320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsi, Scholes tegi tõesti meele mul rõõmsaks.

    Park jäi kuidagi peitu.... natuke jooksis, kukkus suht palju ja mõned lollid pallikaotused..

    Kommentaar


      V*tupead said pähe ja meie 3p ilusa mänguga. Notepad indeed

      Kommentaar


        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar




          Berbalove täna jälle põhjas!
          Scholes ja Gibbo saavad kah oma osa.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Väga rahulik ja kindel võit ülisitta (täna) meeskonna vastu. Vastastel vist üks võimalus oligi.

            Amos - nullimäng kirjas, ühe korra puterdas, aga õnneks vastaste ründajad uimerdasid kuskil kaugemal. 6
            Ferdinand - Rahulik 6
            Evans - 6
            Evra - Ründe osas ülivõimas, kaitses väga möllama ei pidanud. 6,5
            Smalling - Kõige vähem hea täna, palju söödupraaki ja ründes hakkab veits paanitsema, aga kui just barca vastu pole siis võib ääres pelada küll.
            Scholes - 6,5
            Carrick . tubli poiss 6,5
            Valencia - Nani võib peeniseid imeda, Valencia on 10 korda cuulim vend, viimase aja vorm väga meeldivus, täna mängu parim kindlalt 7,5
            Park - korralik 6,5
            Berba - Mõistlik säästumäng 6,5
            Mehhiklane - Vastupidavusega veel kõige paremad lood pole, aga muidu ok 6,5
            Pogba - Väga enesekindel, ega värav ka kaugel polnud ja vastaseid sai ka ette võetud, seitsme väänab ära, sest söödud olid ka ägedad
            Oleks võinud lõpus ülejäänud vahetused ka ära teha, aga lamp Stoke oli nii hale täna, pooled vennad ei läinud higisekski. Kuna Liverpoolist tuli ka hea tulemus, siis võib päevaga rahule jääda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              V*tupead said pähe ja meie 3p ilusa mänguga. Notepad indeed
              Midagi on sul nüüd sassis, v*tupead ju ikka võitsid Kuyti väravast.

              Tänasest päevast pole muud rääkida, kui et jõin neli õlut viimase aja eredaima mankust lahkunud talendi mälestuseks. Õnneks pole süüdistada kedagi muud, kui debiili ennast. Kui ikka omal pead ei ole, tuleb divaris uuesti alustada. Lisaks, happydays, on Cityst ostetud keegi Fedja Vesjolõi.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Tegelt tahaks Amost ka kiita, polnud just kõige mugavam mäng premieri debüüdiks. Ja kutid peavad Gibsonile õlle küll välja tegema.

                Kommentaar


                  Kui teadnuks, et peapallid täna Stoke'il teemaks ei tule, siis oleks Rafael-Valencia äär veel kurjem olnud.

                  A tõrva tiba ka meepotti: jõhkard pallivaldamine ja siis vaid 4 lööki raamidesse.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Planche Vaata postitust
                    Tegelt tahaks Amost ka kiita, polnud just kõige mugavam mäng premieri debüüdiks. Ja kutid peavad Gibsonile õlle küll välja tegema.
                    Küll Wazza ja Jonnyboy selle asja eest hoolt kannavad.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Super super. Cole punane on ka väga tervitatav. Pisut etteruttavalt, kes meil tõenäolised naasjad laatsaretist on Chelsea mänguks ? Peale Rooney.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Super super. Cole punane on ka väga tervitatav. Pisut etteruttavalt, kes meil tõenäolised naasjad laatsaretist on Chelsea mänguks ? Peale Rooney.
                        Vahepeal midagi räägiti, et vb Nani. Iseasi kui teravad nad Rooneyga on. Scholes vist ei alusta Chelsea vastu, kuna täna sai korralikud minutid kirja.

                        Kommentaar


                          ja ma panen selle nüüd eraldi posti.


                          mine perse, ravel morrison. tegelt ka mine perse. kõikide nende poiste nimel, kes on pidanud carringtoni värava enda järel viieteistaastaselt kinni panema, pisar silmas. nende nimel, kes on jõudnud nii lähedale ja siis saanud vigastada. nende nimel, kes ei ole suutnud särada sel õigel päeval, kui fergie on tulnud neid platsi äärde vaatama. nende nimel, kes on tahtnud, kõigest hingest tahtnud, aga kelle vastu loodus ei ole olnud nii helde.

                          sul oli "raske lapsepõlv"? so fucking what, sa pole ainus.
                          sul on "halvad sõbrad"? so fucking what, sa pole enam kolmteist.
                          sul tekkisid probleemid? so fucking what. sind aitasid kõik treenerid, sind toetasid kõik fännid, sest nad nägid, mis sinus peidus on. kõik andestasid, küllap rohkem kui kellelegi teisele on selles klubis nii noorelt andestatud. küllap rohkem kui oleks pidanud andestama.

                          ja sina? kas sa tundsid vähimalgi määral, et võiksid sellist usaldust oma tegudega õigustada?
                          ei, sest sul oli lihtsalt pohhui.

