320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kole. Lähevad mängu nii kergelt võtma, saavad KODUS kotti ning fännid lauldakse ka üle, nagu ikka.

    Kommentaar


      No sellega suhteliselt harjund, et ManU staadionil olevad fännid sitad on ja alati üle lauldakse. Ainuke repertuaari kuuluv chant on vist "United, United x2". Võiks nagu areneda. Ajaxi fänlust oli nauditav kuulata ja andis üleüldisele sitale mängule (ManU poolt) palju juurde.
      Hea, et nii läks vähemalt

      Kommentaar


        Ajaxi fännid olid tõesti suurepärased, eriti ajas muigele see, kui Suarezest laulma hakati. Manu fännide response oli muidugi: "You scouse bastard"

        Kommentaar


          Viimased viis minutit sai näts SAF-i lõugade vahel kindlasti valusaid tabamusi. 1 ja 2 poolaeg olid kui öö ja päev. Esimene pandi päris lõbusalt, aretati ja võideldi iga palli eest nagu oleks ise miinus kahega maas. Teine poolaeg vastikult lohakas. Fännidki staadionil olid häälekamad esimesel poolajal, võeti vaevaks laul üles võtta ka Ajaxi kunagise liikme Suarezi auks, aru ei saanud mida täpselt, kindlasti midagi "toredat". Ootame siis Ath. Bilbaod nüüd.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Faking poolkõvaga peale minemine, geniaalne nah.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Enamik platsil käinud mehi vajas mänguaega. Said ka, ses mõttes ju kõik korras. Natuke teravaks läks, aga noh, SAF ise selle riski võttis. Tuleb muidugi õppida juba võidetud mänge lukku panema, ei olnud esimene kord sel hooajal.

              Keskel muidugi Cleverley-Park oli absurd, aga pole ka erilist põhjust, miks peaks sellist kombinatsiooni hooaja jooksul veel nägema.

              Eilne tagumine liin - de Gea 21, Rafael ja Fabio 21, Smalling 22, Jones 20. Puhas tulevik, üldse ei muretse.

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                selle de Gea tõrje kohta sobib ütlus, et 5 millimeetrit sinna-tänna ja surm olnuks silmapilkne.

                heh, krt ma mõtlesin, et Park peale hieroglüüfide muud manti ei oska, kuid ets kae, isegi pael anti. nice one. saf on muidugi peast põrunud, et taolise kitsa silmavaatega venna keskväljale paneb, kuid eks ninja'd olegi peidetud anded.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Tagumise liini pärast ka ei muretseks üldse, hoopis too ultraveider keskväli jättis kehva mulje.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Tom Cleverley has been sent for a scan after picking up a knock against Ajax at Old Trafford on Thursday.
                    Sir Alex Ferguson told MUTV on Friday afternoon: "He got a knock. We sent him for a scan but we don't think it's serious."
                    tundub pull
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NOT Vaata postitust
                      tundub pull
                      Vägisi kisub sinna klaassepade Owenite punti ära, ainukese erinevusega, et Tommyboyl nii noorelt juba jant pihta hakkab, kahju. Kahtlane tunne, et kaua ta rivis ei püsi.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Knock. Mitte lahtine jalaluumurd, eks ole.

                        Ses mõttes, et mees sai enne kaks korda järjest samasse kohta paugu ja nüüd läheb igaks juhuks kontrolli. Millest see vanakreeka tragöödia, aru ma ei saa.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Sellel korral oli tõesti õnneks knock. Ma ka aru ei saa, miks ta tihti katki on. Mingit tragöödiat pole kuskil, lihtsalt muretsema paneb, sest tegu on paljulubava mängijaga ikkagi, kellesuguseid meil just jalaga segada pole.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Küllaltki valus knock.

                            Algselt postitas James Ducker @DuckerTheTimes
                            Tom Cleverley out for up to three weeks with injury to right foot (his previous injury was to the left foot)
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              ootaks klubi kinnituse ka ära, aga üldiselt no tra küll.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vahva...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X