320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas akal Vaata postitust
    ei saa aru sellest "cityl on rohkem kaasa võtta" pasast. kukkusid karikasarjast välja, kaotasid kompany neljaks, võimalik, et kuni viieks mänguks (sh mäng spursi vastu). mis nad siit kaasa võtavad?

    valus öelda, aga giggs võiks enam mitte nii palju mängida ja jones vajaks ka hädasti puhkust, aga seda ta ei saa muidugi, eh.
    Oled sa tõesti nii juhm või? Mida on Manul sellest mängust kaasa võtta? Ok said 3-2 võidu, kuid mänguliselt sai City palju positiivsema laengu kui Manu.

    Kommentaar


      Emotsiooni osas võib öelda küll, et City sai sellest rohkem... aga United sai siiski edasi. See on lihtsalt fakt.
      Aga tegelikult Cityl võib asi keeruliseks minna, kuna kui Yaya ja Kolo Toure on ära ja nüüd ka Kompany...siis olgem ausad, et Yaya ja Kompany ongi City lülisammas. Peavad iseloomu nüüd näitama.

      Samas Unitedil on samamoodi edaspidi väga raske. Üks asi on need vigastused. Selge see. Teine asi on, et tuleb mängida Chelsea, Arsenali ja Tottenhamiga veel võõrsil. Ja siis aprillis veel Cityga ka. Kurja, keeruliseks läheb. Aga kõigepealt peab City tõestama, et saavad pingega hakkama.
      Pärnu JK Poseidon

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        No Webb toodab juba aastad sellist piinlikku sitta seal platsil ja ei ole teda kusagile saadetud. Loetakse veel parimaks kohtunikuks ja vist saab mingeid auhindu isegi aegajalt. Ei teha selle Foyga ka midagi.
        kahjuks pean nõustuma.

        Kommentaar


          Algselt postitas KaImO Vaata postitust
          Oled sa tõesti nii juhm või? Mida on Manul sellest mängust kaasa võtta? Ok said 3-2 võidu, kuid mänguliselt sai City palju positiivsema laengu kui Manu.
          katsu natuke vähem närvitseda. kui ma seaksin kahtluse alla mingi ilmselge asja, siis saaks aru su tõmblemisest, aga ma pole tõesti kindel, et kas head mängu teinud meeskonnale (karikakaitsjale), mõjub karikasarjast välja lendamine (tänu suurimale rivaalile) ja fakt, et järgmised mängud ilma 2-3 põhimeheta mängima peab, sellele meeskonnale pigem positiivselt või frustreeruvalt mõjub.

          Kommentaar


            Nojah, loogiline ju. 3. ringis City võõrsil. 4. ringis jaanuari lõpus Liverpool võõrsil. FA Cup on Unitedi vastu ikka nii helde.
            Pärnu JK Poseidon

            Kommentaar


              Loosiga ikka veab, onju mcn.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                bekkäm võiks ka nüüd tagasi tulla.

                samuti limpsas roy tribkal keelt.

                problem = no problem

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  problem = no problem
                  head ööd = hea töö
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas akal Vaata postitust
                    ei saa aru sellest "cityl on rohkem kaasa võtta" pasast. kukkusid karikasarjast välja, kaotasid kompany neljaks, võimalik, et kuni viieks mänguks (sh mäng spursi vastu). mis nad siit kaasa võtavad?

                    Arvad tõesti, et Kompany saab 4-5 mängu keeldu ? Ma ei usu seda absoluutselt.

                    6-1 anda lutti (okei, tööõnnetus Unitedil ehk), ja 0-3 pealt lüüa 10 mehega 2 ära ja lõpp pingeliseks teha.. ma pean kahjuks ütlema, et minu meelest on cityl rohkem hetkel sisu ja klassi. Oleks nad ka 5-0 peksa saanud, siis ei ole siit midagi võtta, aga et vähemuses suutsid mängu närviliseks ajada + United teisel poolajal oli päris mannetu = palju motti nad siin negatiivse kõrval ikka said.
                    Iga meeskond peaks mõtlema, et mis paska me korraldasime, kui 3-0 eduseisus lasime lüüa 2 tagasi - ja veel 10 mehel.

                    Igatahes tuleb tihe rebimine.

