320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Manchester United could return to this season's Champions League if the Swiss Football Association fails to comply with Fifa and punish FC Sion.

    Mis siis muud, kui soovime Šveitsi jalkaliidule jätkuvat jonni.
    Polegi ammu Bayerniga mänginud. Ei taha ka väga lol

    Kommentaar


      Algselt postitas Planche Vaata postitust
      Polegi ammu Bayerniga mänginud. Ei taha ka väga lol
      Hiljuti mängisime, 2009-10 CL veerand-finaalis panid meile ära.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar



        Meeldetuletuseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
          Hiljuti mängisime, 2009-10 CL veerand-finaalis panid meile ära.
          Tean jah. Aga kui nüüd tõesti mingi ime läbi Basel CL-ist kõrvaldatakse, siis oleks neist kahju küll veidike. Nemad pole ju milleski süüdi ja väärivad kohta 16 parema seas. Ja oh millist nuttu ning hala siis haterite poolt siin foorumis jälle kuulda saaks! Ainuüksi Roma fännid räuskaks ju 3 lehekülge soppa täis.

          Kommentaar


            Kui nad millegis süüdi pole, siis miks neid kõrvaldada ähvardatakse ?

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Manchester United could return to this season's Champions League if the Swiss Football Association fails to comply with Fifa and punish FC Sion.

              Mis siis muud, kui soovime Šveitsi jalkaliidule jätkuvat jonni.
              Kui FIFA nii teebki nii lolli otsuse, siis kas pigem ei oleks võimalik see, et Bayern saab ilma (kordus)mänguta edasi?
              Minu arust alles EL mingis eelringis sai Athletic Bilbao ilma mänguta järgmisesse ringi/alagrupiturniirile.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas MUTD Vaata postitust
                Kui nad millegis süüdi pole, siis miks neid kõrvaldada ähvardatakse ?
                Loe artikkel läbi, saad teada. Või oota Postimehe pommtõlget, kui inglist ei mõika. Võib-olla on see juba olemas.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                  Kui FIFA nii teebki nii lolli otsuse, siis kas pigem ei oleks võimalik see, et Bayern saab ilma (kordus)mänguta edasi?
                  Minu arust alles EL mingis eelringis sai Athletic Bilbao ilma mänguta järgmisesse ringi/alagrupiturniirile.
                  turniiri huvides võiks manu need mängu saada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Manchester United could return to this season's Champions League if the Swiss Football Association fails to comply with Fifa and punish FC Sion.

                    Mis siis muud, kui soovime Šveitsi jalkaliidule jätkuvat jonni.
                    Ma loodan, et me ei saa seda kohta. Me ei vääri seda ja Basel oli meist üle.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      turniiri huvides võiks manu need mängu saada.
                      Wat? Turniiri huvides paneb Basel Bayerni kotti.

                      Kommentaar


                        Mitte, et Basel kehva punt oleks ja manu seda kohta vääriks (ja nad selle koha saaks) ning tore on kui väikesed (või väiksemad - kuidas keegi seedib) klubid, riigid üllatavad. Kuid auditooriumile on siiski meeltmööda suurte vaatamine (väiksema kaliibriga meeskondi on järelejäänute hulgas üksjagu)... ma eeldan, et sa isegi vaataksid pigem manu naised vs Bayern kui Basel vs Bayern mängu.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar



                          ah et sp looserfooli mehed ongi rohkem mehed jahhh!
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Oh issand mis kära siin tehakse sellise väikse spekulatsiooni üle.
                            Sellised skandaalse maiguga pealkirjad on ju ainult selleks, et klikke koguda.
                            Oleks oodanud, et siinsetel foorumlastel on piisavalt oidu, mõistmaks, et see on lihtsalt tähelepanu äratamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mitte, et Basel kehva punt oleks ja manu seda kohta vääriks (ja nad selle koha saaks) ning tore on kui väikesed (või väiksemad - kuidas keegi seedib) klubid, riigid üllatavad. Kuid auditooriumile on siiski meeltmööda suurte vaatamine (väiksema kaliibriga meeskondi on järelejäänute hulgas üksjagu)... ma eeldan, et sa isegi vaataksid pigem manu naised vs Bayern kui Basel vs Bayern mängu.
                              wrong.

                              Ükskõik millisest teisest klubist on mul CLis täiesti savi, aga kui sa oled krdi Basel ja paned Mankule kotid taha , siis lihtsalt peab fännama neid =P .
                              Lisaks sellele, et nad mitte lihtsalt ei kobistanud Kreeka stiilis ära, vaid mängisid totaalselt üle Unitedi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Mitte, et Basel kehva punt oleks ja manu seda kohta vääriks (ja nad selle koha saaks) ning tore on kui väikesed (või väiksemad - kuidas keegi seedib) klubid, riigid üllatavad. Kuid auditooriumile on siiski meeltmööda suurte vaatamine (väiksema kaliibriga meeskondi on järelejäänute hulgas üksjagu)... ma eeldan, et sa isegi vaataksid pigem manu naised vs Bayern kui Basel vs Bayern mängu.
                                Nii ongi, kas jõudemonstratsioon Šveitsi vastu oleks tõsiasi kui Baseli eemaldamine võiks tõsta Champions League play-offi Otelul Galati...vaevalt.
                                AMF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X