320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    bisaids: tegelt ei saa kaitse niimoodi toimida kui trio keskkaitsepaar&väravavaht on iga mäng erinev.
    Hea point, sest pool hooaega möödas ja ongi täpselt paras vaadata.

    Kolm korda on sama kaitseliin saanud 2 mängu järjest mängida. Kolme mängu järjest mitte kordagi.

    Aga toredamaks läheb. Viiel korral on sama keskkaitsepaar saanud tervelt 2 mängu järjest mängida. Kolme mängu järjest - mitte kordagi. Okei, võtame Crystal Palace'i vahelt ära ja siis tõesti said Rio-Vidic korra isegi vägeva kolmese seeria kokku. Woo faking hoo, eksole.

    Poole hooajaga on platsil jõudnud käia 11 (üksteist!!!) erinevat keskkaitsjate paari. Mitte ükski paar pole saanud teha koos rohkem kui seitse mängu. Rio-Vidic 7 korda, Rio-Evans 6 korda, Evans-Jones 5 korda, Rio-Jones 4 korda ja siis veel riburada igasugused huvitavad Carrickut sisaldavad kooslused ja muu huumor.

    Otse persest, kui lubate otsekoheselt väljenduda. Seda kõike vaadates on tabeliseis liigas ikka isegi rohkem kui okei.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Hea point, sest pool hooaega möödas ja ongi täpselt paras vaadata.

      Kolm korda on sama kaitseliin saanud 2 mängu järjest mängida. Kolme mängu järjest mitte kordagi.

      Aga toredamaks läheb. Viiel korral on sama keskkaitsepaar saanud tervelt 2 mängu järjest mängida. Kolme mängu järjest - mitte kordagi. Okei, võtame Crystal Palace'i vahelt ära ja siis tõesti said Rio-Vidic korra isegi vägeva kolmese seeria kokku. Woo faking hoo, eksole.

      Poole hooajaga on platsil jõudnud käia 11 (üksteist!!!) erinevat keskkaitsjate paari. Mitte ükski paar pole saanud teha koos rohkem kui seitse mängu. Rio-Vidic 7 korda, Rio-Evans 6 korda, Evans-Jones 5 korda, Rio-Jones 4 korda ja siis veel riburada igasugused huvitavad Carrickut sisaldavad kooslused ja muu huumor.

      Otse persest, kui lubate otsekoheselt väljenduda. Seda kõike vaadates on tabeliseis liigas ikka isegi rohkem kui okei.
      Äkki leiad kuskilt infot ka selle kohta, kui palju on erinevaid kombinatsioone olnud niigi hapras keskpoolikus?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Sorry, aga oled Sa näinud et väravavahte mängitataks kordamööda üldiselt ?
        harilikult muidugi mitte, sest tavaliselt on enamikuajast pingil konutav varu-vv niikuinii nõrgem
        pluss veel see, et pidev konkurents ei pruugi alati enesekindlusele hästi mõjuda,
        aga siin-seal tuleb ette erandeid

        PS esivv. d.Gea pole veel lihtsalt valmis 33 kuni 38 vooru vastaste kappidega tsenderduste pärast maadlema,
        aga oleks hoopiski ebavajalik teda reservidesse saata

        mitte miski pole vajalik või mittevajalik lihtsalt iseenesest,
        ei tasu sellest nii pabinasse sattuda, rainis


        (nt käsipallivv. M.Aleksejev kirjeldab olukorda oma Šveitsi klubis)
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          De Gea vs Lindegaardi puhul räägib noore hispaanlase kasuks kõvasti parem jalaga mäng.Lindegaard on küll viimastes mängudes tublim olnud, kuid päris Davidi tasemele ei küündi.Sealt ka Fergusoni suur soov tema järgi + muidugi shotstopperina on ta ka väga asine.Küll ta nende crossidega harjub ja natuke jõusaalis käib.Ses suhtes, ma ei saa täpselt aru, mis teil kõigil ta vastu on ? Lihtsalt kadedad ?