                    Kommentaar


                      ei näe põhjust, miks Kompany ei peaks saama 4-mängulist keeldu. Üks otse punane kaart tal see hooaeg juba ees, selletõttu ka 3 mängu asemel 4. Arvata, et see punane kaart ära võetakse? Ei, üldse ei usu. See oli ikka piisavalt punane kaart (ja ei, pole mõtet hakata sellega vaidlema. selgus on ammu majas juba. 50% arvab, et kindel punane, teine 50% arvab, et kindlasti polnud.)
                      Pärnu JK Poseidon

                      Kommentaar


                        Manu ikka nii sitt ja mõnede heeliumite arvates mängis Manu täna hästi. Nüüd saan aru, miks Manu koosseis on suhteliselt sitt võrreldes Inglismaa top klubidega... Kuna ostetakse mänge otseses mõttes. Juba mitmes mäng top klubi vastu ja kohtunik TEEB TERVE TÖÖ MANU EEST ÄRA. Rõve on veits vaadata seda, aga olen kindel, et Liverpool sõidab teist lõdvalt üle.

                        Hea, et CL ei saa mänge osta nii nagu premieris. Väga hea tunne kohe, et kevadel ei näe seda sitta(manUt) Euroopa parimate klubi seas!

                        E// EPL tiitel on kindlalt City käes!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                          Manu ikka nii sitt ja mõnede heeliumite arvates mängis Manu täna hästi. Nüüd saan aru, miks Manu koosseis on suhteliselt sitt võrreldes Inglismaa top klubidega... Kuna ostetakse mänge otseses mõttes. Juba mitmes mäng top klubi vastu ja kohtunik TEEB TERVE TÖÖ MANU EEST ÄRA. Rõve on veits vaadata seda, aga olen kindel, et Liverpool sõidab teist lõdvalt üle.

                          Hea, et CL ei saa mänge osta nii nagu premieris. Väga hea tunne kohe, et kevadel ei näe seda sitta(manUt) Euroopa parimate klubi seas!

                          E// EPL tiitel on kindlalt City käes!!!
                          Palju 1 võit EPL-is siis maksab ka? Ja mitu naela EPL tiitli eest välja peab käima? Ja no minu arust United ikka CL-is ostab ka mänge. 07/08 osteti endale CL tiitel, 09/10 ja 10/11 osteti finaalikoht, aga siis oli Barcelonal rohkem raha ja CL tiitli enampakkumise võitsid nemad.

                          Kommentaar


                            see aasta on manul väga sitt meeskond, ei anna võrreldagi eelmiste aastate omadega.

                            Kommentaar


                              Nojah, jalg võeti ehk liialt gaasilt maha.Poolajale minnes mõtlesin ,et no ühe või kaks võiks ju veel ära koksata.Nani väljavõtmine oli mõneti imelik, samas ju siis SAF läks seisu juba hoidma ka.Kompany punane, by the book - punane , samas oleks Rio ,Jones,Smalling sellise saanud, siis oleks võinud ja väita, et kannatanu (antud hetkel siis Nani) ei teinud väga väljagi.Ja no olgem ausad, Nani teeb enamasti asja suuremaks kui ta on.Aga ma tõsiselt kahtlen,et appeal on hea mõte, nagu juba mainisin siis by the book on punane, kaks jalga maast lahti.
                              Mis sellesse tulevikku puutub , siis Tom siin hiljuti säutsus,et hakkab varsti jooksma, Ando kogub ka vaikselt vormi nii et küll tuleb.Scholesi see söötude statistika võib küll olla ilus ja tore,aga teises väravas oli tal ikka omajagu süüd küll.
                              Valencia on kunn.Vahepeal tekkis tunne,et no ei saa ju nii ühekülgne mängija olla kunn ,aga viimased mängud on näidanud,et on ikka küll.
                              Eks nüüd tuleb mul pisike paus pidevas jälgimises sisse seoses ajateenistusega,kuid muretsemisiseks vast pole põhjust, SAF on kogend kala ja kui siin nüüd mõne poisi terveks saab siis on korralik konkurents kohtadele ja küll jalad persest välja võetakse.
                              + Owen saab ju ka kunagi terveks...
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                                Palju 1 võit EPL-is siis maksab ka? Ja mitu naela EPL tiitli eest välja peab käima? Ja no minu arust United ikka CL-is ostab ka mänge. 07/08 osteti endale CL tiitel, 09/10 ja 10/11 osteti finaalikoht, aga siis oli Barcelonal rohkem raha ja CL tiitli enampakkumise võitsid nemad.
                                kuidas teil 09/10 finaalis läks? võitsite?
                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X