320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti pe**es, esimesena edasipääsemisest võib suu pmts puhtaks pühkida. Benfica vaevalt kodus Galatile kaotab või viigistab. Teiseks peame võõrsil Baselit vähemalt võitma, et üldse selle peale mõelda. Oeh jah.

    Kommentaar


      Ja Nani pole endiselt aru saanud, et seisvat palli ta lüüa ei oska. A no see selleks...
      Härrased Evra ja Fabio tegid vist äärtel kõige soliidsemad partiid.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Minu arvates oli Carrick ka väga hea.Kõvasti parem kui viimastes premieri mängudes kus väljakul käinud on.Igatahes saab Baseli vastu ilma temata kindlasti raskem olema.Fletcheri vorm läheb paremaks, aga ei ole päris see mis oli paar aastat tagasi.See eelnev muidugi ei tähenda,et ühte loovamat kutti vaja poleks.Isiklikult loodan,et kui Cleverley terveks saab , siis talle ka võimalus antakse.
        Ja kui hiljuti olen siin Evrad natuke tutistanud, siis täna oli väga tasemel.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Inward Vaata postitust
          Täiesti pe**es, esimesena edasipääsemisest võib suu pmts puhtaks pühkida. Benfica vaevalt kodus Galatile kaotab või viigistab. Teiseks peame võõrsil Baselit vähemalt võitma, et üldse selle peale mõelda. Oeh jah.
          Ja õnnega pooleks oli teie avavärav,vihe suluseisule.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Kui läks juba irisemiseks, siis ma tahaks teada, miks pagan see Chicha oli vaja alles vimaseks kümneks minutiks sisse tuua?

            That said, ründemängu täna kannatas juba täitsa vaadata viimase ajaga võrreldes, Nani oli hulga asjalikum ja Berba tegi kah tuju heaks. Young muidugi õnnetu, aga pärast vigastust ei olnud ka kõige targem otsus teda sinna positsioonile toppida. Kusjuures ma tõstaks Valencia temast isegi tahapoole, no see on ikka nii ühemõõtmeline mängija, et anna olla. Kui oma asja maksimumi peale ei tee, siis paneb iga puujalaga kaitsja ka tal väga kergelt tee kinni. Keskvälja osas - ei võtaks eriti sõna. Polnud häda midagi, eriti Carrickul. Mängupildi poolest üldiselt parem kui paar viimast, kaitses tuleb lollide vigade tegemine ära lõpetada lihtsalt. Uskumatult palju on mingite kakerdamistega sel hooajal endale sisse imetud. Hoolimata sellest, et üks ja sama liin järjest on vist kõige rohkem kaks-kolm mängu seisnud, ka eraldi võttes ei tohiks need mehed nii palju selliseid käkke läbi lasta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar




              Vana boss näitab mismoodi nende ajakirjanikega käituda, kes kriitikat julgevad teha.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Vana boss näitab mismoodi nende ajakirjanikega käituda, kes kriitikat julgevad teha.
                Ma pole just punanina suurim fänn, aga seekord antud videot nähes oli kiire: "Well done, Fergie" üle huulte lipsama. Vanal on ikka klassi ja ega tegelt pole õigemat persooni kui tema ülbet ja silmakirjalikku briti ajakirjandust paika panema. Keep it going!

                Kommentaar


                  Anderson põlvesidemete vigastusega veebruarini väljas, no tramaivõi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    brasiilia hargo.
                    elu on näidanud, et mingi hetk tuleb sellised mehed maha kanda ja edasi liikuda, sest sellist pulli ei saa lihtsalt lubada. juba teist hooaega ja blääd - põlved. mitte, et mul andoka vastu midagi oleks, just sai peo käima.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Kui juba hargo sündroomist juttu tuli, siis loodaks, et Tommyst ei tule uut inglise hargot, senine hooaeg näitab sinnapoole kulgu kahjuks ehk on tegu lihtsalt ebaõnnega. On poisil alles esimene tõsine hooaeg tippklassi jalgpallis, tahaks loota, et tema füüsiliste võimete valmisolekuga puusse ei pandud, mis võib jätta jälje ka tulevikule. Hooaeg on näidanud, et poisil oidu ja oskusi on, kandmaks punaste kuradite vormi pikalt-pikalt.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        United: De Gea, Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra; Nani, Carrick, Giggs, Young; Rooney, Hernandez.

                        Subs: Lindegaard, Evans, Smalling, Park, Gibson, Valencia, Macheda.

                        Kommentaar


                          Tugev koosseis, loodame parimat.
                          Obertan alustab Newcastle' eest

                          Kommentaar


                            Carrick-Giggs kõlab tõesti hästi, arvestades esimese viimast mängu ja teise igihaljast vormi.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Jälle see ruuni tujutseb...
                              Faking kole on vaadata mossis nägudega hernandezt ja rooneyt...... miks????

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RaitR Vaata postitust
                                Jälle see ruuni tujutseb...
                                Faking kole on vaadata mossis nägudega hernandezt ja rooneyt...... miks????
                                sest nad ongi koledad?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X