320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    üks asi veel, mis mul pikemalt hingel...

    ja see ei ole mitte esimene kord, kui vastaste äärekaitset peale bukkimist nagu padja peal hoidma hakkatakse....

    täheldasin seda juba bayerniga mängust (sellest ajast alates olengi seda asja jälginud), kui nani badstuberit terroriseeris...
    Sama viga ajab mind ka Arsenali puhul närvi!
    Antud juhul ma muidugi mainiks ära, et Ivanovitch võib ju olla aeglane, aga ta on sellist rahuliku ja kindla mängustiili tüüpi mängija, temalt teist kaarti naljalt ei võta.

    edit: ei hakanud provotseerima viimast väidet Webbi klausli erandiga.

    Kommentaar


      Täna möödub 54 aastat Müncheni lennukatastroofist. Puhaku rahus.

      Kommentaar


        http://www.youtube.com/watch?v=meILJSQuH3g

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          üks asi veel, mis mul pikemalt hingel, võib-olla olen mõned kuud tagasi sellest kirjutanud, aga just peale suuri mänge, kus sellised asjad aset leiavad, tuleb see tunne jälle hinge kriipima.
          niisiis. mis kuradi värk sellega on, et iga gaaddeem kord, kui mõni vastaste kaitsemängija, tavaliselt emb-kumb äärekaitse kollase saab, on manku poisid nagu kari tusse ja ei terroriseeri seda konkreetset mängijat edasi.
          nagu eile selle serbia kolgega: on ju teada-tuntud tõde, et kõik mängus olnud vähegi ründava suunitlusega mängijad (ründajad, ääred, äärekaitsjad, giggs, carrick vast mitte) on ivanovicist kiiremad või piisavalt kiired+osavad, et talle nahka teha. kõik see eesmärgiga 1) tüübile teine kollane saada 2) et ta eeldatavalt vähem osava palluri vastu välja vahetataks 3) tekitada olukordi, kus keegi peab talle katmisel appi tulema, seega tekib kuskil mujal mankule ruumi juudre. aga ei, milleks. tõsi, see viimane värav peaaegu tuli sellest, kui branislav giggsi piisavalt ei markeerinud, aga point jääb: neid kaardistatud äärekaitsjaid tuleb penetreerida nagu homset poleks, sest varem või hiljem hakkab sealt üht või teist moodi kärisema.
          ja see ei ole mitte esimene kord, kui vastaste äärekaitset peale bukkimist nagu padja peal hoidma hakkatakse. täheldasin seda juba bayerniga mängust (sellest ajast alates olengi seda asja jälginud), kui nani badstuberit terroriseeris, mis päädis viimase kollasega ja siis viidi mäng sujuvalt teisele äärele ja finito. kamoon, kutid.
          Agree. Samas chelsea mängus mainiti see ka skysportsi taustajutustajate poolt ära, kui Young oli suutnud branisslaava korra lühisesse ajada, et miks nii vähe selliseid olukordi kasutada, eriti veel kui näed, et see ettearvamatus ära toidab.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            vanameister trennihoos. laupäevaks on ilmselt jälle pooled mehed vigased.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Tavaline Scholesi tackle ju. "Haha, Scholesy! He can't tackle, can he..."
              Algselt postitas fitti
              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

              Kommentaar


                Kahju, et Giggs ei lõpetanud. Oleks järgmise aasta come-backi tegija ka juba eos selgunud ...

                Kommentaar


                  Tom elab!

                  (ehk on Liverpooli vastu mänguvalmis)
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    feissbuuki järgi elab jah

                    Kommentaar


                      Poisile ei tasu nende üksikute kohtumiste eest Punases särgis ka liiga suuri lootusi peale panna. Jah, head esitlused, aga siiski olen selle ka juba varem välja toonud, et nendel vigastustel on mingil määral ka see pitser, et andke aega, kuni ta on valmis keskvälja ohjama.

                      Kommentaar


                        nendel vigastustel on täpselt see pitser, et kevin davies on värd.

                        seda on Cleverley juba näidanud, et hakkama ta saab. foorumites võib pläkutada, aga ega keegi temalt tegelikult maailma vallutamist ei ootagi. veel.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          kui ma oleksin tulihingeline ManU fänn, siis ma oleksin tõsiselt mures meeskonna keskvälja pärast. Hirmutav on, et meeskonnas on ikka Giggs ja Scholes. Veel hullem on aga see, et nemad ongi parimad keskväljamehed ja teistest pika puuga ees. Verevahetus peaks toimuma siiski järk järgult. just sayin`

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            kui ma oleksin tulihingeline ManU fänn, siis ma oleksin tõsiselt mures meeskonna keskvälja pärast. Hirmutav on, et meeskonnas on ikka Giggs ja Scholes. Veel hullem on aga see, et nemad ongi parimad keskväljamehed ja teistest pika puuga ees. Verevahetus peaks toimuma siiski järk järgult. just sayin`

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              kui ma oleksin tulihingeline ManU fänn, siis ma oleksin tõsiselt mures meeskonna keskvälja pärast. Hirmutav on, et meeskonnas on ikka Giggs ja Scholes. Veel hullem on aga see, et nemad ongi parimad keskväljamehed ja teistest pika puuga ees. Verevahetus peaks toimuma siiski järk järgult. just sayin`
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Aga kas see Manu keskväli on ikka nii nõrk? Eelmine hooaeg olid ju samad mehed. Hooaeg lõppes järjekordse Premieri tiitliga( paljude arvates kõige konkurentsitihedam liiga maailmas) ja CLi finaalis osalemisega, kus kaotati läbi aegade ühele parimale tiimile. See hooaeg on keskväli veel hõredam tänu vigastustelainele, aga ikka on Manu see tiim, kes suudab megarikkuritega Premieri tiitli nimel kaasa rääkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X