320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpp hea, kõik hea. Viimasel ajal on jubedalt silma riivama hakanud kui omad juhivad, siis Evral ja Carrickul hakkab seal üleval kupus kohati korralikult lühisesse lööma, otsustusvõime mida palliga peale hakata kaob. Antakse nõrk, arusaamatu või vale sööt või jookstakse üldse vastasmängijatesse kinni. Ferdinandile viskaks küll täna viis pihku meeskonna kaitsepoole pealt, kes teab mis lõpunumbrijutud mängu lõppedes muidu oleksid olnud. Tõmbas Evrad ja Jonesi korralikult liistule seal vahepeal, kui poisid liialt ula peal olid, paistis, et Evra ise ka hiljem tunnistas oma vigu. Korraldas ilusti igaljuhul.
    Kas mitte siinsamuses foorumiski polnud kohtunike jaoks teema, kus sissyd ja pussyd seal iriseda said?
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Inward Vaata postitust
      tulevikku väga positiivselt vaadata ei saa siiski.
      Tulevik ei ole siiski järgmised kolm mängu, vaid järgmised kolm aastat. Kui see rohkematele inimestele kohale jõuaks, oleks siin teemas väga palju vähem möga.

      Ei pea viimase lausega sind isiklikult silmas.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Halb sõnade valik minu poolt, pidasin silmas hooaja teist poolt.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Suhteliselt offtopic, aga vaatasin täna just mingit videot, kus tõestati ja näidati, millised petturid ja näitlejad on Barca mängijad, kes iga puute korral kukuvad ja näost kinni hoiavad, siis oli hea näha kohe, kuidas Nasri ühes olukorras sai paugu vastu jalga ja ei kukkunudki üldse, lonkas paar sammu ja võttis palli ja jooksis edasi. Sellepärast ongi premier league parim liiga maailmas
          Oled sa kunagi kuulnud lauset ''Ära hinda raamatut tema kaane järgi''? Ma kahtlen selles.

          Scholesi oli aga tore jälle platsil näha. Vana mees küll juba, kuid kvaliteedi poolest mahuks ta vabalt Barcelona keskväljale. Enesekindlust sellel tiimil aga napib ja minu silmis on see kõige suurem kaotus mida see meeskond sel hooajal on pidanud üle elama.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Oled sa kunagi kuulnud lauset ''Ära hinda raamatut tema kaane järgi''? Ma kahtlen selles.

            Scholesi oli aga tore jälle platsil näha. Vana mees küll juba, kuid kvaliteedi poolest mahuks ta vabalt Barcelona keskväljale. Enesekindlust sellel tiimil aga napib ja minu silmis on see kõige suurem kaotus mida see meeskond sel hooajal on pidanud üle elama.
            Ära peale võta, homme koolipäev.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Ei tea, vanameister tegi ikka paar eksimust, kust City päris ohtlikult vasturünnakule tõusis. Üldse selline situatsioon on üsna meelevaldne ja näitab elavalt, mis seisud meil tegelikult on keskväljaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Ära peale võta, homme koolipäev.
                Täitsa tõsiselt mõtlen seda. Kiirust tal jah pole, aga söödumootor oleks mehel nagu kataloonias tehtut.

                Kommentaar


                  "71 - After coming on after 60 mins, Paul Scholes made 71 passes (97% complete), more than any Man City player in the entire game. Comeback."
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ära peale võta, homme koolipäev.
                    "71 - After coming on after 60 mins, Paul Scholes made 71 passes (97% complete), more than any Man City player in the entire game. Comeback."
                    Nooremad foorumikasutajad ütleksid selle avalduse peale pwned vms. Aga minu poolest võid ka peale võtta.

                    Foorumikasutaja vandersellile, kes kuskil ülalpool muretses, et tal on mingi asi väike - pole midagi, järelkasv ju on, järelikult vähemalt töötab!

                    Aga jah, ma ei kujuta ette, kui peale sellist vilet Foyd kuhugi divarisse ei degradeerita, siis on küll midagi valesti. Mängujärgne emotsioon on muidugi mõnus kogu sellele porrile vaatamata.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Nooremad foorumikasutajad ütleksid selle avalduse peale pwned vms. Aga minu poolest võid ka peale võtta.
                      Tegelikult oli pensionäri söödutendents ikkagi ohutud lühisöödud küljepeale - mida eelmine aasta kutsuti Denilsoni poolt patenti võetud krabisöötudeks. Aga nojah, eks see oli eduseisus olles ka eesmärk omaette. 90-92 min. oli City meestel seda sööduvurri vaadates ilmselt parajalt frustreeriv olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Nooremad foorumikasutajad ütleksid selle avalduse peale pwned vms. Aga minu poolest võid ka peale võtta.
                        Nooremad tõesti võivad öelda. Mina aga võin peale võtta kuna saan aru, et isegi 71 edukat passi ei mahutaks teda "vabalt" Barca keskväljale.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Peale tänast võib enam vähem kindlalt öelda, et City tuleb meistriks
                          299195

                          Kommentaar


                            enam-vähem kindel on mu lemmik väljend.
                            sellegi poolest näitas shity, kuidas 10mehega mängida. passid kaitses ja ootad võimalust. kahju ainult, et see teine värav nii kuradi kingitud oli.
                            sitt oli seda puterdamist ka vaadata: hoitakse mingi poolteist minutit ilusti sööduga palli ja siis üks hetk on täielik juhe, antakse mingi lollakas sööt või saadakse mingi muu jaburusega hakkama.
                            aga 3-2 shityle pwni. peab meeldima.

                            ps. tegelt on sellest kõige rohkem kahju, et mancile korraliku vaimseterrori tekitamise võimalus käest ära lasti.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              ei saa aru sellest "cityl on rohkem kaasa võtta" pasast. kukkusid karikasarjast välja, kaotasid kompany neljaks, võimalik, et kuni viieks mänguks (sh mäng spursi vastu). mis nad siit kaasa võtavad?

                              valus öelda, aga giggs võiks enam mitte nii palju mängida ja jones vajaks ka hädasti puhkust, aga seda ta ei saa muidugi, eh.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Aga jah, ma ei kujuta ette, kui peale sellist vilet Foyd kuhugi divarisse ei degradeerita, siis on küll midagi valesti.
                                No Webb toodab juba aastad sellist piinlikku sitta seal platsil ja ei ole teda kusagile saadetud. Loetakse veel parimaks kohtunikuks ja vist saab mingeid auhindu isegi aegajalt. Ei teha selle Foyga ka midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X