320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Rein, saa üle ja vaata oma koju ehk Arsenali neegreid hulgim. Üks eriti tore poiss juba mängib Spursis kes on lollim kui sinu vasak jalg.
    Arsenalis on kõik targad neegrid.
    See Tottenhami neeger on muutunud. Ülbus on kadunud ja tundub väga sümpaatne mängumees olevat, elu õpetab.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Üldiselt võiks keegi Charlie Adamile peksa anda.
      aitäh
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Spursi neeger elas tulistamise üle ja ülbus lõigati koos parukaga maha.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Spursi neeger elas tulistamise üle ja ülbus lõigati koos parukaga maha.
          Kes ja kõik teavad ju, et Priit sa vihkad manut ja nende kohta küsimuste suhtes kainet mõistust ei suuda kasutada
          Ma luban et teen sulle kast õlut kui sa ütled, et ....

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            täiesti uskumatu

            - et evra tähistamine nii suure kella külge pannakse, aga selle vitupäise uruguai tondi idiootlik käitumine on kolmandajärguline. oleks kutt käppavisanud, poleks evra võidust nii magusat maitset saanud ja enda zesti tegemata jätnud. okei - koopaorav tunneb ilmselt endiselt endale liigatehtuna, aga antud käitumine ainult süvendab tema niigi kõrgustesse ulatuvat dildo-mainet. otsus tehtud, karistus kantud, move the fuck on. saf ütles samuti hästi, et nii suure ajalooga klubi mängijalt on selline käitumine lubamatu. öeldes kõike seda, olen minagi uhke ja õnnelik enda lemmarklubi üle, kes toda meeskonda ja mängijat täna niimoodi nullisid, et ainsaks võimaluseks värav saada oligi rio sittus(/ebaõnn, kuidas kellelegi)
            -



            Banana?

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              täiesti uskumatu
              - kui sitt liverpool oli, sellise mängu eest oleks pidanud neid vähemalt kaks korda rohkemate väravatega karistama
              - kuidas roo ikka üldse ei tahtnud kübarat koju viia. see söödu ja mitte löögi kasuks otsustamine paneb siiamaani ahhetama
              - et evra tähistamine nii suure kella külge pannakse, aga selle vitupäise uruguai tondi idiootlik käitumine on kolmandajärguline. oleks kutt käppavisanud, poleks evra võidust nii magusat maitset saanud ja enda zesti tegemata jätnud. okei - koopaorav tunneb ilmselt endiselt endale liigatehtuna, aga antud käitumine ainult süvendab tema niigi kõrgustesse ulatuvat dildo-mainet. otsus tehtud, karistus kantud, move the fuck on. saf ütles samuti hästi, et nii suure ajalooga klubi mängijalt on selline käitumine lubamatu. öeldes kõike seda, olen minagi uhke ja õnnelik enda lemmarklubi üle, kes toda meeskonda ja mängijat täna niimoodi nullisid, et ainsaks võimaluseks värav saada oligi rio sittus(/ebaõnn, kuidas kellelegi)
              - kui ägedalt vanemad härrased giggs ja scholes mängivad, pauli puhul imo pareminigi kui läinud hooajal
              - et jälle peab ka kärrikut kiitma. kõrgetasemeline stabiilsus on see mõiste, mida mõni aeg tagasi tema puhul küll kasutada ei oodanud. valenciale-rafaelile läheb propsi ilma ütlematagi

              aitähh, poisid ja head ööd!
              Mõttetu laiamine, juba sellepärast ma loodan et City võidaks see aasta.

              Evra celebrating in front of suarez. Apologies for quality, just thought it was funny.


              Sellise klouniga ei peakski kätt suruma.
              This is Anfield,

              Kommentaar


                kaks lapsearulist saavad kokku ja mõlema meeskonna toetajad lähevad leili, win.

                Kommentaar


                  Evra tähistas seda võitu Suareze ees nagu pärdik, kes oleks loomaiast just loodusesse pääsenud. Kunagi pole see Evra meeldinud ning nüüd sümpatiseerib veel vähem. Suarez oli tubli, et ei reageerinud selle peale ning kõndis edasi.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Ahh tehke eraldi Evra käesurumise teema seletage seal.

                    Kommentaar


                      Ajaxi vastu minnakse siis parimas koosseisus, huvitav kas see tähendab, et Ferdinand, Scholes ja Giggs visatakse kõik mängu ?. Ei noh jah, liiga hea.
                      .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Ajaxi vastu minnakse siis parimas koosseisus, huvitav kas see tähendab, et Ferdinand, Scholes ja Giggs visatakse kõik mängu ?. Ei noh jah, liiga hea.
                        Mina igatahes sooviks Cleverley tagasitulekut, kuigi alustab ta vaevalt.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Selline küss Unitedi inimestele, et mis Berbast saanud on? Pole Unitedit väga jälginud sel hooajal, algrivistusse tüübil asja ei ole nagu aru olen saanud, pingile/karikamängudele ikka mahub veel ja koha eest võitleb?
                          Või on millalgi USAsse, Venemaale või Hiinasse minek päevakorras?
                          Pull kuju see Berbatov, seepärast küsin, toorelt guugeldada ka ei viitsi, fännide seisukohad huvitavamad.

                          Kommentaar


                            berba on nii kõva vend, et ta saab safist aru, mõistab enda rolli meeskonnas (kuigi mina isiklikult tahaks ka teda oluliselt rohkem mängimas näha) ja ei tuututa. eelmine nädal, tõsi küll, oli mingi nupuke, et tahaks veits rohkem joosta, aga seegi nii vähe-vinguvas toonis kui selline asi olla saab.
                            kuskile Udmurtia kungingriiki ta vähemalt veel plekki koguma ei lähe, sest kuuldavasti tehakse (või juba tehti?) temaga 1 aastane lepingupikendus.
                            a kui mängu saab, siis paugutab: laisalt ja täpselt nagu talle omane.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Ajaxi vastu lennukile astusid: De Gea, Amos; Fabio, Rafael, Evans, Jones, Smalling, Fryers, Ferdinand; Valencia, Nani, Carrick, Young, Park, Scholes, Cleverley, Pogba; Rooney, Hernandez, Welbeck.

                              pole viga ja giggs, evra ja berbatov jäeti koju puhkama, ei saa küll aru, et mida see viimane mees seal kodus teeb
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Uus väidetav leak näeb juba veidi parem välja. Pealegi on ruudud in. On ju? Mõni metromees oskab äkki lähemalt kommenteerida.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X