on ka põhjus, sest
                        me lihtsalt ei rääkinud Chelseast
                        Jah, samas nii armas, et 2. meeskond Inglismaal üritab ikka endast kah märku anda, et nad olemas on.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ahastamapanev on noores eas ründav skleroos hoopis. Kell 7 ma veel mäletasin, et vaja kümneks pubisse mängu vaatama minna. Kella 12 paiku hakkasin mõtlema - oot, mida ma pidingi veel täna tegema? ()
                          Pole viga, sul alles ründab - mina olen kahjuks juba viimases staadiumis.

                          Kommentaar


                            Saha isetses jälle mõnuga. Kahju, et Smithi üle pikaaja taas platsil näha ei saanud.

                            Kommentaar


                              Utd fans exiting the ground after beating the scousers 2-0. "We won it 2 times, we won it 2 times, without killing anyone, we won it 2 times". You scousers w...
                              The Reward is Cheese.

                              Kommentaar


                                Ole põlv jupsib taas

                                Õnneks on Smith reservide eest viimasel ajal väga head mängu näidanud ning kohe-kohe valmis taas esindusmeeskonna tegemistesse sekkuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X