                          ja sulle on antud kõik, absoluutselt kõik, et olla kuldne jalgpallur. aga ma ennustan, et sinust ei saa iial enamat kui järjekordne keskpärasus, sest sa oled lihtsalt õhku täis, lõhkemiseni. ja sellised õhupallid kas lõhkevadki või jooksevad vaikse visinaga tühjaks kuskil seal, kus nad enam mitte kedagi ei huvita.

                          ma ei soovi sulle halba, aga ka mitte midagi head ei west hamis ega ka mitte kuskil mujal, kuhu su karjäär sind viima peaks. kui sa lõpetad steven gerrardi suvilale katust pannes, siis ei ole mul sinust grammigi kahju.

                          sul on veel, ikkagi, kõigest hoolimata endiselt võimalus asjad ümber pöörata. selleks pole vaja rohkemat kui inimeseks kasvada. kui kunagi suudad, siis minu lugupidamine.

                          seniks aga mine perse, ravel morrison.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ja ma panen selle nüüd eraldi posti.


                            mine perse, ravel morrison. tegelt ka mine perse. kõikide nende poiste nimel, kes on pidanud carringtoni värava enda järel viieteistaastaselt kinni panema, pisar silmas. nende nimel, kes on jõudnud nii lähedale ja siis saanud vigastada. nende nimel, kes ei ole suutnud särada sel õigel päeval, kui fergie on tulnud neid platsi äärde vaatama. nende nimel, kes on tahtnud, kõigest hingest tahtnud, aga kelle vastu loodus ei ole olnud nii helde.

                            sul oli "raske lapsepõlv"? so fucking what, sa pole ainus.
                            sul on "halvad sõbrad"? so fucking what, sa pole enam kolmteist.
                            sul tekkisid probleemid? so fucking what. sind aitasid kõik treenerid, sind toetasid kõik fännid, sest nad nägid, mis sinus peidus on. kõik andestasid, küllap rohkem kui kellelegi teisele on selles klubis nii noorelt andestatud. küllap rohkem kui oleks pidanud andestama.

                            ja sina? kas sa tundsid vähimalgi määral, et võiksid sellist usaldust oma tegudega õigustada?
                            ei, sest sul oli lihtsalt pohhui.

                            ja sulle on antud kõik, absoluutselt kõik, et olla kuldne jalgpallur. aga ma ennustan, et sinust ei saa iial enamat kui järjekordne keskpärasus, sest sa oled lihtsalt õhku täis, lõhkemiseni. ja sellised õhupallid kas lõhkevadki või jooksevad vaikse visinaga tühjaks kuskil seal, kus nad enam mitte kedagi ei huvita.

                            ma ei soovi sulle halba, aga ka mitte midagi head ei west hamis ega ka mitte kuskil mujal, kuhu su karjäär sind viima peaks. kui sa lõpetad steven gerrardi suvilale katust pannes, siis ei ole mul sinust grammigi kahju.

                            sul on veel, ikkagi, kõigest hoolimata endiselt võimalus asjad ümber pöörata. selleks pole vaja rohkemat kui inimeseks kasvada. kui kunagi suudad, siis minu lugupidamine.

                            seniks aga mine perse, ravel morrison.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Midagi on sul nüüd sassis, v*tupead ju ikka võitsid Kuyti väravast.
                              igaks petteks tehvineerime V-peade därmini ka lahti neile, kes seda ei tea. Nimelt siis V-pea on see osa, mis seksuaalakti ajal tussust välja jääb, namiin. Ehk see kes saab on cunt ja see, kes paneb on CuntMaster (CM ehk central midfielder).
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                shablagoo, tillid!
                                täna oli tore päev: ei mingit stressi. mõni üksik sait üritas natuke manku nimega klikke korjata (garcia ja jutt nädalavahetusel tehtud hinnapäringust nt), aga tegelikult teadis iga siinne fänn, kelle pea ja perse vahel on vähemalt 30cm ala, et võib tööl-koolis-kodus jalga puhata ja loendada mitu korda arsenali mõne kaitsja või hazardiga paari pannakse.
                                manul läks imo hästi, sest morrisoni talendist olen õnneks vaid kuulnud och lugend, seega võin huult väristamata öelda, et we lost a moron. järjekordne pennani sugune, kes lõpetab kuskil heal juhul ebastabiilses keskpärases klubis, omades kaelal vähemalt sama koledat tattood kui eelmainitud härrasmees - ja ma arvestasin veel jalgpalluri-koefitsendiga - istudes vähemalt pool aastat kinni, sest tegi teda solvand linna-rivaalklubi treeneri kodule sõpradega drive-by tappes aiapäkapiku, kaks savipotti seal olnud võõrasemadega ja naabri kassi. hästi igatahes.
                                õnneks saadi noor šveitslasest tugeva reaalharidusega raamatupidamishuviline noormees, kes võib vajadusel ka kaitsjat etendada.
                                ja no mängust...loodan, et neeger-tüüpi karakter nr42 on kasvõi 3 iq-punkti targem kui balotelli ja morrison kokku, sest siis ei korraldaks ta pool aega mingit sitta ja kirjutaks ilma härgamata lepingule alla, ehk et mulle ta meeldis ka, vähemalt esialgu.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X