          Aga eilsest mängust , peale Lindegaardi oli tubli ka Giggs.Selles ,et teised on udud, ei ole tema süüdi.Esimese värava puhul võib mõneti Riost aru ka saada, ta vaevalt uskus, et Ba sealt kohe tulistab.Nüüd kui saaks paar poissi veel korda ,siis oleks vast juba asisem.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Mulle küll ei tundu, et kõigil midagi de Gea vastu oleks. Näiteks minul lausa vastupidi, üks minu lemmikkindakandjaid juba natukene aega (loe: kui Atletico eest lasua...ma ei teagi... jumalikke?... mänge tegi). Kindlasti on mehes ääretult palju ainest ja tegelikult ma pole hoopis selles päris kindel, kas tasub SAFil niimoodi Lidegaardiga vahele suskida ? Aga no ei tasu vanameistrit kritiseerida, juu ta siis näeb, et see kuidagi kasuks tuleb.

            Kümne aasta pärast nutate kõik vikerkaari ja tänate erruläinud SAFi ja tema head nina, et sellise supermehe teie klubisse tõi .

            Kommentaar


              Algselt postitas Planche Vaata postitust
              Äkki leiad kuskilt infot ka selle kohta, kui palju on erinevaid kombinatsioone olnud niigi hapras keskpoolikus?
              Erinevate formatsioonide tõttu natuke raskem nii konkreetselt öelda, aga üldiselt sama kirju seis.

              Cleverley-Anderson, Fletcher-Anderson, Carrick-Giggs kõik 4 korda
              Carrick-Jones 3 korda
              Carrick-Fletcher, Carrick-Anderson 2 korda

              Edasi tulevad juba igasugused spetsiaalsed variandid - Giggs koos Jonesi, Parki või Gibsoniga, Giggs-Jones-Fletcher, Cleverley-Fletcher, Cleverley-Jones. Ja siis muidugi dünaamiline duo Park-Gibson ka ühe korra. Pluss Rooneyd ja Rafaelid ja muu anomaalia.

              Ühes mõttes on väga selge, miks SAF ei tahtnud suvel kedagi osta - arvestagem, et praegu on sisuliselt kogu aeg vähemalt kaks keskpoolikut üheaegselt audis olnud. Oleks nad olnud terved, siis oleks mõne ründava pooliku toomine näiteks Cleverley automaatselt pingile kukutanud ja seda SAF ilmselgelt teha ei tahtnud. Praegu muidugi leida kedagi, kes oleks asendusmehele sobivalt suhtkoht odav ja samas piisavalt võimekas umbes poole hooaja jagu tuld kustutama, on ka üpris raske. Kuigi nüüd Fletcheri väljakukkumise ja kõigi nende vigastustega seoses midagi-kedagi tuleks kuskilt siiski leida, sest Giggsi ja Parki najal hooaega lõpuni ei lase, see on päevselge. Kuna aga ostude teemal on SAF juba selget tõrksust väljendanud, siis ega reaaselt ei jää ilmselt ikkagi muud kui lihtsalt palvetada, et Tom ja Ando hooaja teise poole tervena püsiksid.

              ja Fergusoni murede kohta on juhtumisi täpselt täna Michael Cox Guardianis päris hea tüki kah kirjutanud, võtab kenasti kokku. Eriti Sneijderi osas nõustun isiklikult peaaegu sada protsenti. Ei ole paha mees, aga ei lahendaks mitte midagi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Sekundeerin ka keskvälja mõtiskluste osas vincentile ja Michael Coxile. Väravavahi osas kartsin ma juba aasta alul. Minu arust oleks olnud tark teha sarnane ost nagu tehti ka van der Sari puhul, et juba parimates aastates ja igati tore oleks olnud ka kui mees oleks osanud ingliskeelt. Siis oleks võinud de Gea saata laenule kuskile Birminghami kogemusi ja keelepraktikat saama. Lindegaardist, andke andeks, ei arva ma suurt midagi. Ta on juba jalaga nii kohutav, et jube.
                Algselt postitas rainis007
                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                  Sekundeerin ka keskvälja mõtiskluste osas vincentile ja Michael Coxile. Väravavahi osas kartsin ma juba aasta alul. Minu arust oleks olnud tark teha sarnane ost nagu tehti ka van der Sari puhul, et juba parimates aastates ja igati tore oleks olnud ka kui mees oleks osanud ingliskeelt. Siis oleks võinud de Gea saata laenule kuskile Birminghami kogemusi ja keelepraktikat saama. Lindegaardist, andke andeks, ei arva ma suurt midagi. Ta on juba jalaga nii kohutav, et jube.
                  Dafuq ?
                  Esiteks olen ma üsna kindel, et de Gea poleks Atleticost ära tulnud, et olla ManUs teine kinnas.
                  Teiseks - mille krdi pärast tuleks siis mees võtta ära Atleticost, kus ta saab oluliselt raskemaid mänge ja saata ta siis Inglise esiliigasse ? Ainult keelepraktika pärast ? Selleks on ka teisi mooduseid.

