320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Kardan, et tuleb üks klassikaline 4-5-1 õhta.
    Oh kurat...eks tellib siis esimese õlle ära ja vaatab, mis sellest naljast välja tuleb.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Tegelt peaks ju ka veel olema võimalus alagrupp kinni panna - benficaga omavahelised mängud viigid ja väravate vahe hetkel meil 1 võrra parem. Aga jah, see eeldaks, et Baselit tuleks päris mitme väravaga võita.

      Kommentaar


        Võõrsil löödud väravatega läheb Benfica igal juhul esimesena edasi, kui punktid jäävad võrdseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Homie Vaata postitust
          Kas mulle ainult tundub või ongi viimase kahe-kolme kuu jooksul siia foorumisse eriti produktiivne selline nasfal'ide põlvkond peale kasvamas, kes on oma vutialase hariduse küll vanaemalt saanud?
          Esiteks on nii kõrge intelligentsiga inimesi nagu mina siin foorumis ainult üks ning praegu ei paista minusuguste põlvkonda küll peale kasvavat.

          Ma sooviks, et täna oleks jumal inimene kes on sündinud Baselis ning elab Napolis Või vastupidi

          Kommentaar


            Algselt postitas Inward Vaata postitust
            Võõrsil löödud väravatega läheb Benfica igal juhul esimesena edasi, kui punktid jäävad võrdseks.
            OK, minu paha

            Kommentaar


              Algselt postitas Planche Vaata postitust
              Tegelt peaks ju ka veel olema võimalus alagrupp kinni panna - benficaga omavahelised mängud viigid ja väravate vahe hetkel meil 1 võrra parem. Aga jah, see eeldaks, et Baselit tuleks päris mitme väravaga võita.
              Ma võin eksida, aga loeb ainult omavahelised mängud ning sellejärgi läheb Benfica esimesena edasi. Väravatevahe ei loe.

              EDIT: mu postituse võib kustutada vms. Nett on nii aeglane, et ei jõua foorumi postitustele järgi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Esiteks on nii kõrge intelligentsiga inimesi nagu mina siin foorumis ainult üks ning praegu ei paista minusuguste põlvkonda küll peale kasvavat.

                Ma sooviks, et täna oleks jumal inimene kes on sündinud Baselis ning elab Napolis Või vastupidi
                Duubeldan

                Kommentaar


                  Park põhis, siit küll head nahka ei tule
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Park põhis, siit küll head nahka ei tule
                    duubel. 1-0.
                    http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                    Kommentaar


                      Oi, kui valus, kohe t6mmati pea selgeks.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Ei olnud valus ainult magus oli

                        Kommentaar


                          Tramaivõi, Vida jälle vigaseks tõmmatud ja Johnny Error mängu...
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            ManU f2nni 6udusunen2gu ka veel, Evans sisse, Vidici vigastuspausi ei kujuta ette.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              No krt üldse ei oska mängida enam. Ründajad tiimis puuduvad... Rooney keksib niisama viimased mängud, mida pikemad juusked seda sitem skill vist, oleks aeg end kokku võtta, sest kõik ju teavad milleks ta võimeline on!
                              Nanit sõimasin ka esimesed 15min, aga sai vist Alexilt kerge winki ja hakkas mängima.
                              Puudub aktiivsus, kiire mõtlemine ja tegutsemine! Peab ära tulema raisk ja nüüd on näha, et hädasti on talvisel üleminekuperioodil vaja sisse tuua mõni korralik mängija keskväljale.

                              Kommentaar


                                no oleme ausad, praeguste seisude järgi ei oleks eiriline patt lõpuvile ajal onaneerima hakata. Rõõmuhõisked üle kogu planeedi!!! NO GLORY!!! Tuju on põhjas!!!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X