                  Ilmselt arvas/eeldas SAF, et tema sissesulandumine toimub kiiremini, kuivõrd ta oli ikkagi üle keskmise tugevas La Liga klubis kindel esikinnas, Hispaania noortekoondise esiväravavaht ja näitas igal rindel üles hämmastavat kindlust ja küpsust.

                  Kommentaar


                    Palun otsigu keegi üles see leht, mille kohaselt on De Gea seni liiga parim väravavaht olnud. Oli igasugu statistikaga välja toodud.

                    Kommentaar


                      07.12 seisuga oli nii:

                      http://sport.uk.msn.com/football/pre...eepers#image=1


                      David de Gea:

                      Saves to shot ratio
                      79.4%
                      --------------------------
                      Saves made 50
                      Saves parried safe 17
                      Saves parried into danger 5
                      Penalties faced 2
                      Penalties saved 1

                      Samas tasub jällegi Guardiani poole pöörduda - Daniel Taylor, kaks päeva tagasi.

                      http://www.guardian.co.uk/football/b...3/david-de-gea

                      Mida on sealt välja tuua - kui näiteks Arsenali vastu olid teised tasemel ja tassisid välja ning seda jalge vahelt sisse lastud Walcotti lööki ei meenutanud pärast keegi, siis Baseli ja B'burni vastu sakkis ju terve ülejäänud kaader kogu mängu. Ja siis muidugi on lihtne võtta letti vv üks eksimus, sest need on peaaegu alati hullu tagajärjega. Captain obvious jne, aga ometi seda unustades paljud lahmivad. Aga noh, pealkirjad nagu "Suure raha eest ostetud tulevikulootus tegi hea mängu" ei müü kahjuks lehti.

                      Igatahes, vastuseks Taylori poolt pealkirja all esitatud küsimusele - kindel jah, sest muudmoodi mees ei arene. See, kuidas ta hooaja alguses tehtud käkkide järel jätkas, näitab imho väga head vaimu. Kui mees praegu pikaks ajaks pingile lüüa, siis arengule see kaasa küll kohe kindlasti ei aita. Ja ma olen päris kindel, et City vastu seisab jälle de Gea.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                          Mida Jones üritas? Midagi nii huvitavat pole isegi Chelsea kaitse sel hooajal suutnud pakkuda.
                          Hästi öeldud. Veel paremini kõlas see, kui keegi väitis, et Jones üritas Bosingwat järgi teha, kuid siis tuletati talle meelde, et Bosingwa ei mängi peaga.

                          Kommentaar


                            See on täiesti kuiv statistika loomulikult, milles "individuaalsed prohmakad" ei kajastu. Ma arvan, et enamus inimesi kes lõõbivad siin mõnikord just neid silmas peavad. Huvitav kas nende kohta mingit arvepidamist ei ole kuskil?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              See on täiesti kuiv statistika loomulikult, milles "individuaalsed prohmakad" ei kajastu. Ma arvan, et enamus inimesi kes lõõbivad siin mõnikord just neid silmas peavad. Huvitav kas nende kohta mingit arvepidamist ei ole kuskil?
                              Sealsamas Guardiani artiklis ju, mille lingi panin. Taylor leiab kuuele nimetatule veel kolm so-so väravat lisaks, aga ei viitsi hakata otsima-meenutama, milliseid ta täpselt silmas võiks pidada.

                              e: või sa mõtlesid ilmselt kõikide vv-de kohta. kahtlane, et keegi seda arvet peab.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Hea artikkel, Vincent.

                                Võib-olla siis oleks mõtet de Gea pingile istutada, kui oleks pingilt võtta Manuel Neuer platsile panemiseks (muidugi sellisel juhul poleks ju de Gead soetatudki). Aga kõike arvesse võttes, ei pea ma Lindegaardi oluliselt paremaks väravavahiks. Tema statistika ja sisselaskmise saldo võib veel väiksem olla, aga nagu artiklis oli öeldud, on tema üldise tendentsina mänginud nõrgemate meeskondade vastu kui de Gea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X